Fórum
- Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része) új
- Öntözés új
- Kinek milyen a repce, illetve a búza? új
- Portálfejlesztés / Gépház / Fórum használat új
- Héj nélküli olajtökmag termesztése új
- Bérmunka tarifák szántóföldön! új
- Vizet a tájba új
- Napraforgó-termesztés új
- Vadászat, vadgazdálkodás, vadászati jog – minden ami vadászat....... új
- Rába traktor nagyjavítás új
Cikkajánló
Hirdetés

Hatékony rovarölő szer kukoricamoly és bagolylepke kártétele ellen
A kukoricamoly és a gyapottok-bagolylepke évente fokozódó kártétellel fenyegeti...

Előzmény: mtz1221 #171034 hozzászólása
Mit írnak nálatok a lapok mikorra lesz meg?
Előzmény: Maszek Zs #25346 hozzászólása
Ezért kell dekomresszorral pörgetni és amikor megmozdul a mutató lehet indítani.
Igen lehet állítani, a generátor alatt van az állító csavar.
Lehet rá szűrőházat tenni, gondolom traktorkertől lenne a patronos verzió. Milyen árban megy most?
Szintetikus 10w40 olaj.
Lehet nézni az m1-t.
Előzmény: eperország #6497 hozzászólása
Jól van! Értem. Kívánom hogy sikerüljön neki. Teljen el 100 nap és tegyen le valamit az asztalra.
Én meg majdnem megpusztultam a kórházban


A luxizás ugye
Előzmény: Gyula., #170016 hozzászólása
Csípőből beoltotta takácsot
Előzmény: RkTomi #1267 hozzászólása
Mi a baja?
Esélytelen
Előzmény: eperország #1666 hozzászólása
Előzmény: t.romsics #3478 hozzászólása
Szerencsés vagy
Előzmény: barnatanya2019 #36152 hozzászólása
Én már ott tartok hogy be se adom
Van valakinek tapasztalata az axiálos akksival?
Azt írja:
"A pozitív és negatív lemezek megvastagításával, növeltük az akkumulátorok ciklusállóságát a hagyományos kivitelhez képest."
Előzmény: makákó #6440 hozzászólása
Úgy van!
Előzmény: deménycsaba #6407 hozzászólása
Nem értek egyet.
Előzmény: deménycsaba #6397 hozzászólása
Azért reméljük hogy a felvásárlási ár is felmegy és nem veszteséget termel majd a gazdaság.
Ha van benne lové akkor majd átveszik a fiatalok.
Előzmény: Gumóka #96025 hozzászólása
Szia én úgy tudom hogy így van:
1,kapcsoló ->lassú fokozat
2,kapcsoló -> gyors fokozat
3,test
4,parkoló szál->kapcsoló megfelelő érintkezője
5, fix +12V (gyújtás után, biztosítékon keresztül)
Előzmény: csuti0 #166997 hozzászólása
Miért jönnének haza? Én 6-8 hónappal számolok mire beindulnak a dolgok.
Kell a napszámos és megbízható munkaerő? Fizesd meg!
Ha nem vannak filippínó vendégmunkások napi 5eft simán elmennek neked és jobban dolgoznak mint a magyarok. 20éves? Nem is vonnak le a fizujából semmit.
Megint ez a háborús riogatás
Remélem nézted az m1 sajtótájékoztatót
Előzmény: medikus #166697 hozzászólása
Na mi van te gyökszi?!
Szélmalom harcot vívok az mtz-n az olajfolyások megszüntetésért


.
Most meg nézem ahol sikerült, ott neki állt rozsdásodni
Ez a gép maga a küzdelem
Múltkor tetten értem az asszonyt hogy lerúgta a lámpát
Előzmény: Ohaza63 #165629 hozzászólása
Így van! Takarodjon a pedofidesz
Előzmény: Ares 826 #165222 hozzászólása
A pedofidesz elbaszta nem kicsit hanem nagyon az előző 4 év kormányzása a hibás. Nekik kicsengettek.
Előzmény: balint82b #658 hozzászólása
Van gépkönyvem hozzá. Ha érdekel írj.
Előzmény: makákó #3614 hozzászólása
Ami lekotorja a plusz magot az jól van beállítva?
Előzmény: Ohaza63 #6342 hozzászólása
Mikor lebillentettem pótról tudtam az árat.
Előzmény: Sk Laci #2169 hozzászólása
info@preciso.hu
+36 70 723 4339
Keresd Zsoltot, ő beszerzi neked.
https://www.reddit.com/r/hungary/comments/1s8jweh/2_doboz_cigi_%C3%A1r%C3%A1%C3%A9rt_vette_meg_a_mez%C5%91gazdas%C3%A1gi_%C3%A9s/
2 doboz cigi áráért vette meg a Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal adatbázisát tele személyes adatokkal a bolhapiacon
Előzmény: Mtz 550E #95916 hozzászólása
Váltófedélt levenni
Előzmény: MTZ1221.3 #164315 hozzászólása
Beszéltem Toroval erről
Előzmény: saxum #164302 hozzászólása
Az előző 4 év kormányzás a hibás ezért
Előzmény: mtz 1221 #164149 hozzászólása
Minek olvasol ilyen szemetet?
Előzmény: mtz1221 #556 hozzászólása
Szép munka
Mennyi komcsi maradványos van itt


Előzmény: trikolor5 #2057 hozzászólása
Komárom megye.
Volt kint a nebih és teleszórta a szőlőhegyet növény egészségügyi zárlat feliratú táblákkal.
Kell aggódni?
Előzmény: mtz1221 #162635 hozzászólása
A putrióta is elszólta magát, Deák Dani. A nerdorádónak vége kicsengettek
Előzmény: cerpadlozetor #95814 hozzászólása
Nem értelek. Mi a hiba a hengerfejjel?
Előzmény: medikus #162466 hozzászólása
Nos?
Előzmény: papszi06 #29 hozzászólása
Az állítókar a 15 vagy 20 állásba. De a gép leforgatása ajánlott ahogy előttem is írták!
Előzmény: Ohaza63 #1817 hozzászólása
Üdv!
Az az idő sem fog vissza jönni.
Előzmény: kalmanpeti111 #1046 hozzászólása
A szivattyú forgásiránya jó?
Előzmény: medikus #161652 hozzászólása
Az a baj csak próbálja
Előzmény: Ares 826 #2162 hozzászólása
De az annyit is ér
Előzmény: medikus #160711 hozzászólása
Mert a fejbelövös youtube reklámod jobb, nem jársz élelmiszer boltban? Megnézted az árakat?
Kellett a gabona folyosók annak idején
Előzmény: ..,-:) #5670 hozzászólása
Azaz. Azért remélem vetésre lesz gázolaj.
Választásokig mindenki tankoljon be mert utána kilő az ára


Előzmény: Sylva #280 hozzászólása
Ez teljesen az élettel összeegyeztethetetlen.
Előzmény: Ohaza63 #6277 hozzászólása
Ugyse tudják ellenőrizni? Hogy akkor azon napon 9 órakor már ott voltam.
Előzmény: dbalint03 #1260 hozzászólása
Vagy az amit írsz szűkítő vagy állítható fojtószelep.
Előzmény: Büresz #1689 hozzászólása
Ez az igazi jó munka mikor magadnak megcsinálod
Előzmény: Büresz #1684 hozzászólása
Akkor az fog dolgozni
Előzmény: Büresz #1682 hozzászólása
Nem lesz nehéz? Milyen lapos vasakkal lesz?