A KITE Zrt. Precíziós gazdálkodási vezető munkakör betöltésére keresi új kollégáját

Hajdú-Bihar megye, Nádudvar

Munkavégzés helye Hajdú-Bihar

Leírás
Leendő kollégánk feladatai:

- kapcsolattartás meglévő beszállítóinkkal és új beszállítói kapcsolatok kiépítése,
- komplex szaktanácsadási programok kidolgozása, modellezése, piaci bevezetése,
- magas szintű és jó minőségű kapcsolattartás a KITE Zrt. üzletágaival, közös üzleti programok kidolgozása és piaci bevezetése,
- éves üzleti terv kidolgozása, és betartása,
- szakmai cikkek, előadásanyagok és marketinganyagok készítése,
- régiós- és országos szaktanácsadási feladatok monitoringozása,
- piaci folyamatok elemzése, stratégia kidolgozása és piaci részarány növelése,
precíziós szaktanácsadók szakmai támogatása.

Számunkra az ideális jelölt:
- felsőfokú agronómiai vagy műszaki végzettséggel rendelkezik,
- mezőgazdasági termelésben vagy szaktanácsadói tevékenységben szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalatot,
- vezetői készségekkel rendelkezik,
- magas szintű informatikai tudással bír,
- „B" kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik,
- jól kommunikál és hatékonyan tud együttműködni leendő kollégáival és partnereivel,
- elkötelezett és komplex gondolkodású,
- kiváló kezdeményező készséggel rendelkezik,
- megbízhatóan, pontosan, önállóan és következetesen végzi munkáját.

Előnyt jelent, egymástól függetlenül:
- hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat,
- mezőgazdasági termelésben vagy szaktanácsadói tevékenységben szerzett legalább 5 éves szakmai gyakorlat,
- növényvédelmi szakmérnöki vagy növényorvosi végzettség,
- térinformatikai ismeretek,
- precíziós gazdálkodásban szerzett tapasztalat,
- angol nyelvtudás.

A munkavégzés mobilis, helyszíne a napi feladatoktól függően változhat:
elsődleges helyszíne a KITE Zrt. Központja, Nádudvaron;
másodlagos helyszíne a lakóhelytől függően: Hajdú-Bihar megye (Központ: Nádudvar), Heves megye (alközpont: Füzesabony) vagy Jász-Nagykun-Szolnok megye (alközpont: Szászberek, Mezőtúr).

Amit nyújtunk:
- versenyképes havi alapjövedelem,
- alapbéren felüli elérhető extra jövedelem,
- béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás),
- céges autó, mobiltelefon, laptop,
- nagy múltú, stabil, piacvezető kereskedelmi- és szaktanácsadói cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés.

Hirdetés azonosító: 7207203
Frissítve: 2022. január 11. 14:21

Hirdető adatai

Név KITE Zrt. Működő cég
Helység Hajdú-Bihar megye
Nádudvar
Webcím www... Tovább a weboldalra
5 éve hirdető
Üzenetet küldök

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

Szűkös készletek – így trágyázz műtrágyakrízis idején
Hirdetés
A műtrágyapiacon 2022 elejére komoly feszültség alakult ki. Merre tovább?
Az a biztos, amire ráteheted a kezed! Mezőgazdasági gépek és alkatrészek raktárról!
Hirdetés
Hatalmas fennakadások vannak – csak olyan gépkereskedőt válassz, aki képes...
Ezt látnod kell! Erőgéptől független, automata kormányzású sorközművelő kultivátorok
Hirdetés
Ebben a szezonban már több helyen bizonyítottak Magyarországon is.
Fiatal gazda, aki céget és gépet is vezet –
Hirdetés
Fiatal gazda, aki céget és gépet is vezet – "Ülj be mellém", elmesélem
Ebben a részben is kicsit más szempontból nézzük a mezőgazdaságot
Ahol a kukorica rosszul teljesít, termeszd az aszályos területek aduászát, a cirkot
Hirdetés
Eltérő igényekre eltérő cirokajánlat lehet a megoldás!

Minden jog fenntartva.