Prethodno

Telepvezető (Seregélyes)- Tehenészet- Hunland

Praćenje

Naselje Županija Pest, Bugyi
Mađarska
Dijeljenje: messengerfacebookwhatsappviberemail
Opis Tvrtke Folyamatosan fejlesztjük modern technológiai megoldásokat alkalmazó, nemzetközi kereskedelemmel és mezőgazdasági termeléssel foglalkozó cégcsoportunkat. Hiszünk az emberségben, az egységben, a hatékonyságban és a személyes kapcsolatok erejében.
Mjesto rada glava
Položaj Vođa grupe
Trajanje rada Stalni posao
Obavezna vozačka dozvola B
Email za kontakt karrier@hunland.hu
Prijevod

Opis
Munkádra igényes vagy, a részletekre is odafigyelsz, és szívesen irányítanál egy kisebb csapatot?
Nemzetközi kereskedelemmel, logisztikával és mezőgazdasági termeléssel foglalkozó cégcsoportunk Seregélyesen található tehenészeti telephelyére keressük talpraesett telepvezető munkatársunkat.

Milyen feladatokra számíthatsz?

• ellátod a teleppel kapcsolatos gazdasági, ügyviteli feladatokat, felügyeled és koordinálod a munkatársak napi munkáját
• felügyeled az állatok tartását, gondozását, takarmányozását
• az állattartó helyek és azok környezetének rendben tartása
• az állatok elhelyezése, ellátása, megfigyelése, egészségi állapotuk ellenőrzése, szükséges intézkedések megtétele
• az állatok ki- és beszállításának koordinálása, szerződések teljesítésének ellenőrzése
• a műszaki létesítmények felügyelete
• naprakész adminisztráció, jelentések készítése a vezetőség felé

Mit várunk Tőled?

• szarvasmarha tartásban szerzett tapasztalattal, legalább középfokú végzettséggel rendelkezel és elkötelezett vagy az állatok jóltartása iránt (agrár szakmai és inszeminátori végzettség, vezetői tapasztalat előny)
• magabiztosan kezeled az irodai szoftvereket
• nyitott és gyakorlatias vagy, jó szervezőkészséggel, problémamegoldó képességgel rendelkezel

Ha a fentiekből magadra ismertél, küldd el jelentkezésed bruttó bérigényed megjelölésével: https://www.hunland.com/hu/allas/telepvezeto-seregelyes-teheneszet/
Tel: +36 70 198 5151

Pályázatod beküldésével automatikusan hozzájárulsz önéletrajzod és személyes adataid kezeléséhez a Hunland cégcsoport szervezeti egységein belül. A beérkezett pályázatokat, amennyiben a pályázó másként nem rendelkezik, adatbázisunkban elhelyezzük, a törvényi követelményeknek megfelelően őrizzük, harmadik fél részére nem adjuk át, és a beérkezéstől számított 1 év múlva töröljük.

ID oglasa: 7396347
Ažurirano: 15. travnja 2024. u 11:57:53 CEST

Podaci o oglašivaču

Ime Hunland Group Holding Kft. Firma koja radi
Mjesto Županija Pest
Bugyi
Web adresa www... Prikazuje

Kontakt

Telefon +36701 xxxxxx Prikazuje
šaljem poruku
Molimo prijavite se za slanje poruke!
Registracija

Mislite li da je ovaj oglas objavljen greškom? Javite nam svoje komentare ispunjavanjem donjeg obrasca:

reCAPTCHA zaštita Zaštita podataka - Opći uvjeti poslovanja

Maschio Gaspardo Bora LT

3.800.000 Ft +ÁFA

DAMISOL GOLD SZÓJA - Biokatalizátor levéltrágya BOMBA ÁRON
DAMISOL GOLD SZÓJA - Biokatalizátor...

bez cijene

BÁLAHÁLÓ AKCIÓ

bez cijene

Geo AGL szárzúzó,  mulcsozó
Geo AGL szárzúzó, mulcsozó

650.000 Ft +ÁFA

Sva prava pridržana.