Gázolaj árak 647 Ft Benzin árak 650 Ft EUR 394.79 Ft USD 370.78 Ft CHF 406.17 Ft GBP 457.67 Ft

Fórum

Kistraktor építése házilag

Létrehozta: , 2013-02-03 16:04:16

Kedvencekhez Segítség

276 hozzászólás
Nincs profilkép
#226 kantorlevenete
2019-05-04 10:15:10

Válasz .Richard. #223. hozzászólására
Köszönöm a korrekt választ! És akkor ugye most a 601-es motorjáról volt szó?(mondjuk eléggé valószínű...) Meg már van benne egy Lada váltó, és én úgy gondoltam, hogy akkor trabant motoron rajta maradna a váltó, azon lezárni a differenciálművet és akkor annak az egyik fele menne a lada váltóba? Ez így milyen ötletnek tűnik?

Nincs profilkép
#225 kantorlevenete
2019-05-04 09:50:59

Válasz ND #224. hozzászólására
Köszönöm szépen a választ! Csak hátsó hajtásos lenne és az a híd már megvan, úgyhogy már tényleg csak a motor hiányzik meg egykét dolog. Köszönöm!

Nincs profilkép
#224 ND
2019-05-03 06:30:43

Válasz kantorlevenete #222. hozzászólására

Trabi verhetetlen ilyen helyen, mint a kolléga is írta, de váltóval együtt kell.
Hosszára szokták beépíteni, és a féltengely van megbuherálva, arról megy a hajtás hátra kardánon v egy másik váltóban, ha olyat akarsz.

Hátsó híd ált Uaz v Nisa, ez hajt.
Ha nem akarsz első hajtást akkor egy vastagfalú 60-70es cső az első tengely királycsappal felfogatva középen h billegjen, a végére meg ráhegesztve vmi erősebb elsőkerék csapágya.
Ha hajtott elsőkerék akkor ált Uaz első híd. Az jócskán bonyolít a plusz váltó, hajtás, kormányzás miatt, főleg ha rövidíteni kell a hidat mert keskenyebb nyomtáv kell mint a híd eredeti nyomtávja.
Ez hátra is igaz.
Uaz, Nisa 160cm körül lehet.
Sztem Niva is jó lehet, bár gyengébb éj gondolom mint a másik kettő

Nincs profilkép
#223 .Richard.
2019-05-02 23:19:02

Válasz kantorlevenete #222. hozzászólására

A Trabantot 3db. 8as csavar fogja a gumibakkal a helyére. Gyújtás,hütés egyben van a motorral. Csak a 2gyujto trafot kell külön rákötni a megfelelő helyre. Másik motor vizhűtés,nehéz,nagyobb,bonyolultabb elektronika,karburàtor is kényesebb,ezért volt mindig előnyösebb ilyen helyen a trabi.feltételezve, hogy egy üzemképes jól működő motorod van vàltoval együtt. A töltést,szabàlyzot sem nagy művészet bekötni. De Pannónia sem harmat gyenge,de a hűtést egyedileg kell megoldani. Egy megfelelő kisteherautó alvázzal 13mázsa fát 20kmel egyenes terepen elvitte. Megfelelő kialakitással kiskerteket szàntanak vele. Nem cèlszerű nègyütemű vizhűtèses ilyen témára.esetleg ha talàlni még akkor kispolszki. Fogyasztásban ugyan olyan terhelésen,ugyanabban a gépben a trabi kevesebbet eszik,mint egy Pannónia. De pl. Ez a két típus cakk pakk ugye vàltoval èrtendő kB.20ezer.

Nincs profilkép
#222 kantorlevenete
2019-05-02 22:31:16

Szép napszakot mindenkinek!
Ismét én vagyok, a "gyerek". A készítésben eljutottam arra a pontra, hogy mostmár kéne tudni, hogy milyen motor legyen. Szívesen várok tippeket a motorhoz, de sajnos sokminden van ami erősen leszűkíti-e kört. Először is, dízellel nem kívánok foglalkozni, ahhoz nem értek még annyira sem mint a benzineshez. Másodrészt 1000cm3 fölé sem akarok menni, kb a legnagyobb motor amire gondoltam az a Marutié lenne, bár nem tudom, hogy ez mennyire jó. Jaa és apám, akinek igen sok beleszólása van ebbe(merthát mégiscsak itthon építem eme csudát) teljesen berögződött a trabant motornál, de persze megfelelő érvvel ezt is meg lehet változtatni. Ha valakit érdekelne egykét kép a pillanatnyi, erősen félkész állapotról, az kérem jelezze. Valamint várok mindenféle ötletet a motor megoldásához. (ja és esetleg az első kerekek+ kormányzáshoz)smile helpsmilie

Nincs profilkép
#221 tothandras8705
2019-04-02 20:45:50


Üdv. a fórum tagoknak!

