A KITE Zrt. Technológiai gépkezelőt keres hódmezővásárhelyi munkavégzéssel Lejárt hirdetés

Hirdető adatai

mukodo_ceg Név:
KITE Zrt.
phoneTelefonszám:
+36544xxxxx megjelenít
Honlap:
www... megjelenít
Helység:
Hódmezővásárhely
Munkavégzés helye:
Csongrád

Leírás

A KITE Zrt. Innovációs Főigazgatósága
új tevékenységéhez pályázatot hirdet
Technológiai gépkezelő
munkakör betöltésére
hódmezővásárhelyi munkavégzéssel

Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást

Feladata:
- a technológiai bérgép tevékenységben üzemeltetett magas színvonalú mezőgazdasági gépek kezelése,
- a hatékony gépüzemelést támogató rendszerek bemutatása,
- a technológiai bérgép tevékenységben üzemeltetett gépek felkészítése átadásra,
- karbantartási munkák.

Elvárások:
- mezőgazdasági és/vagy műszaki középfokú végzettség,
- mezőgazdasági gépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
- mezőgazdasági gépkezelői jogosítvány és gyakorlat,
- „B” kategóriás jogosítvány,
- műszaki affinitás,
- megbízhatóság, pontosság, következetesség,
- mobilitás.

Előnyt jelent:
- „C”, „D”, „E” , „T” kategóriás jogosítvány,
- navigációs rendszerek ismerete.

Amit nyújtunk:
- versenyképes havi alapjövedelem,
- alapbéren felüli teljesítménytől függő extra jövedelem,
- cafeteria-rendszer,
- hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
- tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
- stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség
- hosszútávú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:
- Déli Régió (Hódmezővásárhely).

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a www.kite.hu/karrier internetes felületen – a Déli Régió, majd a Technológiai gépkezelő munkakör kiválasztásával - töltheti fel 2018. 12. 23-ig.