Gépkezelői álláslehetőség önjáró Dammann permetezőre

Frissítve: 2021. május 08., 21:00 | Azonosító: 7122330

Név:
Haladás Mezőgazdasági Zrt.
phoneTelefonszám:
+36303xxxxxx megjelenít
Helység:
Dunaegyháza
Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun
Pozíció:
Beosztott/Fizikai munka
Munkavégzés időtartama:
Állandó munka

A HALADÁS ZRT. több mint hatvanéves múltra tekint vissza, mára Magyarország meghatározó, intenzív szántóföldi zöldségtermesztéssel foglalkozó cége.

Jövőbeni céljaink eléréséhez
keressünk
Mezőgazdasági Gépkezelő
munkatársat

Önjáró Dammann permetezőre.

Az új kollégánk feladata lesz
• a növényvédelmi feladatok szakszerű végrehajtása
• napi, időszaki karbantartás feladatok elvégzése
• elvégzett munkafolyamatok alapdokumentálása
• szoros együttműködés a növényvédelmi vezetővel
Elvárások:
• önálló munkavégzés
• precizitás, pontosság
• terhelhetőség, rugalmasság, felelősségteljes munkavégzés
• vevőközpontú szemlélet, lelkes és elkötelezett hozzáállás,
• egészségügyi alkalmasság
• érvényes növényvédő engedély (zöldkönyv)
Előny:
• növényvédelmi munkavégzésben és/vagy nagytraktoron szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés, teljesítményhez kötött bónusz
• Féléves munkaidőkeretben történő foglalkoztattás
• Stabil, növekvő, magyar tulajdonú céges háttér
• Határozatlan idejű munkaszerződés
Munkavégzés helye:
• Dunaegyháza

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a megadott emailcímen lehet.

Vegye fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!