Eladásra kínáljon az alábbi hidraulikus egységet.
Helyileg: Zala megye

Nincs profilkép
#220 melyaso
2019-03-07 07:34:11

Válasz .Richard. #219. hozzászólására

Igen segítettél köszi
Van szervkszaivattyúm is, akkor azt fabrikálóm rá hogy jó legyen.
A főtengelyes lehajtást akarnám megcsinálni ,csak szíytárcsával az a baj hogy a fogaskerék szivattyú maximális fordulata 1500 /perc

Nincs profilkép
#219 .Richard.
2019-03-06 15:16:26

Válasz melyaso #218. hozzászólására
Hidro az túl nagy.
Szervo szivattyú gyári hat,vagy nyolc most fejből nem tudom,kerékkel. Tehát a bordàs hüvely ami hajtja gyàrilag a szivattyút,azt is vegyèl! Azon rajt a ferde fogazàsu kerèk,zt le kell majd vàgni.pl.. A trabi vàlto kihajtàsra. Feltève ha van mèg egy vàlto amit kiveszel sebessègből,ez akkor mèg hajt ha benne van sebessègben. Hàtrànya,hogy benyomott kuplungnàl nem forog. Fèltengely levàg,ahogy elfèr esztergàlyos meg ràfaragja a szivattyú bordahüvely rèszt a fèltengelyre. Így egy az egybe hajt. Ha lassú, fogaskerék gyorsitò àttètel lánccal. Vagy,hosszabb èkszijjal a ventillàtornàl elöl,mondjuk egy szàzas àtmèrőjű szijtàrcsàt ràfaragna a szivattyu bordàs tengelyére. A hozzàvalò bordàs hüvelyre. Azt hajtja a ventilátor generàtor èkszij.Az elèg gyors lesz. Vagy,motor szèt,főtengely szijtàrcsàt levesz,annak a gyujtàs felőli oldala esztergàlhato,oda ràfèr egy 50es szijtàrcsa. Az meg hajtja a szivattyùra faragott mondjuk 100as szijtàrcsàt. Ennyi. De làttam öninditoval hajtott szivattyùt is. Remélem segítettem!

Nincs profilkép
#218 melyaso
2019-03-06 14:10:41

Sziasztok!
Olyan problémám van hogy van egy trabi motors kisstraktorom amin nem volt hidraulika de én ki építem rá csak az a nyűgöm hogy mtz hidraulika szivattyút hova lenne rá érdemes rárakni ha valaki csinált már ilyet képpekel esteleg meg tudná mutatni??

Nincs profilkép
#217 melyaso
2019-03-06 14:05:05

Válasz putyi0 #84. hozzászólására

Üdv
Igen elbírja a szervó szivattyú mert írták nekem is hogy abból csinájak trabi motora hidraulika szivattyút olyan 200 kg tud elvileg emelni.

#216 wernerj
2019-01-25 06:23:50

Válasz kantorlevenete #215. hozzászólására

Maradjunk a tegezésnél, ez egy fórum, szerintem senki nem sértődik meg rajta. Az építésről rakhatsz fel képeket, kíváncsi vagyok rá, és hátha tudunk segíteni tanácsokkal. Az iskoláról meg annyit, hogy lehet nagyon sokszor értelmetlennek tűnik, de hidd el, ha barkácsolós ember vagy, rengeteg dolognak hasznát veszed majd később, pl egy munkaeszköz készítésénél. Ha most nem tanulsz, az az egész életedre kihat.

