Mezőgazdasági munkára munkatársat keresünk

Frissítve: 2019. május 25., 22:15 | Azonosító: 6816452

Név:
Gerner Adrienn
phoneTelefonszám:
+36202xxxxxx megjelenít
Helység:
Berkesd
Kereset:
200.000 Ft
Munkavégzés helye:
Baranya

Pécshez közeli, növénytermesztéssel foglalkozó mezőgazdasági vállalkozás munkatársat keres hosszú távra állandó, bejelentett munkaviszonyra!(Állattartás nincs, csak szántóföldi növénytermesztés, termesztett növények: kukorica, napraforgó, lucerna, búza)

Feladatok:
- munkagépekkel talajművelés, kaszálás, bálázás, rendsodrás
- terményszállítás traktorral, pótkocsival (gyakorlat esetén)
- telephelyi karbantartási feladatok ellátása (állagmegóvás, fűnyírás, stb.)

Olyan kolléga jelentkezését várjuk, aki munkájára és a rá bízott gépre, eszközre igényes, megbízható, önálló munkavégzésre (is) képes. Nem gond, ha pályakezdő.
Ami szükséges: T kategóriás jogosítvány és/vagy B és/vagy C+E kategóriás jogosítvány (vagy vállalja hogy jogostványt szerez)

Munkavégzés helye: Berkesd és a gazdasághoz tartozó környékbeli földterületek. (Pécstől 25 kmre van Pécsvárad irányába).

Bér 200.000,- Ft.

Jelentkezni telefonon lehet a megadott telefonszámon vagy a megadott email címen is pár soron bemutatkozással és elérhetőség megadásával!

Szállást nem tudunk biztosítani, kérem csak Pécs max 15-20 kmes körzetéből hívjanak, ahonnan a napi munkába járás megoldható! Romániából kérem NE hívjanak!
Soha ne utaljon előre pénzt ismeretlennek! Tapasztalatok alapján internet szerte csalók előreutalás útján próbálnak pénzt kicsalni gyanútlan vásárlókból.
Az Agroinform.hu nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő információkért.

Vegye fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!

Kapcsolódó ajánlatok

A hirdető további hirdetései

  • Lucerna nagybála eladó
    3

    Lucerna nagybála eladó
    6.000 Ft

    2019. június 14. 09:32SzénaBaranya

    Pécs mellett, Berkesden lucernaszéna nagybála eladó nagy mennyiségben - második éves kaszálásból-, takarmányozási minőségben, mérete 125x120 cm. Mennyiség: kb....

    phone Telefon: +36202544215

    6.000 Ft
  • Traktoros állás

    Traktoros állás
    200.000 Ft

    2019. május 25. 22:16Gépkezelő, gépszerelő, gépész munkaBaranya

    Traktorost keresek mezőgazdasági vállalkozásomba bejelentett munkaviszonyra állandóra vagy beugró jelleggel is, Pécshez közel van a munkavégzés helye (Berkesd)....

    200.000 Ft