Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 355.75 Ft USD 308.55 Ft CHF 386.7 Ft GBP 411.52 Ft

Fórum

Becenév: erzsii408
Csatlakozott: 2018-09-26 08:48:26
Utolsó belépés: 2024-09-26 10:14:10
Fórum hozzászólás: 159

Fórumhozzászólásai

Előzmény: ifjugazda13 #36163 hozzászólása



Én ahogy beadtam kb1-1,5 hónap múlva okirat és pénz

Előzmény: Edus79 #36097 hozzászólása



Most olvastam egy cikkben hogy hamarosan érkeznek az első döntések ! Nagy István nyilatkozta

Nekem ma jött AÖP utalás úgy hogy határozat nincs, csak lezárt a rendszerben . Szerintem ez a teljes, mert nem volt előleg belőle

Előzmény: L.L. #36040 hozzászólása



Igen, én sem kaptam semmit, de lezárt .

Natura 2000 kifizetési okirat 385ft/euro árfolyammal számoltak benne

Előzmény: subikiss #35884 hozzászólása



Azért nincs mert levonás sincs , ott van azokban a határozatokban amelyet legutoljára kapunk. Ha ott nincs feltüntetve, akkor nincs is levonás.

Előzmény: én 11 #35868 hozzászólása



Ha jól emlékszem nagyjából január 24e körül hagytak jóvá
És pénteken jött a határozat a kifizetésről

Előzmény: bubu13 #35865 hozzászólása



Nekem igen, és már határozat is hogy utaljak a pénzt. A napokba elvileg meg jon

Előzmény: pimposkefirke #35802 hozzászólása


En mindig a megyeikkel szoktam beszélni, mert azok normálisak
A pestiekrol inkább nem mondok semmit nagyon kevés rendes van köztük.

Beszéltem kincstarral azt mondtak hogy március 31ig mindent kifizetnek

Előzmény: kuszi1 #35736 hozzászólása



Én is ezt tapasztalom
Na hátha jövőre
Sikerekben gazdag új esztendőt kívánok minden kedves gazdatársamnak!

Sziasztok
Valakinek esetleg érkezett mostanában valami?

Előzmény: Edus79 #35485 hozzászólása



Szia
Mi már augusztusban kaptunk róla határozatot
De kifizetési felület csak 2 napja nyílt meg… elvileg november végéig születnek meg a döntések

Előzmény: csabahegeszt #35392 hozzászólása



Anyajuh
De mivel a leltár nálunk jövőhéten lesz, ezért szerintem ebből a körből is kimaradunk.
Beszéltem egy ismerőssel a kincstarnal ő is meg erősítette ezt. Csak az egésszel az a bajom, hogy akár hol néztem vagy kerestem erről sehol nincs fent információ, hogy mostmár ez a feltétele ennek. Komolyan vicc már az egész.

Előzmény: barnatanya2019 #35384 hozzászólása



Ez marha jó, még jó hogy a szövetség is értesíti ezekről az embert, vagy bár ki …..

Kérdésem lenn az hogy az éves leltarnak van köze az előleg fizetéshez(anyajuhra gondolok).
Köszönöm a válaszokat

Előzmény: Egér88 #35374 hozzászólása



Minél?

Előzmény: jango #35351 hozzászólása


Szerintem azért kérdezik az ideit, mert egy pár hete írta valaki hogy megkapta

Előzmény: vizilola #35346 hozzászólása


Nekem semmi

Anyajuh az majd csak november vége .

Esetleg valaki anyjuhrol kapott már valamit ?

Előzmény: uff #35240 hozzászólása



Az abban az esetben záródik le ha aláírtad a papírokat vagy ha kapsz jegyzőkönyvet. De előleget nem nagyon kell ilyenkor várni. Majd December vagy Február
Nekünk tavaly augusztusba volt ellenőrzés, jegyzőkönyv csak januárban lett és utána februárban kaptunk csak először pénzt!

Előzmény: gucika #35211 hozzászólása



Ja rendben köszönöm szepen

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy esetleg másnak is küldtek 2023.támogatási évre vonatkozó vegkifizetest anyajuh támogatásra ilyen egy 2000 Ft-ról- van szó, Illetve 370ft

Előzmény: Igazi Földönfutó #35123 hozzászólása



Nem hivatal volt , nem kaptam semmit, mint ahogy le írtam és nem is értette meg a hivatal sem
Ennyi
Csak egy kérdés volt hogy aki ebben jártas annak hogyan zajlott

Sziasztok
Olyan kérdésem lenne hogy úgy jártunk egységes kérelem beadásnál vettük észre , hogy 34ha területüket kivettek támogathatóság alól, a kérelemmel együtt változás vezetés lett elindítva illetve voltak meg akkor kint le ellenőrizni, ahol mindent rendbe találtak és nem értette senki hogy ez hogyan történet
Röviden állandó gyep, érzékeny terület és már magyonregota ez is és mindig minden évben rendben volt minden, illetve tavaly augusztusban volt egy ellenőrzés l, amit lezártak januárban de akkor is minden rendben volt , nem tártak fel hibát sem
A kérdésem járt e már valaki így, illetve mennyi idő ennek az átfutása , illetve támogatásokat tudom befolyásolja, de meddig
Köszönöm a segítő válaszokat

Előzmény: kissattila1967.09.03 #35084 hozzászólása



Hat akkor hátha van remény !

