MEZŐGAZDASÁGI GÉPÉRTÉKESÍTŐ

Frissítve: 2019. október 30., 09:37 | Azonosító: 6994322

Hirdető adatai

mukodo_ceg Név:
Gábor Kelemen
phoneTelefonszám:
+36304xxxxxx megjelenít
Honlap:
www... megjelenít
Helység:
Budapest (IX. kerület)
Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron

A Navik Alfa Kft. gépek forgalmazásával, bérbeadásával, szervizelésével és alkatrészek értékesítésével foglalkozik. A cég 1990-es megalakulása óta biztos munkahelyet, tisztes jövedelmet, ezzel biztonságot nyújt dolgozóinak. Nálunk dolgozni kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít. A folyamatos tanulás, a teljesítmény alapú fejlődési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. A mindig új feladatok és a fiatalos munkahelyi hangulatnak köszönhetően a Navik Alfa Kft. olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.
A Meződepo, a Navik Alfa Kft. mezőgazdasági üzletága szőlő és gyümölcstermesztés gépeire specializálódott. A gépkínálatunk világszínvonalú, prémium kategóriás, de megfizethető termékekből áll. A kisgazdaságoktól kezdve a nagyokig mindenkinek a megfelelő terméket tudjuk biztosítani.
A mezőgazdasági üzletágunk bővítése végett az Észak-Dunántúli régióba az alábbi pozícióba keresünk új munkatársakat:

Feladatok:
- nemzetközi, prémium kategóriás gépek értékesítése
- a cég és a márka magas szintű képviselete, szaktanácsadás
- ügyfélkapcsolati (CRM) rendszer folyamatos aktualizálása
- meglévő ügyfeleinkkel való kapcsolattartás, új ügyfelek rekvirálása
- az ügyletek önálló, felelős lebonyolítása az ajánlat kiadásától az átadás átvételig
- gyakorlati bemutatók szervezése és lebonyolítása
- piaci információk gyűjtése, azok továbbítása a vezető felé
- esetleges kintlévőségek behajtása
- értekezleteken való aktív részvétel, javaslattétel a hatékonyság fokozására
- kiállításokon való részvétel

Elvárásaink:
- felsőfokú műszaki végzettség vagy/és felsőfokú kertészeti, agronómiai végzettség erős műszaki affinitással
- kereskedelmi véna
- magas szintű kommunikációs készség
- magas szintű problémamegoldó készség
- tulajdonosi gondolkozás
- sikerorientáltság
- képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
- célorientált és felelősségteljes munkavégzés
- pozitív, optimista, vidám személyiség
- nyitottság új ismeretek befogadására, azok magas szintű alkalmazása
- alázat és igényesség önmagával és az elvégzett munkával szemben
- a termékekkel való azonosulás
- Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
- angol vagy olasz műszaki nyelv alapfokú ismerete
- „B” kategóriás jogosítvány

Előny:
- hasonló területen szerzett tapasztalat
- saját ügyfélkör
- borászati ismeretek
- kereskedelmi, gazdasági végzettség

Amit kínálunk:
- a munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (autó, telefon, laptop)
- hosszú távú munkavállalói jogviszony
- versenyképes fizetés (alap + teljesítmény arányos jutalék)
- prémium termékek értékesítésének a lehetősége
- betanítás és folyamatos képzés
- biztos szerviz és alkatrész háttér

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Vegye fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!

Kapcsolódó ajánlatok

A hirdető további hirdetései