Szerviztechnikus

Frissítve: 2020. december 23., 16:29 | Azonosító: 7104110

Hirdető adatai

mukodo_ceg Név:
Service-Tech Kft.
phoneTelefonszám:
+36203xxxxxx megjelenít
Honlap:
www... megjelenít
Helység:
Tolna
Munkavégzés helye:
Tolna
Pozíció:
Technikus
Munkavégzés időtartama:
Állandó munka
Szükséges jogosítvány:
B

A Service-Tech Kft. Közel két évtizedes múltra tekint vissza. A mezőgazdasági gépjavításban, ezen belül a Case IH, Steyr, és New Holland márkák javításában meghatározó, országosan ismert céggé fejlődtünk. Megalakulásunk óta a fő alappilléreink a szakértelem, és a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.
Bővülő csapatunkba keresünk Szervizszerelő Munkatársat tolnai telephelyünkre.

Leendő kollégánk feladatai:
• cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel
• szakmai tudás fokozatos elsajátítása
• mezőgazdasági gépek karbantartása és javítása, szervizellátása (Case IH, Steyr, New Holland)
• alkatrész szükséglet felmérése és jelentése
• a szervizelt gépek használatához kapcsolódó tanácsadás

Számunkra az ideális jelölt:
• gépészeti vagy autószerelői végzettséggel rendelkezik
• Mezőgazdasági gépek szervizelésében, javításában szerzett 3-5 év szakmai tapasztalatot
• önálló munkavégzésre alaklmas
• számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek
• rendelkezik "B" kategóriás jogosítvánnyal, melyhez vezetési rutin társul
• mobilis – mivel munkája egy részét terepen végzi (Túlnyomórészt a tolnai műhelyünkben)
• terhelhető, igazodik a szezonális kihívásokhoz
• hatékonyan tud együttműködni kollégáival és a partnerekkel egyaránt
• megbízható, pontos és következetes munkavégzés jellemzi

Előnyt jelent, de nem feltétel:
• mezőgazdasági gépészeti végzettség
• számítógépes diagnosztika területén szerzett gyakorlat
• elektronikai ismeretek
• angol nyelvtudás

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:
• kimagasló havi jövedelem
• teljesítménytől függő plusz jövedelem
• a hatékony munkavégzéshez szükséges speciális eszközök biztosítása
• tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás

Egyéb információ:
Munkavégzés helye:
• Tolna és környéke
Állás, munka területe(i):
• Szervizes
• Szakmunka
• Gépszerelő, Szervizes

Szükséges tapasztalat:
• 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:
• Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:
• Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:
• Teljes munkaidő

A Szakmai önéletrajzokat az alábbi címre várjuk:
info@traktorpower.hu címen

Cégleírás

A Service-Tech Kft. Közel két évtizedes múltra tekint vissza. A mezőgazdasági gépjavításban, ezen belül a Case IH, Steyr, és New Holland márkák javításában meghatározó, országosan ismert céggé fejlődtünk. Megalakulásunk óta a fő alappilléreink a szakértelem, és a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, stabilitást.
Csapatunkba keresünk
Szervizszerelő munkatársat tolnai telephelyünkre.

Elvárások

• önálló munkavégzésre alkalmas
• terhelhető, igazodik a szezonális kihívásokhoz, megbízható, pontos

Előnyt jelent

Amit kínálunk

Vegye fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!

Kapcsolódó ajánlatok

A hirdető további hirdetései