A Marton Genetics kereskedelmi képviselő munkatársakat keres VESZPRÉM megyébe Lejárt hirdetés

Hirdető adatai

mukodo_ceg Név:
Marton Genetics (Bázismag Kft.)
phoneTelefonszám:
+36307xxxxxx megjelenít
Honlap:
www... megjelenít
Helység:
Martonvásár
Munkavégzés helye:
Veszprém

Leírás

Feladatok:
-Hibrid és öntermékenyülő növényfajok vetőmagjainak értékesítése
-Az adott régió gazdálkodóinak minél teljesebb megismerése, s a területi képviselet kiépítése
-Tartós vevőkapcsolatok kialakítása mezőgazdasági gazdálkodókkal, vállalkozásokkal és forgalmazókkal
-A meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
-Új ügyfelek felkutatása
-Viszonteladói hálózat fejlesztése
-Termesztéstechnológiai ajánlások készítése a partnerekkel közösen
-A vállalat értékesítési és marketing stratégiájának megvalósítása az adott értékesítési régióban
-A cég piaci pozíciójának erősítése

Elvárások:
-Felsőfokú agrár végzettség
-Agrár input anyagok értékesítésben szerzett tapasztalat
-Felhasználói szintű MS Office ( Word, Excel, Power Point )
-Jó kapcsolatteremtő és szervezőkészség
-Határozott, proaktív személyiség
-Jogosítvány

Előnyök:
-Vetőmagok értékesítésében szerzett tapasztalat
-Angol nyelvismeret szóban és írásban

Amit kínálunk:
-Főállás kedvező alapbérrel
-Teljesítményarányos bónusz
-Cégautó, telekom eszközök
-Költségtérítés

A jelentkezéshez kérjük, mellékelje fényképes önéletrajzát és motivációs levelét.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát illetve motivációs levelét az alábbi e-mail címre:

bazismag@martongenetics.com

Kapcsolódó ajánlatok

A hirdető további hirdetései

  • Mv 170
    1

    Mv 170
    Ár nélkül

    2019. július 21. 08:55VetőmagFejér

    Kategória: Hibridkukorica Hasznosítás: szemes FAO szám: 170 Leírás: Madár eleség, Kiemelten szárazságtűrő, Kiemelten stressztűrő, Kései, másodvetésre alkalmas

    phone Telefon: +36307385252

    Ár nélkül
  • Mv Tarján
    2

    Mv Tarján
    Ár nélkül

    2019. július 21. 06:50VetőmagFejér

    Kategória: Hibridkukorica Hasznosítás: szemes FAO szám: 380 Leírás: Etanol, Baromfi takarmány, Kiemelten szárazságtűrő, Kiemelten stressztűrő

    Ár nélkül
  • Kamaria
    2

    Kamaria
    Ár nélkül

    Kategória: Hibridkukorica Hasznosítás: szemes FAO szám: 370 Leírás: Kiemelten szárazságtűrő, Magas termőképesség, Kiemelten stressztűrő

    Ár nélkül
  • Mv 277
    2

    Mv 277
    Ár nélkül

    2019. július 21. 06:49VetőmagFejér

    Kategória: Hibridkukorica Hasznosítás: szemes FAO szám: 310 Leírás: Kiemelten szárazságtűrő, Magas termőképesség, Kiemelten stressztűrő

    Ár nélkül
  • Margitta
    2

    Margitta
    Ár nélkül

    Kategória: Hibridkukorica Hasznosítás: szemes FAO szám: 300 Leírás: Kiemelten szárazságtűrő, Magas termőképesség, Kiemelten stressztűrő

    Ár nélkül
  • Estilla
    2

    Estilla
    Ár nélkül

    2019. július 21. 06:48VetőmagFejér

    Kategória: Hibridkukorica Hasznosítás: szemes FAO szám: 350 Leírás: Kiemelten szárazságtűrő, Magas termőképesség, Kiemelten stressztűrő

    Ár nélkül
  • Mv 343
    1

    Mv 343
    Ár nélkül

    2019. július 21. 06:47VetőmagFejér

    Kategória: Hibridkukorica Hasznosítás: szemes FAO szám: 360 Leírás: Kiemelten stressztűrő

    Ár nélkül
  • Hunor
    1

    Hunor
    Ár nélkül

    Kategória: Hibridkukorica Hasznosítás: szemes FAO szám: 350 Leírás: Baromfi takarmány, Kiemelten stressztűrő

    Ár nélkül
  • Mv 350
    2

    Mv 350
    Ár nélkül

    Kategória: Hibridkukorica Hasznosítás: szemes FAO szám: 350 Leírás: Kiemelten szárazságtűrő

    Ár nélkül
  • Ivola
    4

    Ivola
    Ár nélkül

    2019. július 21. 06:46VetőmagFejér

    Kategória: Hibridkukorica Hasznosítás: szemes, siló FAO szám: 330 Leírás: Kiemelten stressztűrő

    Ár nélkül