Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 350.26 Ft USD 302.11 Ft CHF 380.52 Ft GBP 405.52 Ft

Fórum

Becenév: csabahegeszt
Csatlakozott: 2016-03-19 08:05:06
Utolsó belépés: 2025-10-11 16:25:05
Fórum hozzászólás: 1006

Fórumhozzászólásai

Előzmény: ND #14420 hozzászólása



Rendben
Köszi

Az elektrodás megoldás az fasza volt.
Igaz majd az egész napot elkurtam rá.
Ilyen műanyag homokozóba volt trisóban.
Jól dolgozott.
Nem vagyok egy türelmes ember de ezt egyesével vissza egyengettem

Előzmény: rtamas1976 #1496 hozzászólása



Jól megnőtt.
Hamis legalább?
Az apja is egy őrök mozgó.

Ezt elkurtam.
Ki akartam mosni.
Ki hogyan szokta ezt mosni?
Nagynyomású elhajtogtta.
A olajsár meg még mindig közte.

Előzmény: szelindi1965 #66100 hozzászólása



Én az újvetest vágnám.
Tele van napraforgóval.
De a vetett az nem néz ki úgy mint a vad kelés.
Hátha esne

Előzmény: Balázs. #1585 hozzászólása



Ez vegyszertől van

Járt már így valaki? Lehet meleg volt.
Remélem kinővi.
smile confused

Előzmény: Igazi Földönfutó #65906 hozzászólása



Itt is szakadt kb 3 percig.
De ami a csövön kifért úgy.
Csak Hàt ez nem sok volt.

Előzmény: Gatti #65856 hozzászólása



Akkor itt kampec mindennek.
A fű nem nő!
A kukorica sorolgat.
Napraforgó már kezd gazosodni.
Stb
Mit ettünk télen?

Nem tud valaki walesi bárányt eladót?
1 kos 1 jerke kellene.
Igazából a távolság nem igen számítana.
Ismerősnek kellene állatsimogatóba

Hàt idáig ennyi.

Előzmény: Koczka József #65747 hozzászólása



Itt 3 csepp a szélvédőn.
De bizakodok

Előzmény: Koczka József #65745 hozzászólása


Józsikám úgy legyen.
De nálatok talán már esik is?

Eső előtt nem volt időm kalászvédelelemre ,nem lesz már késő már.
Igazából nem virágzik még.

Előzmény: Sanyiii70 #65731 hozzászólása



Tanyára kellene a kerítés mellé
Ne lássanak be.

Előzmény: Sanyiii70 #65721 hozzászólása



Ez milyen növény a sövény?

Ennek is nagyon kellene az eső

Meg minden másnak is

Előzmény: UE-28 #65628 hozzászólása



Tamás ha rám hallgatsz a te dolgod. smile lolsmile thumbup

Nem lucerna
Muhart szereti a juh?
Szokott valaki vetni?

Előzmény: Gepi #36153 hozzászólása



Csak magaddal baszol ki.
Valahogy majd lesz

Előzmény: Gatti #65450 hozzászólása


Az lehet de hogy nem a földön mennek oda a repülők az tuti.

Előzmény: pettendimiklos73 #65448 hozzászólása



Mondjuk Frankfurti reptérnél mégis esik eső.
Pedig ott van ám forgalom.

Előzmény: Gatti #4030 hozzászólása


Kapazinsmile thumbup

Előzmény: Tetrao #65388 hozzászólása


Mert te tudsz eső nélkül?
Ja ha van öntözési lehetőség akkor mi is vagányak lennénk. smile rolleyes

Előzmény: R Sándor #65331 hozzászólása



Kifizesük a szárítás egye fene.

Végül is lesz akkor valamikor eső?

Előzmény: Egér88 #3464 hozzászólása



Majd a kasza

Előzmény: zsoltrs #65267 hozzászólása



Abból nem eszik a jószág sajnos!

Előzmény: Gatti #65264 hozzászólása



Hátha téved!
Vagyis nagyon remélem

Üdv mindenkinek
Ha veszek műtrágyát, de nincs talajvizsgálotom akkor azért nagyon meg ku.nak?

Ha valakinek marad ki napraforgó vetőmag 1 hektárba való átvenném.
Nekem bacardi van.
Csak a tábla 3.5 hektár
A zsák vetőmag meg talán 2.5 hektárba való.
Nem lenne fontos a bacardi csak hogy ugyan az a vegyszer legyen rá jó.
Oszlár környékén.
30-40 km körül

Előzmény: Egér88 #3448 hozzászólása



Akkor most hogyan?

