Kertész, kertfenntartó állás - folyamatos munka, garantált kifizetés

Frissítve: 2019. szeptember 23., 09:46 | Azonosító: 6926913

Név:
Kertügynökség
Helység:
Budapest (XI. kerület)
Munkavégzés helye:
Budapest

Vállalkozásunkba keresünk kertfenntartó csapatvezetőt valamint kertfenntartó munkatársat is.

Követelmények:
- szakmai tapasztalat kertápolásban
- B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
- csapat és tisztességes munkára képes, munkájára igényes, precíz, hosszútávon gondolkodó személy
- jó kommunikációs képesség
- pontos, gyors munkavégzés
- terhelhetőség, jó fizikum
- tanulási képesség, jó csapatmunka

Feladatok:
- családi házak, irodák, ipari területek kertjének ápolása
- önálló munkavégzés

Előny:
- szakmai végzettség
- kisgép – láncfűrész kezelői jogosítvány
- több éves szakmai rutin
- adókedvezményre jogosult személy

Amit mi adunk:
- versenyképes jövedelem
- egész éves munkaviszony biztosítás
- szakképzett, fiatalos csapat
- bejelentett munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest és vonzáskörzete

Fényképes önéletrajzát várjuk az iroda[kukac] kertugynokseg[pont]hu email címre.
Soha ne utaljon előre pénzt ismeretlennek! Tapasztalatok alapján internet szerte csalók előreutalás útján próbálnak pénzt kicsalni gyanútlan vásárlókból.
Az Agroinform.hu nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő információkért.

Vegye fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!