Élelmiszeripari Feldolgozó Munkatárs

Frissítve: 2020. november 27., 16:26 | Azonosító: 7097321

Név:
Simon Mátyás
phoneTelefonszám:
+36306xxxxxx megjelenít
Helység:
Hatvan
Kereset:
350.000 Ft
Munkavégzés helye:
Heves
Pozíció:
Beosztott/Fizikai munka
Munkavégzés időtartama:
Állandó munka

Leírás

Feladatok:
Nyers gyümölcslevek és -pürék különböző eljárásokkal történő kezelése,
Félkész- és készlevek előkészítése a töltő részlegeknek a receptura szerint,
A folyamatokhoz tartozó berendezések kezelése, üzemeltetése,
A mindennapos karbantartási, ellenőrzési, tisztítási feladatok ellátása és a minőségi és higiéniai követelmények maximális betartása,
A munka során felmerülő adminisztratív feladatok precíz és pontos ellátása, az ezekhez kapcsolódó dokumentációk naprakész vezetése;

Elvárások:
Alapvető műszaki ismeretek,
Legalább 25 kg súly rendszeres emelése,
Kitűnő problémamegoldó és szervezési készség,
Maximális precizitás, segítőkészség, lojalitás,
Jó kommunikációs készség, pontosság, megbízhatóság,
Kitartás, szorgalom, fiatalos, aktív, pörgős munkavégzés,
Számítástechnikai alapismeretek,
B kategóriás jogosítvány,
Pályakezdők jelentkezését is várjuk

A Pozíció Elnyeréséhez Előny:
Élelmiszeripari végzettség,
Délutáni műszak,
Hasonló termelési területen szerzett tapasztalat,
Targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány,
Érvényes Egészségügyi alkalmassági igazolvány

Vegye fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!