Autóvillamossági szerelő/Mezőgazdasági gépszerelő

Frissítve: 2019. február 21., 10:07 | Azonosító: 6867638

Név:
AGROPARK SZERVIZ KFT.
phoneTelefonszám:
+36702xxxxxx megjelenít
Helység:
Kistelek
Munkavégzés helye:
Csongrád

Leírás

Munkahelyi információk
Feladatkör, kompetenciák és felelősség
Autóipari (autóvillamossági szerelő) vagy mezőgazdasági gépszerelő (traktorszerelői, elektronikai), vagy elektroműszerész végzettséggel rendelkező munkatársat keresünk mezőgazdasági gépek ,autók szervizeléséhez, javításához.

Főbb feladatok:
- mezőgazdasági gépek szervizelése és javítása Kisteleki új, modern, 1000 nm-es központunkban, szervízvezető útmutatásai alapján (azonban az önálló munkavégzésre való képesség is mindenképpen szükséges)

Elvárások:
- diagnosztikai berendezések használata
- Pontos,precíz munkavégzés
- új ismeretek elsajátítása
- Microsoft Windows felhasználói szintű ismerete
- "B" kategóriás jogosítvány
- szakmai tapasztalat (3 év)

Információk a kiválasztási folyamatról:
A munkába lépés időpontja megfelelő munkatárs jelentkezése esetén akár azonnal is lehetséges.
A kiválasztási folyamat a beérkező önéletrajzok érkezési sorrendjében történik.
Kizárólag azoknak jelzünk vissza, akiknek az önéletrajza elnyerte a tetszésünket.
Fényképes magyar nyelven írt önéletrajzokat várunk.
A munkavállalóval kapcsolatos elvárások
A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
Jogosítvány
B
Készségek és személyes tulajdonságok
- pontos,precíz munkavégzés
Hirdető cég
A cég rövid jellemzése
Mezőgazdasági gépek, autók , szervizelésével javításával foglalkozunk.
Az alkalmazottak száma
20-25 alkalmazott
Soha ne utaljon előre pénzt ismeretlennek! Tapasztalatok alapján internet szerte csalók előreutalás útján próbálnak pénzt kicsalni gyanútlan vásárlókból.
Az Agroinform.hu nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő információkért.

Vegye fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!