Fórum
| Becenév: | lelkesistvan66ds |
|---|---|
| Csatlakozott: | 2016-10-21 19:35:41 |
| Utolsó belépés: | 2025-07-27 23:13:55 |
| Fórum hozzászólás: | 4 |
Fórumhozzászólásai
- Co2 hegesztő vagy Dinamó-hegesztő melyik jobb mezőgazdasági gép javításához? új
- Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része) új
- Rövidtárcsák új
- S.O.S. új
- Kinek milyen a repce, illetve a búza? új
- Unirak 600 felújítás új
- Öntözés új
- Napraforgó gyomirtás új
- Napraforgó-termesztés új
- Mikor jön az ESŐ?! Agrármeteorológia, időjárás új
Cikkajánló

Kapásnövények: elfelejthetjük a régi sortávokat?
2020 után egy sor olyan kutatás látott napvilágot, amelyek azt sugallják, más...

Szép estét mindenkinek!
Kérnék infót, 3×15 NPK műtrágyára illetve folyékony 30% nitrogénre milyen árat hallottatok?
Előzmény: Sk Laci #369 hozzászólása
Köszönöm megkaptam.
Előzmény: Sk Laci #353 hozzászólása
Szia megkérhetnélek elküldenéd nekem is emailben a 2020 utáni támogarás leiírását. Köszönöm
lelkesistvan66ds@gmail.com
Áldott karácsonyt mindenkinek.
Én tavasszal vettem kvernit,nagyon szépen,egyenletesen 2000kg a csináltam rá magositot igy tökéletes ára 3100 euro volt