Állattgondozó családot keresünk - Törölt hirdetés

Frissítve: 2020. február 15., 09:06 | Azonosító: 7020153
Munkavégzés helye:
Nógrád

Leírás

Gazdálkodás iránt elkötelezett családot keresünk

Magyarországon egyedülálló, antibiotikum-mentes törzsállománnyal foglalkozó közösségi finanszírozásból fenntartott gazdaság keres új technológiákra nyitott, tanulási készséggel rendelkező, elkötelezett munkatársakat, megbízható munkavégzéssel. Gyermek nem kizáró ok.

Feladatok:
- Szarvasmarha, juh, sertés és kecske állomány ellátása (etetése, ápolása, nyilvántartása, fejés)
- Állattartó helyiségek tisztítása
- Szükséges eszközök és anyagok beszerzésének javaslata és a beszerzés lebonyolítása

Amit kínálunk:
- Fizetés (tapasztalat szerint).
- Lakhatás biztosítása REZSI TÉRÍTÉSE MELLETT (55 m2-es két szoba, étkezős, nyárikonyhás, kertes családi ház közvetlen összeköttetéssel a Majorral, gáz+cserépkályha fűtéssel).
- Igény esetén saját állatállomány tartásának lehetősége. Értékesítésben segítünk.
- Állati termékek feldolgozás esetén külön juttatás megállapodás szerint.
- Új szemléletű állattenyésztés és gazdálkodás, melynek elsődleges célja az egészségügyi célú termékek előállítása
- Közösségi mezőgazdaság működésébe való bepillantás.

Elvárás:
- Referencia előző munkahelyről, képzőhelyről (előny, nem feltétel),
- Gépkezelői ismeret (zetor, targonca, rakodó/kotrógép, láncfűrész és fűkasza vizsga előny)
- B kategóriás gépjárműkezelői jogosítvány
- Kooperációs készség, tanulási hajlandóság
- Józan életvitel (alkohol KIZÁRÓ ok)
- Mezőgazdasági végzettség előny, de nem feltétel

Jelentkezni fizetési igény megjelölésével az info(kukac)cservolgymajor(pont)hu email címen.

KÉREM, HOGY UTIKÖLTSÉG ELŐRE TÉRÍTÉSÉT VAGY FIZETÉSI ELŐLEGET KÉRŐK NE KERESSENEK. 1 ALKALOMMAL HÍVOK VISSZA BÁRKIT, HA ÉN NEM KAPOK VISSZAHÍVÁST 12 ÓRÁN BELÜL, AZ ILLETŐ JELENTKEZÉSÉT TÖRLÖM.