Kertész

Frissítve: 2019. április 11., 09:45 | Azonosító: 6944940

Név:
Perpusz Hungary Kft
phoneTelefonszám:
+36706xxxxxx megjelenít
Helység:
Balkány
Munkavégzés helye:
Szabolcs-Szatmár-Bereg

Balkányban található 100 ha-os kertészeti gazdaságba keresünk legalább szakközépiskolai kertészeti végzettséggel és B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező férfi alkalmazottat.
Munkaszerződéssel, állandó bejelentéssel, versenyképes fizetéssel.
Munkájához telefont és laptopot biztosítunk.

Gazdaság jellemzői:
- fejlett, minden igényt kielégítő géppark
- 40 ha bio alma ültetvény, 10 ha bio meggy, 20 ha burgonya, 20 ha g.dinnye, 5 ha földieper

Feladatok:
-növényvédőszeres kezelés
-gyártókkal való kapcsolattartás

Feltétel:
-korábban szerzett gyakorlat
-növényvédőszerek ismerete

Fizetés megegyezés szerint.
Önéletrajzot a lenti email címre kérünk.
További felvilágosítás telefonon.
Soha ne utaljon előre pénzt ismeretlennek! Tapasztalatok alapján internet szerte csalók előreutalás útján próbálnak pénzt kicsalni gyanútlan vásárlókból.
Az Agroinform.hu nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő információkért.

Vegye fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!