Fórum
- Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része) új
- Milyen pótkocsit vegyek? új
- Cirok termesztése új
- Búza termény felvásárlási árak új
- Őszi árpa felvásárlási ár új
- Segítség villanypásztor vételhez új
- Kinek milyen a repce, illetve a búza? új
- Vizet a tájba új
- Agrárjog új
- Mikor jön az ESŐ?! Agrármeteorológia, időjárás új
Cikkajánló

Átalakítja a gombapiacot a fogyasztói szokások változása
Nőtt a gombatermelés Franciaországban, és a kereslet is erős maradt. Az ágazat...

Előzmény: ND #14420 hozzászólása
Rendben
Köszi
Az elektrodás megoldás az fasza volt.
Igaz majd az egész napot elkurtam rá.
Ilyen műanyag homokozóba volt trisóban.
Jól dolgozott.
Nem vagyok egy türelmes ember de ezt egyesével vissza egyengettem
Előzmény: rtamas1976 #1496 hozzászólása
Jól megnőtt.
Hamis legalább?
Az apja is egy őrök mozgó.
Ezt elkurtam.
Ki akartam mosni.
Ki hogyan szokta ezt mosni?
Nagynyomású elhajtogtta.
A olajsár meg még mindig közte.
Előzmény: szelindi1965 #66100 hozzászólása
Én az újvetest vágnám.
Tele van napraforgóval.
De a vetett az nem néz ki úgy mint a vad kelés.
Hátha esne
Előzmény: Balázs. #1585 hozzászólása
Ez vegyszertől van
Járt már így valaki? Lehet meleg volt.

Remélem kinővi.
Előzmény: Igazi Földönfutó #65906 hozzászólása
Itt is szakadt kb 3 percig.
De ami a csövön kifért úgy.
Csak Hàt ez nem sok volt.
Előzmény: Gatti #65856 hozzászólása
Akkor itt kampec mindennek.
A fű nem nő!
A kukorica sorolgat.
Napraforgó már kezd gazosodni.
Stb
Mit ettünk télen?
Nem tud valaki walesi bárányt eladót?
1 kos 1 jerke kellene.
Igazából a távolság nem igen számítana.
Ismerősnek kellene állatsimogatóba
Hàt idáig ennyi.
Előzmény: Koczka József #65747 hozzászólása
Itt 3 csepp a szélvédőn.
De bizakodok
Előzmény: Koczka József #65745 hozzászólása
Józsikám úgy legyen.
De nálatok talán már esik is?
Eső előtt nem volt időm kalászvédelelemre ,nem lesz már késő már.
Igazából nem virágzik még.
Előzmény: Sanyiii70 #65731 hozzászólása
Tanyára kellene a kerítés mellé
Ne lássanak be.
Előzmény: Sanyiii70 #65721 hozzászólása
Ez milyen növény a sövény?
Ennek is nagyon kellene az eső