Nincs profilkép
#215 kantorlevenete
2019-01-24 20:56:32

Válasz wernerj #213. hozzászólására
Üdv!
Lehet, hogy ez így nagyon furcsának tűnik, de én ezt félig magáért az építésért csinálom. Szó szerint rosszul érzem magam a nap végén, ha nem csináltam semmi kézzelfoghatót. Ezért valamit mindig próbálok a garázsban szerelgetni, kertben ügyködni, de ha sehol semmit nem kell akkor sokszor az van, hogy este kötögetek. Ezért se szeretem annyira az iskolát, hogy egész nap csak irogatunk meg otthon tanulni és semmi kézzelfogható(kissé offtopic gyanús). Na valami ilyesmi miatt is építem ezt a minitraktort. És igen az anyagiakból rá kell szánni, és az az észrevételem, hogy mindig a kissebb dolgokon ugrik meg az ár, dehát nincs mit tenni. Ja és köszönöm szépen az ajánlatát a felnire de adódott egy nagyon jó ajánlat viszonylag közel, úgyhogy ha meg nem sértem, azthiszem azt választom!

#214 Maszek Zs
2019-01-23 21:26:49

Válasz wernerj #213. hozzászólására

Igaz duplájáért de működőképest ajánlottam. 2hengeres multikár motorral.

#213 wernerj
2019-01-23 21:17:02

Válasz kantorlevenete #211. hozzászólására

Nem lenne érdemesebb inkább ezt megvenned?https://auto.jofogas.hu/tolna/Kistraktor_vaz_88292003.htm
Ha kiszámolod, olcsóbban nem jössz ki sehogysem, és ez már félig kész.

#212 wernerj
2019-01-21 17:10:37

Válasz kantorlevenete #211. hozzászólására

Siófokig el tudom vinni, ha kell. Tabon vagyok egyébként. 06303370738 a számom.

Nincs profilkép
#211 kantorlevenete
2019-01-21 16:41:56

Válasz wernerj #209. hozzászólására
Köszönöm az ajánlatot!!, és melyik településen? Illetve időközben adódott egy jó ajánlat lehet, hogy inkább azt választom, bár még egykét dolgot meg kell, hogy kérdezzek tőle illetve az eléggé távoli, csak azért.

Nincs profilkép
#210 kantorlevenete
2019-01-21 16:28:28

Válasz Szalai A P #208. hozzászólására
Felsőörsön élek kb 10 kilométerre Veszprémtől.

#209 wernerj
2019-01-21 07:34:47

Válasz kantorlevenete #207. hozzászólására

Van egy uaz felnim gumistól, ha küldesz érte valakit, ingyen odaadom. Gumin már sok minta nincs, de hátha jó lenne a felni.

Nincs profilkép
#207 kantorlevenete
2019-01-20 22:13:07

Válasz wernerj #206. hozzászólására
Üdv!
Hát sajnos ez így alakult. Ezek a keréktárcsák vannak a hátsó hidamhoz. Köszönöm a megfejtéseket a kerekek márkáját illetően de sajnos nem mentem sokra ugyanis az UAZ kereke jó lenne azt hiszem de amiket láttam azok számomra megfizethetetlenek. Éppen ezért szívesen veszek minden tanácsot, hogy hogyan tudnék valami értelmes kereket rárakni. Ma is két órát kajtattam a neten ilyenek után de számomra semmi... még egy bontó válszára várok aztán utána ha az se jön be akkor valami majd lesz.... Köszönöm az eddigi tanácsokat is, nagyon sokat jelentenek az itt olvasott gondolatok. Köszönöm!
smile thumbup

#206 wernerj
2019-01-19 18:06:16

Válasz kantorlevenete #202. hozzászólására

Hűha!
smile w00tEzen aztán túlóráztak!
Gondoltam mindenre, csak erre nem, hogy ez így néz ki. Biztos hogy ezzel akarsz kínlódni?

Nincs profilkép
#205 .Richard.
2019-01-19 16:16:43

Válasz kantorlevenete #202. hozzászólására

Ifa framo. Ird be a keresőbe. De azt màr nem talàlsz. Az uj likakbol lehet passzol valamwlyik a zuk'vagy uazhoz. Niva Moszkva az màs.

Nincs profilkép
#204 kantorlevenete
2019-01-19 13:42:14

Válasz kantorlevenete #202. hozzászólására
Ja és van mindkettőn egy fölösleges lyuk is közel a széléhez ilyen kicsit téglalap alakú.

