Építésvezetői állás!!

Frissítve: 2019. március 03., 13:40 | Azonosító: 6908209

Név:
Krisztián Gyula
phoneTelefonszám:
+36203xxxxxx megjelenít
Helység:
Monor

Azonnali kezdéssel, kiemelt bérezéssel építésvezetőt keresünk felvételre. Szakmai önéletrajzokat e-mail címre várjuk,
az alábbi elvárásokkal.
Főbb feladatok:
Kivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása, alvállalkozók munkájának irányítása.
Önálló és felelősségteljes munkavégzés.
Jó szervező és koordináló képesség,
B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi.

Üdvözlettel: Krisztián Gyula
Soha ne utaljon előre pénzt ismeretlennek! Tapasztalatok alapján internet szerte csalók előreutalás útján próbálnak pénzt kicsalni gyanútlan vásárlókból.
Az Agroinform.hu nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő információkért.

Vegy fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!

Kapcsolódó ajánlatok

A hirdető további hirdetései

  • Építésvezetői, művezetői állás!!

    Építésvezetői, művezetői állás!!
    Ár nélkül

    2019. március 3. 13:40Építőipari munkaPest

    Azonnali kezdéssel, kiemelt bérezéssel építésvezetőt és művezetőt keresünk felvételre. Szakmai önéletrajzokat e-mail címre várjuk, az alábbi elvárásokkal. Főbb...

    phone Telefon: +36203553737

    Ár nélkül
  • Villanyszerelő cég munkát keres !

    Villanyszerelő cég munkát keres !
    Ár nélkül

    2019. március 3. 13:39Építőipari munkaPest

    Nagy létszámú villanyszerelő cég munkát keres, azonnali kezdéssel.

    Ár nélkül
  • Generál kivitelező Kft. vállal építőipari munkákat !

    Generál kivitelező Kft. vállal építőipari munkákat !
    Ár nélkül

    2019. március 3. 13:39Egyéb szolgáltatásPest

    Nagy múlttal rendelkező generál kivitelező kft komoly referenciákkal, vállalunk Földmunkát, szerkezetépítést, kőműves munkálatokat, gépi vakolást, festést,...

    Ár nélkül