Tanyagondnoki munka pároknak Lejárt hirdetés

Név:
Kovács Zsófia
phoneTelefonszám:
+36302xxxxxx megjelenít
Helység:
Nemesvámos
Ár:
450.000 Ft
Munkavégzés helye:
Veszprém

Kérem, hogy csak olyanok jelentkezzenek akik elolvasták, megértették, és úgy gondolják, hogy megfelelnek a hirdetésben megadott feltételeknek!
“A hello hol van a meló” kezdetű üzeneteket azonnal töröljük!

Igényes magyarországi magánbirtokra keresünk olyan állattartói tapasztalattal (főként tejelő szarvasmarha, ló, és sertés tartással) rendelkező intelligens párt (fiút-lányt) akik segítségünkre lennének a mindennapi munkánkban!
A munka nem könnyű,de a családunkkal illetve a meglévő kollégáinkkal azon vagyunk,hogy olyan körülményeket biztosítsunk a jövendőinknek amely lehetővé teszi a gondos precíz tiszta munkavégzést.
Lányoknak a feladata : takarítás, főzés, vasalás, sajt készítés, (tapasztalat nem szükséges)
mosogatás, vendégekkel kapcsolatos teendők
Férfiak feladata : állatok körüli munkák,tehénfejés, elletés, istálló munka, traktorozás,lovak gondozása, disznók etetése, tanya körüli kerti munkák!
A férfi részéről ELENGEDHETETLENÜL fontos a minimum "B" kat. jogosítvány vezetési gyakorlat,jó fizikum és az állattartási gyakorlat! (Az nem elég, hogy nyaranta a nagyszülőknél voltam és ott voltak állatok, és én ott segítettem a nagypapának)
Amit biztosítunk: Otthont, és magas szintű, igényes, költség mentes, minőségi ellátást cca 200 ezer forint értékben! A teljes magas szintű ellátásba tartozik a fűtés,villany, free wi-fi Digi, korlátlan mobiltelefon használat, lakhatás, (kulturált pihenő szoba ami két főnek kényelmes )napi 3x-i al'inclusive étkezés, + a párnak együtt 250 ezer forint /hó nettó fizetés!
Jelentkezés: Kizárólag fényképes bemutatkozással, előző munkahelyek megjelölésével!
A munkahely hivatalos, van pihenőnap, és éves szabadság is!
Kérem, hogy NE jelentkezzenek olyanok akik " nem tudjuk,hogy milyen, nem csináltuk még, de megpróbálnánk" akik, még nem vezettek önállóan háztartást, akiknek gondot okoz a korán kelés, illetve akiknek nincs meg az igénye a szép környezetre! A birtokot 2017-ben Magyarország legszebb ,családi kistermelői birtokának választották!
Megfelelő pár jelentkezése esetén személyes találkozás után az állás azonnal betölthető!

Kapcsolódó apró/állás ajánlat

  • Állatgondozókat keresek, hosszú távra.

    Állatgondozókat keresek, hosszú távra.
    100 Ft

    2018-10-17 Állattenyésztő, állatgondozó munka Komoró

    Kiss csalàdi gazdasàgomba àllatdondozót vagy hàzaspàrt keresek àllataim gondozàsàra sürgősen.itlakàsssal ellàtàssal hosszú tâvra.

    100 Ft

Kapcsolódó ajánlatok

A hirdető további hirdetései

  • John Deere 4520 kommunális kis traktor hydro hajtású eladó !
    1

    John Deere 4520 kommunális kis traktor hydro hajtású eladó !
    5.000.000 Ft

    2018. szeptember 25. 10:46John DeereVeszprém

    John Deere 4520 kommunális kis traktor homlokrakodóval, hátsó bàla tüskével , újszerű 1.3-as kaszával, rendkezelővel, hozza való hamstellel, 3050 üzem órával...

    phone Telefon: +36309470780

  • Tanya gazda munkakör pároknak !
    9

    Tanya gazda munkakör pároknak !
    450.000 Ft

    2018. szeptember 16. 20:56Állattenyésztő, állatgondozó munkaVeszprém

    Kérem,hogy mielőtt jelentkeznének szíveskedjenek figyelmesen elolvasni a a hirdetést, és csak olyanokat várunk akik minden feltételnek megfelelnek! "A...

    450.000 Ft

Önnek ajánljuk