Fórum
| Becenév: | drifter23 |
|---|---|
| Csatlakozott: | 2009-06-25 18:26:08 |
| Utolsó belépés: | 2009-07-03 20:47:12 |
| Fórum hozzászólás: | 3 |
Fórumhozzászólásai
- Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része) új
- Co2 hegesztő vagy Dinamó-hegesztő melyik jobb mezőgazdasági gép javításához? új
- Rövidtárcsák új
- S.O.S. új
- Kinek milyen a repce, illetve a búza? új
- Unirak 600 felújítás új
- Öntözés új
- Napraforgó gyomirtás új
- Napraforgó-termesztés új
- Mikor jön az ESŐ?! Agrármeteorológia, időjárás új
Cikkajánló

Kapásnövények: elfelejthetjük a régi sortávokat?
2020 után egy sor olyan kutatás látott napvilágot, amelyek azt sugallják, más...

mé nem jó az a 5q hektáronkét??? jó az:) látod ezért nem kell 1 növényböl sokat vetni!!!!:)
Sza-bolcs!! Én konkrétan ősszel gondoltam repce meg búza elött kompaktorral magágyat csinálni! de megvennénk hozzá a tavaszi dolgait is.:)
csak nem ismerem a storm kompaktort mert eddig könnyűtárcsával csináltuk a magágyat de barázda meg 1enletlen meg középen rendesen gátat húz szval kikéne váltani 1 ijen kompival:))))
de homokon 1 rendsodró is jó megágyat csinál!!!!!!!!:)