Műszakvezető - Hunland - Nagyalásony (Veszprém megye)

Frissítve: 2021. január 12., 08:39 | Azonosító: 7108836

Név:
Hunland Trade Kft.
phoneTelefonszám:
+36701xxxxxx megjelenít
Helység:
Bugyi
Munkavégzés helye:
Veszprém
Pozíció:
Csoportvezető
Munkavégzés időtartama:
Állandó munka
Szükséges jogosítvány:
B

Munkádra igényes vagy, a részletekre is odafigyelsz, és szívesen irányítanál egy kisebb csapatot?
Nemzetközi kereskedelemmel és mezőgazdasági termeléssel foglalkozó cégcsoportunk tenyészállat nevelésre szakosodott Veszprém megyei telephelyére keressük tapasztalt, talpraesett MŰSZAKVEZETŐ munkatársunkat.

MILYEN FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ?
• felügyeled és koordinálod a munkatársak napi munkáját
• felügyeled az állatok tartását, gondozását, takarmányozását
• az állattartó helyek és azok környezetének rendben tartása
• az állatok kezelése, elhelyezése, ellátása, megfigyelése, egészségi állapotuk ellenőrzése
• az állatok ki- és beszállításának koordinálása, szerződések teljesítésének ellenőrzése
• a műszaki létesítmények felügyelete
• naprakész adminisztráció, jelentések készítése a vezetőség felé

MILYEN FELTÉTELEKRE SZÁMÍTHATSZ?
• telephelyeinken modern munkakörülmények között dolgozunk, holland tulajdonú 700 fős cégcsoportunk a felelős állattartás iránt elkötelezett
• határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt kínálunk
• munkavégzés helye: 8484 Nagyalásony-Somlóvecse, Veszprém megye. (gépjárművel megközelíthető telephely, munkába járás költségtérítés 15 Ft/km, szükség esetén szállást tudunk biztosítani)

MIT VÁRUNK TŐLED?
• szarvasmarha tartásban szerzett tapasztalattal, legalább középfokú végzettséggel rendelkezel, és elkötelezett vagy az állatok jóltartása iránt (agrár szakmai végzettség és vezetői tapasztalat előny)
• nyitott és gyakorlatias vagy, jó szervezőkészséggel, problémamegoldó képességgel rendelkezel
• magabiztosan kezeled az irodai szoftvereket

Ha a fentiekből magadra ismertél, küldd el ÖNÉLETRAJZODAT pozíció és bérigényed megjelölésével.

Pályázatod beküldésével automatikusan hozzájárulsz önéletrajzod és személyes adataid kezeléséhez a Hunland cégcsoport szervezeti egységein belül. A beérkezett pályázatokat, amennyiben a pályázó másként nem rendelkezik, adatbázisunkban elhelyezzük, a törvényi követelményeknek megfelelően őrizzük, harmadik fél részére nem adjuk át, és a beérkezéstől számított 1 év múlva töröljük.

Vegye fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!

Kapcsolódó ajánlatok

A hirdető további hirdetései