Nincs profilkép
#203 kantorlevenete
2019-01-19 13:40:06

Válasz kantorlevenete #202. hozzászólására
Bocsánat, hogy három képet küldtem, véletlenül kicsit elcsesztemsmile cryingsmile oops

Nincs profilkép
#202 kantorlevenete
2019-01-19 13:38:21

Válasz wernerj #200. hozzászólására
Üdv!
Bocsánat, már megint nem néztem egy ideig ezt az oldalt. küldök képet is csak itt leirom amit tudni kell róla. Az amelyiket pontosan felülről fotóztam, azon vannak szerintem a gyári furatok: legkívül az az öt és a körüknek az átmérője (sajnos eddig rosszul írtam)egy kicsitt kevesebb mint 200mm, a másikon azok be vannak hegesztve. Aztán ott van az a hat menetesszár is, hátulról látszik, hogy az házi megoldás tehát nem gyári és azoknak a köre 180mm átmérőjű. És ott van az az öt lyuk is amiknek a legkisebb a körének az átmérője: (ezt is elírtam) 140mm, ezeket is házilag fúrták ki. Szóval gyárilag szerintem a 5 x 200nál egy icipicit kevesebb a hivatalos lyukosztás.

#201 Maszek Zs
2019-01-14 20:16:06

Válasz Claastra. #199. hozzászólására

Ezt most roszkor mondtad. Volt egy lovaskocsim annak Niza agy volt. Csak elromlott a felni és megkellett mókolnismile thumbup.

#200 wernerj
2019-01-14 06:30:34

Válasz Claastra. #199. hozzászólására

Így van, ezért gyanús nekem ez az 5x210. Ha lenne fotó, könnyebb lenne segíteni neki.

Nincs profilkép
#199 Claastra.
2019-01-13 22:30:24

Válasz Maszek Zs #197. hozzászólására

NIza zsuk,uaz gaz ,volga moszkvics níva egyforma osztókör talán 5x 139,7 de már rég volt

#197 Maszek Zs
2019-01-13 21:44:16

Válasz wernerj #196. hozzászólására

A Nizának milyen volt.smile laugh Ha jól írtam smile lol

#196 wernerj
2019-01-13 16:09:48

Válasz kantorlevenete #195. hozzászólására

Ez nekem nem világos. A 6 lyukú felnit hogy rakod fel az 5 lyukú keréktárcsára? Vagy a kisebb lyukosztásút? Fényképezd már le légyszíves úgy, hogy 2 kerékcsavar ( vagy furat) mellé teszel egy mérőszalagot. Egyébként a VW Bogár felnije 5x205.

Nincs profilkép
#195 kantorlevenete
2019-01-13 11:52:09

Válasz kantorlevenete #191. hozzászólására
Üdv!
Sokat keresgéltem 5x210- es lyukosztású kerekek között, de az sincs nagyon. Kiderült, hogy a 6x180-as is jó, de legvégső esetben az 5x130-as lyukosztású is megfelelhet. Persze keresgélek én is csak gondolom itt vannak sokkal profibbak. Szóval, ha valaki tudja a megfelő márkát, annak örülnék ha leírná!
Köszönöm a figyelmet!!!


Nincs profilkép
#193 kantorlevenete
2019-01-10 17:12:33

Válasz ND #192. hozzászólására
Lehet, hogy ez így hülyén hangzik, de éppen itt van a gond, hogy nem tudom miből lett kiszedve. Nagyon hasonlít a ladáéra de ennek a difije más egy kicsit és persze a lyukosztása is nagyon más. Már keresgéltem mi lehet de már kissé kifogytam az ötletekből.


Nincs profilkép
#192 ND
2019-01-09 18:19:00

Válasz kantorlevenete #191. hozzászólására

Lehet gyorsabban találsz ha negírod mire való (miből van mentve a híd/kerékagy)

Nincs profilkép
#191 kantorlevenete
2019-01-09 16:20:12

Üdvözletem!!
Abban lenne kérdésem, hogy valaki tud-e ajánlani valami helyet vagy valakit, ahol/akinél lehet vásárolni 5 x 210-es lyukelosztású kerekt. tudom, elég ritka méret, de azért hátha. Meg még a közeli bontóknak is írok azért...smile thumbup

#190 wernerj
2018-12-17 11:36:38

Válasz kantorlevenete #176. hozzászólására

Szia!
Nézd meg ezt, 15-ért kapsz egy Lada difit, egy kormányművet, meg egy alvázat. https://auto.jofogas.hu/pest/Kerti_traktor_csettego_86165944.htm

#189 Maszek Zs
2018-12-13 19:12:14

Válasz kantorlevenete #188. hozzászólására

Majd,ha kész lesz te is egyszerűnek látod.smile thumbup
Mi a szakmád, vagy mit tanulsz??
Mindig a matek részével kezd.
Váltót difivel úgy mint a videón is látszik egy sima kardánnal!smile biggrin
Suszkából jó lehet több dolog:
-kormány
-motor
-váltó
-stb........
Csak motor fordulata csökkentve mennyen a váltóba.
Csak hajrá!!

