Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 355.62 Ft USD 307.88 Ft CHF 385.8 Ft GBP 412.2 Ft

Fórum

Becenév: branyi6405
Csatlakozott: 2018-08-02 17:38:19
Utolsó belépés: 2021-12-23 10:10:57
Fórum hozzászólás: 206

Fórumhozzászólásai

10 ha alatti és még semmi pénz nemérkezet !smile cursing

Észak nyugat kemény 1mm !

Előzmény: fexco #263 hozzászólása



Nálunk kilett vágva a tengely úgy mind a lemkenél , és akkor kevésé hajlamos a bedugulásra !

Előzmény: DDT #57080 hozzászólása


Szerintem itten a Rábaközben is sikerült , mert eső nem nagyon volt !

Előzmény: hasutas1 #57032 hozzászólása


Érdeklődnék hogy felénk is várható némi eső hétfőtől ?

Előzmény: hasutas1 #56670 hozzászólása



A múltkori 3 mm és a mai 5 mm mellé még várható némi csapadék felénk ?

Előzmény: hasutas1 #56567 hozzászólása



Szép napot ! Felénk is várható eső vagy csak megint 3-4 mm !

Előzmény: hasutas1 #56235 hozzászólása



Köszönöm ! És ha a jégert elindítanak ? smile biggrinsmile biggrinsmile biggrin

Előzmény: hasutas1 #56227 hozzászólása



Szia ! Felénk is várható némi csapadék ?

Előzmény: hasutas1 #56196 hozzászólása



100 forintnak 50 a fele , meg egy kicsi volt eddig (53mm ) ! smile biggrinsmile biggrinsmile biggrinsmile biggrin

Előzmény: hasutas1 #56169 hozzászólása


Kisalföld ! Acsalag .
Eddig 37 mm volt és még esik !

Előzmény: hasutas1 #56161 hozzászólása



Még a 100mm mesze vagyunk , de már kezd alakulni ! smile biggrinsmile biggrinsmile biggrin

Előzmény: hasutas1 #56143 hozzászólása



Ha negyede meglesz az már nagyon jó ! De várjuk ki a végét !

Előzmény: hasutas1 #56127 hozzászólása



Szép napot ! Ebből én is kapok pár mm esőt ?

Előzmény: hasutas1 #56027 hozzászólása



Igen esett ! 6 mm volt

Előzmény: J.Z.6600 #55960 hozzászólása



Az északi részén még annyi sem volt ! Mivel 0 mm eset !

Előzmény: hasutas1 #55942 hozzászólása



Felénk még várható eső ?

Előzmény: Gandhy #55920 hozzászólása



Menyi csepergett össze reggelre ? Mert nálunk semennyi nem let ! smile love

Előzmény: hasutas1 #55872 hozzászólása


Ma reggelre egy 9mm eljött ! Remélem még lesz hozzá ! Köszönöm a tájékoztatást eddig nagyon jó !

Előzmény: Gandhy #55874 hozzászólása


Nem csak vasban , de nálunk sem esett !

Előzmény: hasutas1 #55869 hozzászólása



Köszönöm ! Ma megetettem a búzát ! :)

Előzmény: hasutas1 #55865 hozzászólása


Érdeklődnék hogy a Rábaközben ( Acsalag ) számíthatok esőre ?

Előzmény: hasutas1 #54931 hozzászólása



Ahogy elnézem a képeket ebből megint nem lesz felénk eső ! smile cursing

Előzmény: hasutas1 #54922 hozzászólása



Köszönöm a tájékoztatást ! Remélem több eső lesz mind a mostaniból !

Előzmény: hasutas1 #54907 hozzászólása



Következő héten esetleg a Rábaközben is lehet valamennyi csapadék ? Héten kemény 2mm volt nem valami sok ! Igaz hogy a búzákról nem kell a sok vizet le engedni ez is előny ! smile thumbup

Sokak által irigyelt Dunántúl , de itt sem minden fenékig tejfel ! :)

Előzmény: Földönfuto #3097 hozzászólása



Köszönöm !

Előzmény: Földönfuto #3067 hozzászólása


Ha szabad kérdeznem ! Hány nap után jött meg az összeg ?

Előzmény: III.Gyula #48799 hozzászólása



Köszönöm !

Előzmény: III.Gyula #48797 hozzászólása



Hol ?

Előzmény: F-A-R-M-E-R #4195 hozzászólása



Semilyen tünet nem volt , fél óra mulva már nem is mutatta !

Szép estét ! SOS !!! Claas Arion 620 ma adot nekem egy hibakodot ! Mi lehet ez : idA4954 ! Ha esetleg valaki tudja kérem jelentkezen ! Köszönöm

Előzmény: Ares 826 #23982 hozzászólása



Már meg is történt a forditás ! smile thumbup

Előzmény: F-A-R-M-E-R #23978 hozzászólása



Tiéd mindha hosszabb lenne a keleténél !

Előzmény: F-A-R-M-E-R #23978 hozzászólása



Én évi színten 70-80 órát teszek bele ! Most van 5700 üzem óra !

Előzmény: F-A-R-M-E-R #23972 hozzászólása



Ma sikerült szétszednem ! Az enyém igy néz ki !

Előzmény: F-A-R-M-E-R #23967 hozzászólása



Kedden én is szétszedem és megnézem az enyém milyen álapotban van ! Remélem lesz rá időm !

Előzmény: F-A-R-M-E-R #23964 hozzászólása



Miért történik a lenyalás ? Lehet elene valamit tenni vagy ez természetes ?

Előzmény: Nyomasek Bobo #5462 hozzászólása



Lecserélted a Zetort ? smile thumbup

Előzmény: Tisler #9647 hozzászólása

Szerintem is ! De amit nekem mondanak az nem biztos hogy másnak is anyi az ár ! ( ez már máskor is előfordult )

Előzmény: Tisler #9643 hozzászólása

Olvas vissza pár hozászólást !

Előzmény: szalayb0511 #9575 hozzászólása



Köszönöm !

Előzmény: szalayb0511 #9575 hozzászólása



Köszönöm !

Itt a Rábaközben tud valaki kukorica árat ?

Előzmény: horvath.agro #2264 hozzászólása



Rendben ! Köszönöm , és várom a képeket és az árat !

Előzmény: horvath.agro #2254 hozzászólása



Milyen állapotban , és milyen árban ? Jöhet privátban is , engem lehet hogy érdekelne !

Előzmény: Nyomasek Bobo #4029 hozzászólása



Mivel nincsen papir ezért ennyi !

Előzmény: Nyomasek Bobo #4027 hozzászólása



Nem ! A képen lévő nem az enyém , csak épen ezt találtam ! Miért sok az ár vagy kevés ?

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Hirdetés
Rekordlétszámú találkozón erősítette közösségét az AgroVIRTUS
Rekordlétszámú találkozón erősítette közösségét az AgroVIRTUS
Rekordszámú résztvevővel rendezték meg az ötödik AgroVIRTUS Alumni és Partner...
Tovább nyílt az árolló a repce és a búza között
Tovább nyílt az árolló a repce és a búza között
Tovább nőtt az árkülönbség a repce és az étkezési búza között Európában. A repce...
Avant 750
Avant 750

11.000.000 Ft

Öntöző dobok
Öntöző dobok

325.000 Ft

Szervestrágya pellet granulátum
Szervestrágya pellet granulátum

87.000 Ft

Teson növény védőszer
Teson növény védőszer

23.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]