Öntözési ágazatvezető Lejárt hirdetés

Név:
Lineár- Agro Kft
phoneTelefonszám:
+36443xxxxx megjelenít
Helység:
Nagyecsed

Leírás

Főbb feladatok:
•öntözési projektek kivitelezési munkáinak koordinálása, ellenőrzése
•befejezett beruházások után az öntözőberendezések tervszerű üzemeltetésének megszervezése és ellenőrzése,
•együttműködés-, kapcsolattartás más ágazatok vezetőivel

Ideális jelölt rendelkezik:
•felsőfokú agrár végzettséggel, (növényorvosi képesítés előny, de nem feltétel)
•öntözőberendezések üzemeltetésében, szántóföldi növénytermesztésben szerzett tapasztalattal (előny, de nem feltétel)
•felhasználói szintű számítógépes ismerettel
•„B” kategóriás jogosítvánnyal
Jellemző rá:
•pontosság, precizítás, proaktívitás
•rendszerszemlélet, elhivatottság a növénytermesztési szakma iránt
•megbízhatóság, terhelhetőség,

Amit ajánlunk:
•versenyképes bérezés, céges autó, telefon használat
•kiváló fejlődési- tapasztalatszerzési lehetőség,
•szakmai megbecsülés, támogató csapat,
•hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér
•továbbképzési lehetőség támogatása (növényorvos)
•lakhatási hozzájárulás, letelepedési segítségnyújtás lehetősége
•Nagyecsed és környéki munkavégzés

Kapcsolódó apró/állás ajánlat

  • Hétvégente alkalmi munkákat vállalok

    Hétvégente alkalmi munkákat vállalok
    1.500 Ft

    2019-11-14 Egyéb mezőgazdasági munka Ebes

    Alkalmi munkát vállalok hétvégén,vagy szabad napjaimon.B-kat, targoncás papír és autó ,van. He keres egy becsületes , önállóan dolgozni tudó, fiatal melóst hívjon bátran. Betonozás,kisebb burkolás, hegesztés, traktorozás,fű kaszálás ,fa(ki)...

    1.500 Ft

Kapcsolódó ajánlatok

A hirdető további hirdetései

  • Inszemináló állás

    Inszemináló állás
    Ár nélkül

    2019. november 13. 13:18Egyéb mezőgazdasági munkaSzabolcs-Szatmár-Bereg

    Az Inter Agrárium Kft nagyecsedi tejelő szarvasmarha telepére Inszeminátor munkatársat keresünk. Szolgálati lakás biztosított, illetve bejárási költség...

    phone Telefon: +36709356429

    Ár nélkül
  • Műszakvezető

    Műszakvezető
    Ár nélkül

    2019. november 11. 10:54Egyéb mezőgazdasági munkaSzabolcs-Szatmár-Bereg

    Az INTER AGRÁRIUM Kft Nagyecsedi Telephelyére műszakvezető kollégát keres.

    Ár nélkül