Nincs profilkép
#188 kantorlevenete
2018-12-13 17:52:06

Válasz Maszek Zs #187. hozzászólására
Köszönöm a bíztató szavakat. Az biztos, hogy elég egyszerű másoknak de nekem még ez is nehéz lesz valószínűleg de az is igaz, hogy majd biztos fejlesztem, meghát nem vagyok egy szakmabeli sem dehát ebből is tanul az ember. Mint írtam a váz kialakításán fogok dolgozni, valamint a váltó és a difi összekapcsolásán. Bocsánat, ha sokáig nem nézem az üzeneteket előre is csak néha így kimennek a fejemből a dolgok. Ja most selejteződik le (valószínűleg) lerohadt karosszéria miatt egy suzuki swift2-esünk abbol valami hasznos alkatrészt lehet szerezni?

#187 Maszek Zs
2018-12-13 17:23:39

Válasz Maszek Zs #186. hozzászólására

NEM fognak csalódni a (nem)szó kimaradt!!!!!!!smile hammer

#186 Maszek Zs
2018-12-13 17:21:59

Válasz kantorlevenete #185. hozzászólására

Ne hidd,hogy csalódni fognak!! Ez egy egyszerű mint a faék.smile thumbup De ha kész lesz úgyis tovább fogod fejleszteni!! De,ha gondolod nem vagy túl messze Gyere nézd meg ezt. Még lehet meg tetszik azt vevő leszel rá smile smile

Nincs profilkép
#185 kantorlevenete
2018-12-13 16:16:54

Válasz kantorlevenete #184. hozzászólására

Jajj bocsánat elírtam, 5000Ft-ba került a váltó. A MÉH telepes ötlet jó csak számomra az anyagok és alkatrészek beszerzése is lassított mivel se jogosítványom se autóm, így apámnak kell mindent hurcolni a szegénynek a rengeteg munkája mellett. Az alap koncepció az egészre egyébként kb ilyen lenne(most valószínűleg sokan fognak csalódnismile sad):https://www.youtube.com/watch?v=qMhrB0RaRxs

Nincs profilkép
#184 kantorlevenete
2018-12-12 22:40:56

Válasz Maszek Zs #183. hozzászólására
Huhh bocsánat, hogy ilyen későn néztem, azt hittem majd küld vmi levelet az agroinform. Valaki kérdezte, a Lada váltót 500-ért vettem. Újabb fejlemény, hogy szereztem egy hátsó hidat ami sajna ismeretlen eredetű.....Jellen pillanatban a vázon gondolkodok. Valaki kérdezte: nem törzscsuklós lenne csak simán hátsó kerék meghajtású. és elől két kormányozható kerék. Mostantól gyakrabban nézem!
Köszi a válaszokat ezerszer is!!!
U.I. a hátsó híd eladója is mondta hogy a robi nem elég, majd lesz valami, köszii!!!

#183 Maszek Zs
2018-12-01 09:28:46

Úgylátszik gyorsan jött ötlet,gyorsabban tünt el!smile sweatdrop

#182 Maszek Zs
2018-11-23 21:54:35

Válasz Földönfuto #180. hozzászólására

Abban igazad van végre valaki!!
És tényleg sok sikert hozzá!

