Předchozí

Telepvezető (Seregélyes)- Tehenészet- Hunland

Následující

Vyrovnání Župa Pest, Bugyi
Maďarsko
Sdílení: messengerfacebookwhatsappviberemail
Popis společnosti Folyamatosan fejlesztjük modern technológiai megoldásokat alkalmazó, nemzetközi kereskedelemmel és mezőgazdasági termeléssel foglalkozó cégcsoportunkat. Hiszünk az emberségben, az egységben, a hatékonyságban és a személyes kapcsolatok erejében.
Místo výkonu práce Fejér
Pozice Vůdce skupiny
Doba trvání práce Stálé zaměstnání
Nutný řidičský průkaz B
Kontaktní e-mail karrier@hunland.hu
Překlad

Popis
Munkádra igényes vagy, a részletekre is odafigyelsz, és szívesen irányítanál egy kisebb csapatot?
Nemzetközi kereskedelemmel, logisztikával és mezőgazdasági termeléssel foglalkozó cégcsoportunk Seregélyesen található tehenészeti telephelyére keressük talpraesett telepvezető munkatársunkat.

Milyen feladatokra számíthatsz?

• ellátod a teleppel kapcsolatos gazdasági, ügyviteli feladatokat, felügyeled és koordinálod a munkatársak napi munkáját
• felügyeled az állatok tartását, gondozását, takarmányozását
• az állattartó helyek és azok környezetének rendben tartása
• az állatok elhelyezése, ellátása, megfigyelése, egészségi állapotuk ellenőrzése, szükséges intézkedések megtétele
• az állatok ki- és beszállításának koordinálása, szerződések teljesítésének ellenőrzése
• a műszaki létesítmények felügyelete
• naprakész adminisztráció, jelentések készítése a vezetőség felé

Mit várunk Tőled?

• szarvasmarha tartásban szerzett tapasztalattal, legalább középfokú végzettséggel rendelkezel és elkötelezett vagy az állatok jóltartása iránt (agrár szakmai és inszeminátori végzettség, vezetői tapasztalat előny)
• magabiztosan kezeled az irodai szoftvereket
• nyitott és gyakorlatias vagy, jó szervezőkészséggel, problémamegoldó képességgel rendelkezel

Ha a fentiekből magadra ismertél, küldd el jelentkezésed bruttó bérigényed megjelölésével: https://www.hunland.com/hu/allas/telepvezeto-seregelyes-teheneszet/
Tel: +36 70 198 5151

Pályázatod beküldésével automatikusan hozzájárulsz önéletrajzod és személyes adataid kezeléséhez a Hunland cégcsoport szervezeti egységein belül. A beérkezett pályázatokat, amennyiben a pályázó másként nem rendelkezik, adatbázisunkban elhelyezzük, a törvényi követelményeknek megfelelően őrizzük, harmadik fél részére nem adjuk át, és a beérkezéstől számított 1 év múlva töröljük.

ID inzerátu: 7396347
Aktualizováno: 15. dubna 2024 11:57:53 SELČ

Údaje inzerenta

název Hunland Group Holding Kft. Fungující společnost
Místo Župa Pest
Bugyi
webová adresa www... Zobrazí se

Kontakt

Telefon +36701 xxxxxx Zobrazí se
posílám zprávu
Pro odeslání zprávy se prosím přihlaste!
Registrace

Myslíte si, že byl tento inzerát vložen omylem? Sdělte nám prosím své komentáře vyplněním formuláře níže:

ochrana reCAPTCHA Ochrana dat - Všeobecné obchodní podmínky

Univerzális automatakormányzás

1.799.000 Ft +ÁFA

AKCIÓ!! CASE IH / JOHN DEERE / NEW HOLLAND / STEYR mg. erőgépekre felszelhető homlokrakodó
AKCIÓ!! CASE IH / JOHN DEERE / NEW...

1.790.000 Ft

Szántóföldi kultivátor,  gruber 220 cm-es (5 db kapa) / Bomet U865-3
Szántóföldi kultivátor, gruber 220 cm-es...

1.532.300 Ft +ÁFA

CLAAS Rollant 260

4.900.000 Ft +ÁFA