Otthonról végezhető munka - Törölt hirdetés

Ár:
350.000 Ft
Munkavégzés helye:
Pest

Leírás

Feladatok:
- reszponzív CMS weboldalak tervezése és kivitelezése
- honlapok kézben tartása, szerkesztése, tartalmi szövegek írása.
- webes hirdetések, tervezése, kivitelezése
- közösségi média csatornák menedzselése
- hírlevelek szerkesztése, kiküldése partnereknek
- akciós kampányok megtervezése, kivitelezése

Elvárások:
- CMS, CSS, HTML és Javascript magabiztos ismerete
- kiemelkedő kreativitás és magas fokú precizitás
- eredmény- és sikerorientáltság
- kiváló fogalmazási és kommunikációs készség
- önálló célkitűzések. Nem kell, másokra várj, hogy ösztönözzenek, de csapatban is tudj dolgozni

Előnyök:
- nyelvtudás több nyelven
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- építőiparban való jártasság
- marketingismeretekben való jártasság

Amit ajánlunk:
- stabil, hosszú távú munkalehetőség
- biztos jövedelem havi 250-350eFt

Munkavégzés helye:
- interneten keresztük

- fényképes önéletrajzzal, az alábbi elérhetőségeken:

Kapcsolódó ajánlatok

A hirdető további hirdetései

  • Honda WT30X szivattyú eladó
    7

    Honda WT30X szivattyú eladó
    150.000 Ft

    2019. július 15. 11:08Üzemanyag-szivattyú, kút, tartályPest

    Benzin tartály (l): 5,3 Csatlakozó csőátmérő (col): 4 Emelési magasság (m): 27 Fogyasztás (l/óra): 2,6 Méret (mm): 660x495x515 Motor teljesítmény (kW)*: 5,3...

    phone Telefon: +36302243381

    150.000 Ft
  • Polipropilén pántoló szalag
    3

    Polipropilén pántoló szalag
    Ár nélkül

    2019. július 15. 11:08EgyébPest

    Polipropilén szalag (PP) piros színben, pántoló szalagnak is nevezett, a raklapon elhelyezett áru biztonságos rögzítésének népszerű kelléke. Nagyon jó...

    Ár nélkül
  • Állatgondozó szállással,  teljes ellátással,  fizikai segédmunka
    7

    Állatgondozó szállással, teljes ellátással, fizikai segédmunka
    Ár nélkül

    2019. július 15. 11:07Állattenyésztő, állatgondozó munkaPest

    Kis családi tanyára állatgondozót keresünk. A tanyán előforduló állatok: ló, sertés, kecske, apró baromfi. Feladatok: - a tanyán élő állatok gondozása -...

    Ár nélkül