Pótkocsi szerelő (Dánia, Svédország, Finnország, Németország)

Frissítve: 2019. február 11., 11:14 | Azonosító: 6909712

Név:
PlusJob Hungary Kft
phoneTelefonszám:
+36706xxxxxx megjelenít
Helység:
Svédország
Munkavégzés helye:
Országosan

Olyan szerelőket keresünk, akik szívesen szerelnének teherautókat, pótkocsikat Németországban vagy valamely skandináv ország egyikében és angol (vagy német) nyelvtudással is rendelkeznek!

Feladatok:
- Lámpák, alváz, fékrendszer javítása
- Gumiabroncsok cseréje
- Elektromos rendszer hibaelhárítása
- Pótkocsik műszaki vizsgáztatása

Elvárások:
- Kommunikációképes angol nyelvtudás feltétlenül szükséges (aki Németországban szeretne elhelyezkedni, annak németül kell tudni kommunikálni)
- Bármilyen gépjármű szerelésében szerzett minimum 2 éves munkatapasztalat

Előny:
- Szakképzettség (autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő, teherautó szerelő)
- C, E vagy C+E kategóriás jogosítvány
- Hegesztésben szerzett tapasztalat
- Jártasság elektronikában

Amit adnánk cserébe:
- Kiemelkedő bérezés
- Szervezett szállás (saját szobával, internettel)
- Minimum heti 40óra munkavégzés, túlórázási lehetőség
- Hivatalos, bejelentett munkaviszony; egészségbiztosítás
- Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható cégnél
- Utazás és ügyintézés teljes körű támogatása magyar koordinátorral

A következő országokba keresünk pótkocsi szerelőket: Hollandia, Dánia, Svédország, Finnország, Norvégia, Németország

Aki nem rendelkezne releváns munkatapasztalattal, de van angol nyelvtudása és szerelői affinitása, annak pótkocsi szerelő tanfolyamunkat tudjuk ajánlani. A 6 napos tanfolyam ingyenes, viszont helyszíne Szczecinben van. Aki ügyesen elvégzi a tanfolyamot, annak közvetlenül a képzés után munkát tudunk ajánlani valamely skandináv ország egyikében pótkocsi szerelőként.

Akit érdekel egy ilyen lehetőség további információért nyugodtan hívja a következő telefonszámot: +36706028602; jelentkezni önéletrajzzal a következő e-mail címen lehet: candidate@plus-job.com
Soha ne utaljon előre pénzt ismeretlennek! Tapasztalatok alapján internet szerte csalók előreutalás útján próbálnak pénzt kicsalni gyanútlan vásárlókból.
Az Agroinform.hu nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő információkért.

Vegy fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!

Kapcsolódó ajánlatok

A hirdető további hirdetései