Meg minden másnak is
Előzmény: UE-28 #65628 hozzászólása
Tamás ha rám hallgatsz a te dolgod.
Nem lucerna
Muhart szereti a juh?
Szokott valaki vetni?
Előzmény: Gepi #36153 hozzászólása
Csak magaddal baszol ki.
Valahogy majd lesz
Előzmény: Gatti #65450 hozzászólása
Az lehet de hogy nem a földön mennek oda a repülők az tuti.
Előzmény: pettendimiklos73 #65448 hozzászólása
Mondjuk Frankfurti reptérnél mégis esik eső.
Pedig ott van ám forgalom.
Előzmény: Gatti #4030 hozzászólása
Kapazin
Előzmény: Tetrao #65388 hozzászólása
Mert te tudsz eső nélkül?
Ja ha van öntözési lehetőség akkor mi is vagányak lennénk.
Előzmény: R Sándor #65331 hozzászólása
Kifizesük a szárítás egye fene.
Végül is lesz akkor valamikor eső?
Előzmény: Egér88 #3464 hozzászólása
Majd a kasza
Előzmény: zsoltrs #65267 hozzászólása
Abból nem eszik a jószág sajnos!
Előzmény: Gatti #65264 hozzászólása
Hátha téved!
Vagyis nagyon remélem
Üdv mindenkinek
Ha veszek műtrágyát, de nincs talajvizsgálotom akkor azért nagyon meg ku.nak?
Ha valakinek marad ki napraforgó vetőmag 1 hektárba való átvenném.
Nekem bacardi van.
Csak a tábla 3.5 hektár
A zsák vetőmag meg talán 2.5 hektárba való.
Nem lenne fontos a bacardi csak hogy ugyan az a vegyszer legyen rá jó.
Oszlár környékén.
30-40 km körül
Előzmény: Egér88 #3448 hozzászólása
Akkor most hogyan?
Elég jól megfagyott a lucerna teteje.
Fog ez így nőni?
A friss vetések is kint vannak azoknak lehet kampec.
Vagy kiheveri?
Tegnap disznóvágás volt.
A kútnál egy sima kis szivattyú kiràntotta a vízet.
Ma engedném a lovaknak a vízet és csak homokos víz jött.
Nem sok jónak nézünk elébe.
Előzmény: Sk Laci #1488 hozzászólása
Hát ha doki sem tud segíteni akkor a bajt meg kell előzni.
Előzmény: Gumóka #65049 hozzászólása
Azt az asszony megoldja .
Prezsbiter vagy mi
Előzmény: Koczka József #65045 hozzászólása
Szia Józsi
Hàt az sem túl sok idáig.
De bizakodjunk.
Megyek is gyorsan a templom körül egy kört.
Virágzik a kökény.


Mehetünk vetni.
Csak van e értelme?
Előzmény: hasutas1 #65041 hozzászólása
Nálam pont 3mm idáig.
Ez elég lópikula .mást nem tehetek így várakozunk .
Egyszer csak megindul.
Előzmény: hasutas1 #65037 hozzászólása
Úgy legyen.
Köszi a biztatást
Előzmény: 69pisti #1721 hozzászólása
Megoldodot a probléma?
Ha igen mi volt a hiba?
Csak hogy tanuljak belőle.
Szia Tamás
Miújság a kutyával?
Remélem rendben van.?
Hát itt nálam minden van csak eső nincs.
Esetleg is itt Oszlár.
Szél felhők napsütés stb.
Pedig már nagyon lennék bent a házban vagy 2 nap eső miatt.
Előzmény: FERGA 5455 #64980 hozzászólása
Bár igy lenne
Előzmény: SzikiSzokeveny #64967 hozzászólása
Ki az a gycs?
Mert én is az vagyok.
Gy Cs
De én biztos nem mondom
Előzmény: zsoltrs #64950 hozzászólása
Mi elvetettük a lucernát árpát zabot.
Búza kapott műtrágyát és várunk.
Egyedül a zab kelt még ki.
Lehet nem vetünk kukoricát.
Csak akkor mit fogunk adni a jószágoknak
Előzmény: rtamas1976 #1480 hozzászólása
Hát egy pár nap tuti.
Remélem hamar megszokja.
Előzmény: rtamas1976 #1480 hozzászólása
Kullancs probléma volt?
Előzmény: Watson #162835 hozzászólása
Kivételesen egyet értek veled!
Előzmény: Nagy Péter 40 #3428 hozzászólása
Szénaból mi kb 50 hektárt bálázunk bérbe.
Lucernából kb 20 hektár.
Ezeket is nehéz össze hozni hogy minden klapoljon.
Jó nekem nem egy hiper szuper bálázom van.
Csak egy pöttinger 3120
De mindenki azt szeretné ha szól akkor minden félre és rohanjunk nekik bálázni.
Lucernát este egy darabig,reggel sem lehet korán kezdeni mert tiszta csatak.
2-3 óra múlva meg törik.
150 ha kell szerintem 4 gép ami sodrozik és annyi bálázó is.
De szerintem akkor sincs meg egy nap alatt.