Elég jól megfagyott a lucerna teteje.
Fog ez így nőni?
A friss vetések is kint vannak azoknak lehet kampec.
Vagy kiheveri?

Tegnap disznóvágás volt.
A kútnál egy sima kis szivattyú kiràntotta a vízet.
Ma engedném a lovaknak a vízet és csak homokos víz jött.
Nem sok jónak nézünk elébe.

Előzmény: Sk Laci #1488 hozzászólása



Hát ha doki sem tud segíteni akkor a bajt meg kell előzni.

Előzmény: Gumóka #65049 hozzászólása



Azt az asszony megoldja .
Prezsbiter vagy mi

Előzmény: Koczka József #65045 hozzászólása



Szia Józsi
Hàt az sem túl sok idáig.
De bizakodjunk.
Megyek is gyorsan a templom körül egy kört. smile lol

Virágzik a kökény.
Mehetünk vetni.
Csak van e értelme?

Előzmény: hasutas1 #65041 hozzászólása



Nálam pont 3mm idáig.
Ez elég lópikula .mást nem tehetek így várakozunk .
Egyszer csak megindul.

Előzmény: hasutas1 #65037 hozzászólása



Úgy legyen.
Köszi a biztatást smile thumbupcool

Előzmény: 69pisti #1721 hozzászólása



Megoldodot a probléma?
Ha igen mi volt a hiba?
Csak hogy tanuljak belőle.

Szia Tamás
Miújság a kutyával?
Remélem rendben van.?

Hát itt nálam minden van csak eső nincs.
Esetleg is itt Oszlár.
Szél felhők napsütés stb.
Pedig már nagyon lennék bent a házban vagy 2 nap eső miatt.

Előzmény: FERGA 5455 #64980 hozzászólása



Bár igy lenne

Előzmény: SzikiSzokeveny #64967 hozzászólása



Ki az a gycs?
Mert én is az vagyok.
Gy Cs
De én biztos nem mondom smile thumbup

Előzmény: zsoltrs #64950 hozzászólása



Mi elvetettük a lucernát árpát zabot.
Búza kapott műtrágyát és várunk.
Egyedül a zab kelt még ki.
Lehet nem vetünk kukoricát.
Csak akkor mit fogunk adni a jószágoknaksmile surrender

Előzmény: rtamas1976 #1480 hozzászólása



Hát egy pár nap tuti.
Remélem hamar megszokja.

Előzmény: rtamas1976 #1480 hozzászólása



Kullancs probléma volt?

Előzmény: Watson #162835 hozzászólása



Kivételesen egyet értek veled!

Előzmény: Nagy Péter 40 #3428 hozzászólása


Szénaból mi kb 50 hektárt bálázunk bérbe.
Lucernából kb 20 hektár.
Ezeket is nehéz össze hozni hogy minden klapoljon.
Jó nekem nem egy hiper szuper bálázom van.
Csak egy pöttinger 3120
De mindenki azt szeretné ha szól akkor minden félre és rohanjunk nekik bálázni.
Lucernát este egy darabig,reggel sem lehet korán kezdeni mert tiszta csatak.
2-3 óra múlva meg törik.
150 ha kell szerintem 4 gép ami sodrozik és annyi bálázó is.
De szerintem akkor sincs meg egy nap alatt.


Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Átalakítja a gombapiacot a fogyasztói szokások változása
Átalakítja a gombapiacot a fogyasztói szokások változása
Nőtt a gombatermelés Franciaországban, és a kereslet is erős maradt. Az ágazat...
Jégeső tarolta le az országot: ezért nem működtek a jégkármérséklő generátorok mindenhol
Jégeső tarolta le az országot: ezért nem működtek a jégkármérséklő generátorok mindenhol
A JÉGER 283 generátorral védekezett a tegnapi jégesők ellen, de a módosított...
KRONE ActiveMow R360 diszkes fűkasza
KRONE ActiveMow R360 diszkes fűkasza

3.350.000 Ft

Zab
Zab

75.000 Ft

Lucerna bála eladó
Lucerna bála eladó

20.000 Ft

Eladó idei első lucerna bala
Eladó idei első lucerna bala

20.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]