ÁRUFORGALMI MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Frissítve: 2018. október 04., 12:24 | Azonosító: 6897635

Név:
Agroker Holding Zrt.
phoneTelefonszám:
+36207xxxxxx megjelenít
Honlap:
www... megjelenít
Helység:
Kisvárda
Munkavégzés helye:
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pozíció:
Beosztott/Fizikai munka
Munkavégzés időtartama:
Állandó munka
Szükséges jogosítvány:
B

Az Agroker Holding Zrt. Kisvárdai Regionális Központjába keres ÁRUFORGALMI MUNKATÁRSAT.

A leendő munkatárs feladata:

- Áruforgalmi tevékenység feladatainak lebonyolítása
- A partnerek teljes körű kiszolgálása input mezőgazdasági anyagok, alkatrészek, gépek, kertészeti termékeink köréből

Cégleírás

A nyíregyházi székhelyű Agroker Holding Zrt. Kelet-Magyarországon meghatározó szereplője a mezőgazdaságot kiszolgáló kereskedelemnek.
Tevékenységeink: gép-, alkatrész-, vetőmag-, terménykereskedelem, szerviz szolgáltatás, növényvédő szer, műtrágya értékesítés, kertészeti raktáráruház és vadászbolt üzemeltetése, termeltetés finanszírozása.

Elvárások

- Középfokú, mezőgazdasági szakirányú végzettség
- Mezőgazdasági input anyagok értékesítésben szerzett tapasztalat
- Felhasználó szintű számítógépes ismeret (általános internet, Word, Excel, Outlook)
- Jó kommunikációs képesség
- Rendszer-szemléletű látásmód
- Csapatjátékos szemlélet
- Stressz tűrő képesség

Előnyt jelent

- Targoncavezetői jogosítvány
- Zöld könyv megléte
- Hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem + cafetéria
- Tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás
- Stabil, erős cégnél szakmai fejlődés, hosszú távú munkalehetőség

Pályázatát, bérigény megjelölésével az alábbi címen adhatja le személyesen:

Agroker Holding Zrt. Kisvárdai Regionális Központja
Kisvárda, Török u. 11.vagy beküldheti postai úton és e-mail címünkre is.

További felvilágosíts 8-16 óráig munkanapokon a 20/7777-654-es telefonszámon kérhető.

Vegy fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!

Kapcsolódó ajánlatok

A hirdető további hirdetései

  • MEZŐGAZDASÁGI TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ
    2

    MEZŐGAZDASÁGI TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ
    Ár nélkül

    2018. november 17. 10:35Kereskedelmi, menedzsment munkaSzabolcs-Szatmár-Bereg

    Az Agroker Holding Zrt. TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ munkakörbe, munkatársat keres teljes munkaidőben, mezőgazdasági input anyagok (vetőmag, műtrágya, növényvédő szer)...

    phone Telefon: +36207777654

    Ár nélkül
  • MEZŐGAZDASÁGI ALKATRÉSZ TERMÉKMENEDZSER
    2

    MEZŐGAZDASÁGI ALKATRÉSZ TERMÉKMENEDZSER
    Ár nélkül

    2018. november 17. 09:55Kereskedelmi, menedzsment munkaSzabolcs-Szatmár-Bereg

    Az Agroker Holding Zrt. nyíregyházi központi telephelyére keres angol vagy német nyelvtudással, MEZŐGAZDASÁGI ALKATRÉSZ TERMÉKMENEDZSERT. A leendő munkatárs...

    phone Telefon: +36703310407

    Ár nélkül