Nincs profilkép
#181 Sk Laci
2018-11-23 19:58:30

Válasz kantorlevenete #176. hozzászólására
Szia! Ha minden áron te akarnád megépiteni a traktort akkor egy kijelentet üzemképes személykocsit ajánlanák megveni. Töbnyire motor, váltó, futómüvek üzemképesek szoktak leni, a karoszéria meg "lerohadva". Ilyen jármü traktorépítéshez megfelelne, mivel ki tudod próbálni azon részeit, amire szükséged van.
Milyen traktort akarsz épiteni: 4x2 vagy 4x4?
Utána törzscsuklósat, vagy nem? Alvázat legyártod a méhtelepen megvásárolható U profilból.
Ha keskenynyomtávu traktort szeretnél szőllőbe 100-110 cm széleset esztergályosal megoldod, csak legyen ideje. Nekem volt ilyen saját épitésü 4x4 törzscsuklós kistraktor. Felcszerelésel együt tavaly eladtam. Szőllővel már nem foglalkozom, máshová meg volt nagy traktor. Ha szükséged van tanácsra kistraktor legyártásánál nyugodtan írj, szivesen segítek.

Nincs profilkép
#180 Földönfuto
2018-11-23 19:32:20

Válasz kantorlevenete #176. hozzászólására
Hello.Végre egy fiatal aki mem csak számitógépen akar traktorozni.Nem lesz egyszerű dolog,de sokat fogsz belőle tanulni.Ha lenne ismeretséged vagy kapcsolatod egy MÉH telepen,ott mindent össze tudnál szedni és a legolcsóbban.A Robi 50-es kicsinek tűnik,ha már Lada váltó stb.akkor nyomjál bele egy Lada vagy Szamara motort.Szerintem először próbáld meg felmérni,hogy a fődarabokat be tudod-e szerezni,kerekek motor stb. azután érdemes belevágni.Sok szerencsét hozzá.

Nincs profilkép
#179 .Richard.
2018-11-23 19:31:44

Válasz Maszek Zs #178. hozzászólására

persze, mindenképpen esélytelen, mert a lada lendkerék meg kuplung 16 lóerővel direktbe hajtva is esélytelen,nem egy robival. csak a pl lada váltó jöhet szóba még egy lada váltóval, hogy lassítva legyen a fordulat, de csak egy beépitett motor saját kuplungjával. Vagy simson blokk, lassítva hajt egy lada váltót aztán a difi. autó utánfutót elhuzná, pár mázsával. de már ez az ötlet is 100felett lenne árban.

#178 Maszek Zs
2018-11-23 17:40:49

Válasz kantorlevenete #176. hozzászólására

Hát az elöttem szólóhoz csatlakozva nem biztos, jó ötlet építeni? De nem ezért írok. Robi motorhoz kellhet egy szöghajtás is. Szerintem ez így egy kicsit túl bonyolítod.
Miért pont benzines motort?
Ha komolyan érdekel tudok egyet eladót.
Mennyiért vetted a váltót?
Egyenlőre ennyi. Kéred csinálok képet róla!

Nincs profilkép
#177 .Richard.
2018-11-22 21:17:57

Válasz kantorlevenete #176. hozzászólására

kitartás, az a lényeg! Ha építeni akarsz, az oké. De, manapság egy használt eladó javításra szorulón bőven lehet manőverezni, hogy működjön, ezért ajánlanám kiszámítani a belefektetett lóvét. . Mire összeáll, lesz vagy 150 ezer, mert minden pénzért van. mire a tengelyeket meg az áttételt esztergályossal összehozod, bőven meggyűlik a bajod az egésszel.Nem beszélve a kormányzás kivitelezéséről. Az más, ha otthon van aki esztergál,hegeszt, áttételt számol, stb. Tehát olcsóbb venni, mint építeni! Nem lebeszélni akarlak, de manapság egy javításra szoruló szükített hidas trabimotoros , vagy pannóniamotoros egyszerű utánfutó kampóval a végén 50 ezer ft.plusz fuvar. örülnek, ha elviszik tőlük. A lényeg, ők már megfizették a tanulópént, mire összerakták! Dönts belátásod szerint!

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Már most védekezni kell! Idén is megkeserítheti a gazdák életét ez a rágcsáló
Nem fogod elhinni, hogy mire használják a habosított szójalisztet!
Nem fogod elhinni, hogy mire használják a habosított szójalisztet!
Az amerikai felfedezés szerint hatékony és környezetbarát megoldást jelent...
Csirke hús-hibrid
Csirke hús-hibrid

5 Ft

Krone BIG X 700
Krone BIG X 700

33.000.000 Ft

Eladó 2 db bikaborjú
Eladó 2 db bikaborjú

420.000 Ft

Faza 1500 literes műtrágyaszóró
Faza 1500 literes műtrágyaszóró

350.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2024 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]