Sziasztok!
Kérdés másnak is feldolgozás alattira váltott a jövedelem támogatás ? Nekem 09.26ttal

Előzmény: Újbizonylat #35067 hozzászólása



Köszönöm a választ

Előzmény: Újbizonylat #35061 hozzászólása



Nem a kifizetéséhez tartozó kérdés, de esetleg meg mondaná hogy hogyan zajlott le a pályázat befejezése, kaptak helyszíni ellenőrzést vagy minden papírt csak be kellett küldeni es ennyi?
Válaszát előre is köszönöm

Előzmény: seftike2013 #35057 hozzászólása


Ez melyik Kisuzem az új ami már Kapos?

Sziasztok
Nyertes ÁTK esetén hány kifizetési kérelmet lehet benyújtani ?

Előzmény: Balazs8811 #34981 hozzászólása



Sziasztok !
Nekem tegnap jött kis ÁTK nyertes határozat .

Natura 2000gyep határozat érkezett

Előzmény: KrSzilvia #34846 hozzászólása



Hátha akkor lesz remény nekünk is
Koszonjuk az infót

Előzmény: Bobi82 #34828 hozzászólása



Szia
Nem
És beszéltem a kincstarral valamit várnak még a honvédelmi minisztériumból, ami a kereszt ellenőrzéshez tartozik, azt mondtak ha 27-ig nem kapok semmit, akkor hívjam őket
Nekem utolsó státusz váltás 2025.05.08volt

Előzmény: nsetelka #34796 hozzászólása


Azt mondta az egyik ügyintéző, hogy pl a mi esetünkben azért áll ez a jogcím,mert a kereszt ellenőrzés címe alatt még nem kaptak meg valamit a honvédelmi miniszériumtól

Aöp hatarozat erkezett
Igaz a tavalyi evhez kepest kb 500000ft-al kevesebb, de ez van

Sziasztok!
Natura 2000-es tamgatas fizetesi hatarideje is jun30?

Előzmény: kulakman #34751 hozzászólása



Értem
Köszönöm

Előzmény: kulakman #34747 hozzászólása



Ez milyen ellenőrzés?esetleg van róla infó

Előzmény: fugyi #34742 hozzászólása



Hát sajnos ez van, várunk mást úgysem tudunk tenni

Előzmény: marodizsuzsi1 #34737 hozzászólása



Beszéltem a “kedves” pestiekkel ez nem jelent semmit hogy azt látjuk ott, végleges döntés az lesz mikor határozatot kapunk
Legyenek türelemmel a jelszó

Olvastam itt valakinél volt olyan hogy eljárás lezárult, kérdésem lenne hogy mennyi időn belül kapott határozatot ?

Előzmény: Bikatenyésztő #34728 hozzászólása



Nekem volt ellenőrzés is de már januárban le lett zárva

Előzmény: erzsii408 #34665 hozzászólása



Illetve tavaly augusztusában volt egy nagy ellenőrzés ami során mindent rendbe találtak
És a jegyzőkönyvben is minden úgy van ahogy kell
Sehol nem volt erről szó

Előzmény: Hogel #34660 hozzászólása



Hát értetlenül álltak előtte a kormanyhivatalnal is, mert állandó gyep terület, ami érzékeny illetve natura2000
És nincs rajta semmi, ami indokolta volna hogy azzá tegye

Sziasztok
Olyan kérdésem lenne hogy van e olyan aki úgy járt hogy a TMR állandó gyepnek jo reszet nem támogathatóvá tette 34ha róla lenne szó , erről nem érkezett sehonnan semmi számunkra csak a területalapú beadása során szembesültünk vele
Beszéltünk az illetékes kormányhivatalal akik azt mondtak hogy be kell rajzolni az egészet és ilyen kérelmet kell vele elindítani amiben beleirjuk azt amit mondtak
Hogy ha valaki járt ugy az kapott következő időszakban az adott területre támogatást illetve mennyi idő volt mire lett belőle valami
Válaszokat előre is köszönöm

Valakinek esetleg Natura 2000-ről valami?

Natura gyep nekem most kezdett el mozogni

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Kapásnövények: elfelejthetjük a régi sortávokat?
Kapásnövények: elfelejthetjük a régi sortávokat?
2020 után egy sor olyan kutatás látott napvilágot, amelyek azt sugallják, más...
Spórolnak a vízügyesek: lesz ez még rosszabb is
Spórolnak a vízügyesek: lesz ez még rosszabb is
A szakemberek jelenleg nem a mának, hanem a kritikus késő nyári időszaknak...
TZ4K 14 B kistraktor
TZ4K 14 B kistraktor

1.350.000 Ft

Törpe nyuszik eladók
Törpe nyuszik eladók

5.000 Ft

Toyota LWE 180 elektromos targonca
Toyota LWE 180 elektromos targonca

400.000 Ft

Toyota LPE 200 elektromos targonca
Toyota LPE 200 elektromos targonca

400.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]