Fórum
| Becenév: | Bekre Pál |
|---|---|
| Csatlakozott: | 2017-07-29 08:52:05 |
| Utolsó belépés: | 2025-06-23 16:02:02 |
| Fórum hozzászólás: | 621 |
A felhasználó hirdetései
2026. június 1. 17:04 Kukorica Hajdú-Bihar, Hajdúnánás
Magyar, ISCC-s 2025-es, 3000 tonna szárított takarmánykukorica legjobb ajánlatért eladó. Bővebben telefonon.
8.950.000 Ft
2026. május 19. 05:35 SUV, terepjáró Hajdú-Bihar, Hajdúnánás
Németországból importáltam 2019-ben saját használatra 32 000 km-rel. Vezetett szervizkönyv, kitűnő állapot, garázsban tartott, saját magam használtam. Ritka Trailhawk kivitel, erősített alváz, állítható hasmagasság, Quadra-Trac II 4x4 rendszer...
Fórumhozzászólásai
- Co2 hegesztő vagy Dinamó-hegesztő melyik jobb mezőgazdasági gép javításához? új
- Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része) új
- Rövidtárcsák új
- S.O.S. új
- Kinek milyen a repce, illetve a búza? új
- Unirak 600 felújítás új
- Öntözés új
- Napraforgó gyomirtás új
- Napraforgó-termesztés új
- Mikor jön az ESŐ?! Agrármeteorológia, időjárás új
Cikkajánló

Kapásnövények: elfelejthetjük a régi sortávokat?
2020 után egy sor olyan kutatás látott napvilágot, amelyek azt sugallják, más...



Előzmény: mtz1221 #65935 hozzászólása
Ennyi.
JÉGERT vajon beindítják az okosok? Naggyon hiányzik már...
Előzmény: bubu13 #15416 hozzászólása
Ha bírod még idegekkel, ne kapkodd most már el. 2 éves rekordon van a MATIF kötési ár, 4-5 hét múlva közelebb kéne, hogy legyünk a 80-hoz.
Előzmény: bubu13 #15414 hozzászólása
Sittes kupec egyelőre.
Ó kuk 73e HB vrm. Már pont annyi, mint betakarodáskor...
Előzmény: Koczka József #13383 hozzászólása
Köszönöm, akkor van remény
Előzmény: Koczka József #13372 hozzászólása
Szia! Kukit adtad 80e-ért? Köszi!
Előzmény: rigás #6360 hozzászólása
Sajnálom a helyzetedet, de még nem késő. Nagy levegő, átnézni a pénzügyeket, lehetőségeket, hitelt leépíteni, kiadásokat csökkenteni, jövőképet felvázolni. "B" terv azonnali kidolgozása, worst case scenario (kb. minden összeomlott helyzet) elhárítási terv létrehozása. Nem könnyű a paraszti életformáról lemondani, de mindig az kell nézni, mi éri meg.
Nőállkapocseltörők gittegyletének ahogy eddig, ezután se fizetek!

Előzmény: Diesel Tibor #5952 hozzászólása
LO v. HO? Ho-ra szard le, egyébként is
Előzmény: szanberg #6260 hozzászólása
Nekem nem újdonság, 2 is van belőle itthon.
Majd azért várjuk az infókat a dörmiről!
Előzmény: szanberg #6257 hozzászólása
Miaz, ráleltél az igaz útra?
Előzmény: kajszi_71823 #64686 hozzászólása
Küldheted ÉK-re, méter mélyen sivatag van, nuku belvíz.
Előzmény: Bécó #15365 hozzászólása
Tipikus felvásárlói bullshit.
Nekem ez megtenné, ha nem kerülne egy vagyonba:

Előzmény: szanberg #6210 hozzászólása
Kár etetni a trollt...
Előzmény: Jambo 2.0 #15346 hozzászólása
Egyébként hónapok óta most először mocorog a piac, eddig zéró igény volt. 7500-nál egy feléből én is kilépek.
Előzmény: szanberg #6162 hozzászólása
Nem mindegy melyik?
Azért V8, mert a mostani dízelek nagyon nyűgösek tudnak lenni sajnos...Kövesútra vegyél valamilyen lóti-futit, akkor tovább tart a bevált tgk. tech., ennyi futással nem lesz úgyse kapós a piacon, no offense. Hasonló cipőben vagyok. Semmit nem találok az új tgk/4x4 piacon, amiért jó szívvel pénzt adnék, mind lebutított gagyi lett min. 20 milláért.
Szóval marad a '16, még nem AdBlues aut. nyavalya 170e km-rel, mellé meg úgyis van valamilyen szaladgálós, az se baj, ha
Előzmény: szanberg #6160 hozzászólása
Megvan már az utódja? Azt hallottam, petrányiék gyakran akciózzák a vényócakat...
Előzmény: ME109G14 #15314 hozzászólása
Biztató, köszönjük az infót!
Előzmény: A.I. #6148 hozzászólása
Friss vagy előző szériás? Magyar autóslap tesztfogyasztása 2025 V6 (Ford-blokk) Amarok: 13,2 l/100 km. Lehet, hogy bántották, de a Hilux is megállt nekik 10-11 ből a 2.8-assal.
Előzmény: Devyd #15201 hozzászólása
Adjanak érte annyit, mint tavaly ilyenkor, már vihetik is.
Előzmény: szanberg #15102 hozzászólása
Nyár végén kaptam a pofámba az infót, hogy 6500 lesz a kuki idén, mert a nagyok bevásároltak időben külföldről-akkor még röhögtem rajta...
Előzmény: V.L. #12941 hozzászólása
Nagyon köszi az infót! Sajna zéró gazda érdekképviselettel (lásd magyarnevű (hungr., pannónia) feldolgozók import szemeten pöfögnek) ez a helyzet.
Előzmény: Bécó #5844 hozzászólása
Te eladtad már amúgy, vagy vársz még?
Előzmény: Gatti #25387 hozzászólása
Nem vagyok benne biztos, hogy felismernék azok a kukiszemek a lengyel betűket, lehet a cirill ABC ismerősebb nekik...
Előzmény: Igazi Földönfutó #14981 hozzászólása
Köszönöm! Gondolom, nagy érte a tolongás...
Előzmény: Koczka József #14978 hozzászólása
Oké, köszi, akkor megvárom, míg az első 2 szám helyet cserél...
Keresik a kukit, volt valakinek egyezsége? Nekem már árat sem mondanak...
Tavaly novemberi kötési áron (HO 230e/t) és mostani ukrán telephelyi LO áron (215e/t) idei termésem raktárról eladó, boni ajándék.


