Fórum
- Mikor jön az ESŐ?! Agrármeteorológia, időjárás új
- Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része) új
- MTZ traktor szerelési kérdések – Mindörökké Belarus! új
- Öntözés új
- Co2 hegesztő vagy Dinamó-hegesztő melyik jobb mezőgazdasági gép javításához? új
- Vizet a tájba új
- Lucerna telepítése, termesztése új
- Napraforgó gyomirtás új
- Grubber új
- John Deere 2264 kombájn új
Cikkajánló
Hirdetés

Rekordlétszámú találkozón erősítette közösségét az AgroVIRTUS
Rekordszámú résztvevővel rendezték meg az ötödik AgroVIRTUS Alumni és Partner...

10 ha alatti és még semmi pénz nemérkezet !
Észak nyugat kemény 1mm !
Előzmény: fexco #263 hozzászólása
Nálunk kilett vágva a tengely úgy mind a lemkenél , és akkor kevésé hajlamos a bedugulásra !
Előzmény: DDT #57080 hozzászólása
Szerintem itten a Rábaközben is sikerült , mert eső nem nagyon volt !
Előzmény: hasutas1 #57032 hozzászólása
Érdeklődnék hogy felénk is várható némi eső hétfőtől ?
Előzmény: hasutas1 #56670 hozzászólása
A múltkori 3 mm és a mai 5 mm mellé még várható némi csapadék felénk ?
Előzmény: hasutas1 #56567 hozzászólása
Szép napot ! Felénk is várható eső vagy csak megint 3-4 mm !
Előzmény: hasutas1 #56235 hozzászólása
Köszönöm ! És ha a jégert elindítanak ?
Előzmény: hasutas1 #56227 hozzászólása
Szia ! Felénk is várható némi csapadék ?
Előzmény: hasutas1 #56196 hozzászólása
100 forintnak 50 a fele , meg egy kicsi volt eddig (53mm ) !
Előzmény: hasutas1 #56169 hozzászólása
Kisalföld ! Acsalag .
Eddig 37 mm volt és még esik !
Előzmény: hasutas1 #56161 hozzászólása
Még a 100mm mesze vagyunk , de már kezd alakulni !
Előzmény: hasutas1 #56143 hozzászólása
Ha negyede meglesz az már nagyon jó ! De várjuk ki a végét !
Előzmény: hasutas1 #56127 hozzászólása
Szép napot ! Ebből én is kapok pár mm esőt ?
Előzmény: hasutas1 #56027 hozzászólása
Igen esett ! 6 mm volt
Előzmény: J.Z.6600 #55960 hozzászólása
Az északi részén még annyi sem volt ! Mivel 0 mm eset !
Előzmény: hasutas1 #55942 hozzászólása
Felénk még várható eső ?
Előzmény: Gandhy #55920 hozzászólása
Menyi csepergett össze reggelre ? Mert nálunk semennyi nem let !
Előzmény: hasutas1 #55872 hozzászólása
Ma reggelre egy 9mm eljött ! Remélem még lesz hozzá ! Köszönöm a tájékoztatást eddig nagyon jó !
Előzmény: Gandhy #55874 hozzászólása
Nem csak vasban , de nálunk sem esett !
Előzmény: hasutas1 #55869 hozzászólása
Köszönöm ! Ma megetettem a búzát ! :)
Előzmény: hasutas1 #55865 hozzászólása
Érdeklődnék hogy a Rábaközben ( Acsalag ) számíthatok esőre ?
Előzmény: hasutas1 #54931 hozzászólása
Ahogy elnézem a képeket ebből megint nem lesz felénk eső !
Előzmény: hasutas1 #54922 hozzászólása
Köszönöm a tájékoztatást ! Remélem több eső lesz mind a mostaniból !
Előzmény: hasutas1 #54907 hozzászólása
Következő héten esetleg a Rábaközben is lehet valamennyi csapadék ? Héten kemény 2mm volt nem valami sok ! Igaz hogy a búzákról nem kell a sok vizet le engedni ez is előny !
Sokak által irigyelt Dunántúl , de itt sem minden fenékig tejfel ! :)


Előzmény: Földönfuto #3097 hozzászólása
Köszönöm !
Előzmény: Földönfuto #3067 hozzászólása
Ha szabad kérdeznem ! Hány nap után jött meg az összeg ?
Előzmény: III.Gyula #48799 hozzászólása
Köszönöm !
Előzmény: III.Gyula #48797 hozzászólása
Hol ?
Előzmény: F-A-R-M-E-R #4195 hozzászólása
Semilyen tünet nem volt , fél óra mulva már nem is mutatta !
Szép estét ! SOS !!! Claas Arion 620 ma adot nekem egy hibakodot ! Mi lehet ez : idA4954 ! Ha esetleg valaki tudja kérem jelentkezen ! Köszönöm
Előzmény: Ares 826 #23982 hozzászólása
Már meg is történt a forditás !
Előzmény: F-A-R-M-E-R #23978 hozzászólása
Tiéd mindha hosszabb lenne a keleténél !
Előzmény: F-A-R-M-E-R #23978 hozzászólása
Én évi színten 70-80 órát teszek bele ! Most van 5700 üzem óra !
Előzmény: branyi6405 #23974 hozzászólása
Előzmény: branyi6405 #23973 hozzászólása
Előzmény: F-A-R-M-E-R #23972 hozzászólása
Ma sikerült szétszednem ! Az enyém igy néz ki !
Előzmény: F-A-R-M-E-R #23967 hozzászólása
Kedden én is szétszedem és megnézem az enyém milyen álapotban van ! Remélem lesz rá időm !
Előzmény: F-A-R-M-E-R #23964 hozzászólása
Miért történik a lenyalás ? Lehet elene valamit tenni vagy ez természetes ?
Előzmény: Nyomasek Bobo #5462 hozzászólása
Lecserélted a Zetort ?
Előzmény: Tisler #9647 hozzászólása
Szerintem is ! De amit nekem mondanak az nem biztos hogy másnak is anyi az ár ! ( ez már máskor is előfordult )
Előzmény: Tisler #9643 hozzászólása
Olvas vissza pár hozászólást !
Előzmény: szalayb0511 #9575 hozzászólása
Köszönöm !
Előzmény: szalayb0511 #9575 hozzászólása
Köszönöm !
Itt a Rábaközben tud valaki kukorica árat ?
Előzmény: horvath.agro #2264 hozzászólása
Rendben ! Köszönöm , és várom a képeket és az árat !
Előzmény: horvath.agro #2254 hozzászólása
Milyen állapotban , és milyen árban ? Jöhet privátban is , engem lehet hogy érdekelne !
Előzmény: Nyomasek Bobo #4029 hozzászólása
Mivel nincsen papir ezért ennyi !
Előzmény: Nyomasek Bobo #4027 hozzászólása
Nem ! A képen lévő nem az enyém , csak épen ezt találtam ! Miért sok az ár vagy kevés ?