A KITE Zrt. Tehergépkocsi-vezető kollégát keres Sárbogárdon található alközpontjába

Frissítve: 2019. április 11., 17:49 | Azonosító: 6945100

Hirdető adatai

mukodo_ceg Név:
KITE Zrt.
phoneTelefonszám:
+36544xxxxx megjelenít
Honlap:
www... megjelenít
Helység:
Sárbogárd (Sárszentmiklós)
Munkavégzés helye:
Fejér
Munkavégzés időtartama:
Állandó munka
Szükséges jogosítvány:
C+E

Leírás

A KITE Zrt. pályázatot hirdet
Sárbogárdon található alközpontjába
Tehergépkocsi-vezető
munkakör betöltésére
Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást

Feladatok:
- a vállalat által forgalmazott termékek szállítása a telephelyek között,
- a szállításhoz kapcsolódó rakodási munkák elvégzése.

Elvárások:
- középfokú végzettség,
- C, E kategóriás jogosítvány,
- GKI vizsga,
- ADR vizsga,
- PÁV-II. vizsga,
- targoncakezelői jogosítvány,
- erkölcsi bizonyítvány.

Előnyt jelent:
- Sárbogárd közeli lakhely,
- hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat.

Amit nyújtunk:
- versenyképes havi alapjövedelem,
- cafeteria-rendszer,
- a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
- stabil, piacvezető cégnél hosszútávú munkalehetőség.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a https://www.kite.hu/karrier/tehergepkocsi-vezeto/760 internetes felületen – töltheti fel 2019.05.12-ig.

Vegye fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!

Kapcsolódó ajánlatok

A hirdető további hirdetései