Ja, hogy nem adnak érte annyit? Még...
Előzmény: ME109G14 #14919 hozzászólása
Rekord alacsony vetésterület, 4 M t termés, annak 1/3 silózva, 1/3-a toxinos, 1/3 talán valamilyen, oszt' húszéves árak a piacon. Adjatok egy S790i JD-t húszéves áron, vihetitek az összeset a kombájn alól!
Előzmény: Koczka József #14855 hozzászólása
Köszi, a cirkot csak irtom, kell a fenének még egy gyomnövény...Itt HB vrm-ben a kupeceknek egyelőre nem akaródzik normális pénzt adni a kukiért, majd meglátjuk, mi lesz a vége.
Előzmény: Koczka József #14850 hozzászólása
A kukit vagy a cirkot adod 8e-ért?
Előzmény: andreajezoviczky #35020 hozzászólása
Nagyon köszönöm válaszod!
Előzmény: jaromiv #35015 hozzászólása
Nagyon köszönöm, én is ilyesmi összegre számítottam, hátha megjön hónap végéig.
Előzmény: andreajezoviczky #35013 hozzászólása
Szia, ha nem titok, mennyi a Ft/ha? Köszi!
Előzmény: Traktoros30 #14831 hozzászólása
Ez melyik része HB-nak?
Előzmény: szanberg #14798 hozzászólása
Nekem 78-at mondtak két hete, szarok rá, enyém a bosszú...
Előzmény: roberttorma #14792 hozzászólása
Köszönöm válaszod! A legjobb ár idén ÉK HB vrm-ban: 86-87e/t volt, január végén és most aug elején, és ezek min 1000 t-s tételek, szóval, tekintve a várható cirkuszolást idén toxinnal, anyámpicsájával, etc., a tavalyi tételt 90e-t kéne min. adni. Hogy sikerül-e, az jó kérdés...
Előzmény: HektárHarcos #5705 hozzászólása
Páréve az LO hiány olyan zsarolásokat hozott elő, hogy nem akartak venni HO tételt a kupecek, ha nem tettél hozzá 25-30% arányú normált, amiért többet is kínáltak... Kíváncsi leszek, idén mennyire lesz ez napirenden.
Előzmény: Koczka József #14758 hozzászólása
És ebben az esetben minél erősebb a HUF, annál jobb? Nem igazán értem, ha ft-ban akarsz költeni/EUR támogatást lehívni, akkor a gyenge fabatka csak jobb lenne, nem?
Előzmény: Koczka József #14739 hozzászólása
Én nem tudom, szerintem a többi gyengül.
Előzmény: Sanyee #14736 hozzászólása
Oké, de csak 2-3 év alatt nőttek 30-50%-al a gépárak. De mi indokolja? 2022 őszén 434 EUR volt a mostani 393. Oszt' valahogy csak nem akarnak zuhanni a kiírt összegek. Akinek tavaly vagy most cserés, az beszopta.
Előzmény: Ohaza63 #14733 hozzászólása
Egy közepes JD kombájn 130-150 M HUF. De van Fendt 200-ért is. Ezért is drágult.
Előzmény: roberttorma #14730 hozzászólása
És odadtad annyiért az ót?
Előzmény: Csabesz555 #5626 hozzászólása
Ja, az LO 230e volt tavaly novemberben, azóta sokkal ócsóbb lett a termelés hál'stennek
Előzmény: kajszi_71823 #63743 hozzászólása
Ez melyik világrészen történik veled?
Előzmény: colizoli #25056 hozzászólása
Anno 15e volt a max. HB-ban, de az is BAZba ment, utána beszakadt. Most szerintem már van vészhelyzeti megoldás a korszerűbb árak elkerülésére->átbárcázott ukrán fínomság.
Előzmény: colizoli #25044 hozzászólása
16-20 között? Ezer Ft/q Nekem is kell abból a cuccból, ami neked ilyen halukat okoz. Nem mondom, az akkori maxon, 14e-nél most én is kiszállnék