Szervizvezető

Frissítve: 2018. december 03., 15:24 | Azonosító: 6911002

Név:
Laczkó Kinga
phoneTelefonszám:
+36204xxxxxx megjelenít
Helység:
Mórahalom

Leírás

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
• szervízhálózat irányítása (6-8 fő)
• logisztikai feladatok irányítása
• a cég jelentésrendszerének való megfelelés, folyamatos és ad hoc riportálás
• munkavédelmi, tűzvédelmi, értékmegőrzési feladatok biztosítása
• a szerviz rendjének folyamatos ellenőrzése, a működőképesség biztosítása
• a szervizdolgozók munkájának napi felügyelete, szervezése, irányítása
• beosztottak munkaidő beosztásának kialakítása, nyilvántartása, ellenőrzése
• a szervizzel kapcsolatos előírások betartása és betartatása, a kötelező dokumentációk meglétének és naprakészségének rendszeres ellenőrzése
• kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
• ügyfélszolgálati irodák működtetése
• statisztikai kimutatások készítése, elfekvő áruk figyelése, javaslattétel vásárlói akciókra

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, legalább 2 éves,
• felhasználói szintű MS-Office ismeret, naprakész aktív Excel tudás,
• strukturált gondolkodásmód, problémamegoldó készség,
• kiemelkedő kommunikációs készség, gyakorlatiasság, szervezőkészség
• B kategóriás jogosítvány – gépkocsival megközelíthető munkahely

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
• műszaki felsőfokú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:
• versenyképes jövedelem, és juttatások
• hosszú távú biztos munkalehetőség, egy dinamikusan növekvő cégnél,
• színvonalas munkakörnyezet.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Mórahalom

laczko.kinga@alfahuman.hu

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ:
2018. december 17.
Soha ne utaljon előre pénzt ismeretlennek! Tapasztalatok alapján internet szerte csalók előreutalás útján próbálnak pénzt kicsalni gyanútlan vásárlókból.
Az Agroinform.hu nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő információkért.

Vegy fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!