Adminisztrációs munkakörbe keresünk kolléganőt!

Frissítve: 2018. november 12., 15:01 | Azonosító: 6904584

Név:
Jenei Balázs
phoneTelefonszám:
+36706xxxxxx megjelenít
Helység:
Szeged
Munkavégzés helye:
Csongrád

jelentkezni az aquafarming25@gmail.com e-mail cimen lehet, fényképes önéletrajzzal.
A munkavégzés helye szeged melett Bakson van.
Fizetés megegyezés szerint.
Soha ne utaljon előre pénzt ismeretlennek! Tapasztalatok alapján internet szerte csalók előreutalás útján próbálnak pénzt kicsalni gyanútlan vásárlókból.
Az Agroinform.hu nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő információkért.

Vegy fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!

Kapcsolódó ajánlatok

A hirdető további hirdetései

  • Állatgondózót keresünk
    1

    Állatgondózót keresünk
    Ár nélkül

    2018. november 19. 11:02Állattenyésztő, állatgondozó munkaCsongrád

    Állatgondozót keresünk, szolgálati lakást biztositunk. Családot is fogadunk. Fizetés megegyezés szerint.

    phone Telefon: +36706322424

    Ár nélkül
  • Karbantartó munkatárs
    1

    Karbantartó munkatárs
    Ár nélkül

    2018. november 19. 10:03Szállítás, Raktározás, Telephely munkaCsongrád

    Karbantartó munkakörbe keresünk, munkatársat. Szállást biztositunk. Fizetés megegyezés szerint.

    Ár nélkül
  • Föld eladó Debrecenben
    1

    Föld eladó Debrecenben
    39.000.000 Ft

    2018. november 12. 14:48SzántóCsongrád

    Debrecenbe, a Határ úton eladó 2,70059 Ha 117,36 aranykoronás terület, közvetlenül az út mellett.

  • Bejárónőt keresünk
    1

    Bejárónőt keresünk
    1.000 Ft

    2018. november 12. 14:39Irodai munkaCsongrád

    Bejárónőt keresek heti 3 alkalommal hosszú távra óránként 1000 ft. Fényképes önéletrajzot várok az alábbi e-mail cimre: aquafarming25@gmail.com

    1.000 Ft
  • Magyar Liba
    2

    Magyar Liba
    5.000 Ft

    2018. november 12. 12:28SzárnyasCsongrád

    Eladó házi nevelésű szürke és fehér liba. 6-8 kg-osak. 30 db

    5.000 Ft
  • Magyar kacsa
    1

    Magyar kacsa
    3.000 Ft

    2018. november 12. 12:22SzárnyasCsongrád

    Eladó házi tartású Fehér kacsa 3.5- 4 kg-osak 30 db

    3.000 Ft
  • Lucerna
    1

    Lucerna
    7.500 Ft

    2018. november 5. 13:19Takarmány lucernaCsongrád

    Eladó lucernabála! Fedett helyen raktárba tárolt. 50 db 400 kg-os körbála eladó 7500ft/ db áron.

    7.500 Ft
  • Limousine Marha
    1

    Limousine Marha
    Ár nélkül

    2018. november 5. 12:49SzarvasmarhaCsongrád

    Eladó 10 db hasas Limousine Marha, fiával együtt. 350.000 ft / db.

    Ár nélkül
  • Limousine marhák
    1

    Limousine marhák
    24.000.000 Ft

    2018. november 5. 11:36SzarvasmarhaCsongrád

    Eladó egyben 60 db limousine hasas marha,vele együtt eladó 60 db borjú. A borjak 1-6 hónaposak Az ellés várható időpontja május körül.