BŐVÍTJÜK A VILLA PÁTZAY BORBIRTOK CSAPATÁT: BORÁSZATI DOLGOZÓT KERESÜNK

Frissítve: 2021. május 27., 08:24 | Azonosító: 7150260

Név:
Villa Pátzay Borbirtok
Helység:
Badacsonytomaj
Munkavégzés helye:
Veszprém

Leírás

FELADATOK:
• Szőlőfeldolgozási munkák elvégzése
• Borkészítés során felmerülő munkák elvégzése
• Borok palackozása, címkézése
• Üzemi gépek, berendezések kezelése
• Takarítás

ELVÁRÁSOK:
• Pontos, precíz munkavégzés a borász utasításai alapján
• Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny

AMIT AJÁNLUNK:
• Teljes munkaidő (napi 8 órás)
• Folyamatos fejlődési lehetőség
• Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Villa Pátzay Borbirtok, 8258 Badacsonytomaj, Római út 199.
Jelentkezését bérigénnyel és referenciák megjelölésével a megadott e-mail címre.

Vegye fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!