Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 355.75 Ft USD 308.55 Ft CHF 386.7 Ft GBP 411.52 Ft

Fórum

Becenév: gjoni
Csatlakozott: 2009-10-03 17:57:35
Utolsó belépés: 2026-03-17 14:47:28
Fórum hozzászólás: 6387

Fórumhozzászólásai

Előzmény: sitkuandras #916 hozzászólása



Az attól függ ,ha munkahenger nem taknyol ,hátfal nyitó automata működik akkor 1.7-1.8 milla.ha nem akkor 1.5 milla.

Előzmény: HGabi #914 hozzászólása



kellene köszi.smile thumbupteló számod nincs megsmile oopsenyém 06303854622

Valakinek nincs 1 db eb 7 felni?

Előzmény: Balázs. #1078 hozzászólása



126 szebb hangja van smile loveye

Előzmény: Mtz 550E #907 hozzászólása



Hát én jó pár napig hagyom száradni ,azért fújom úgy oldalfalakat ,hogy mindet szinte egyszerre. Nyári melegben másnap már száraz ,eleve hogy én benzinnel hígítom.smile thumbupcool

Előzmény: tempódiktátor #1071 hozzászólása



126 a tuti nem bántam meg smile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

Előzmény: Gumóka #757 hozzászólása

smile thumbupsmile cowboy

Előzmény: tolgyes7 #753 hozzászólása



előttem szóló igaza olcsóbb az alkyton és jó ,ez is azzal van kezelve smile thumbup

Alkyton. rengetegszer használtam jól tartja a fényét ,felcsiszolod előtte a felületet át törlöd benzinnel ,és le fújod tutis lesz .Pótkocsi alvázát most is ezzel fújtam ,felűl 1 k iparival ,de alkyton jobban fed szebbsmile laughsmile thumbup

Előzmény: Mtz 550E #901 hozzászólása



Mosta a plató 1 k ipari ,az alváz alkyton és 1k össze keverve.Drótkorongal .gunis csiszolóval ,kézi szalag csiszoló minden be volt vetve.Oldalfalakon például szikével jött lefelé gyári alapozásig .A csiszolás kézi munka volt teljesen kis gépek segítségével .óriási munka egy hónap kb.Festés az pár nap smile rolleyes

Előzmény: mtz1221 #898 hozzászólása



Nagyon út függő ,ha hullámos az út kövön is fél kilenc.

Előzmény: mtz1221 #896 hozzászólása



6-7 ha nincs gödör akkor mehet 8 is simán

Előzmény: mtz1221 #894 hozzászólása



köszismile thumbup

Előzmény: Jakabjóska #891 hozzászólása



Előzmény: mtz1221 #93585 hozzászólása



Eddig nem volt gond .nem volt benne több piszok szoktam nézegetni.

Előzmény: Jakabjóska #891 hozzászólása



Ha hosszú vonórészes kell hogy egyezzen a vonószem,jelölj be facén Matolcsi Zoltán kótaj smile thumbupKüldök képeket akkor szívesen.smile biggrin

Előzmény: mtz1221 #93579 hozzászólása



hát egyik haveré is így van 15 éve ,nem volt még vele gond

Előzmény: mtz1221 #93569 hozzászólása



Előzmény: zoli6886 #888 hozzászólása



Azért jó let

Előzmény: zoli6886 #888 hozzászólása



A nyolcadik után igen.

Utolsó felújításunk

Előzmény: fendt309 #884 hozzászólása



Nem tudom egyezik e eb 7 híd felfogatása a nyolcéval?Valószínű cserélhették ,de minden gyárinak tűnik rajta ,nagyon egybe van még a pótkocsi.smile oops

Előzmény: fendt309 #882 hozzászólása



Ezzel tisztában vagyok ,volt pár eb kocsim már smile smileViszont a mostani eb 8 ami van 10 tőcsavaros,adat táblája Eb 8 hivatalosan.

Előzmény: fendt309 #880 hozzászólása



Nekem eb 8 van most ,de eb 7 kerék van alatta gyárilag arra jó amit küldtem képet .Ilyen eb 8 amin 10 csavaros kerékagy van még nem volt nekem .smile biggrin

Előzmény: mtz1221 #878 hozzászólása



Rá adásúl már be van írva forgalmiba is a gumi méret 1400/20. Mást nem is engedélyez vizsgabázis,jóval jobb ez a gumi terepen ,mint a kamionsmile thumbup

Előzmény: fendt309 #875 hozzászólása



Ez a legjobb eb hétre ,eb 8 arra ifa tapancssmile thumbup

Előzmény: fendt309 #875 hozzászólása



Nem szeretem rajta kamion gumit ,tarlón és sáros úton csúszik mászik ,nem dobja ki sarat magàból majd el akadtam vele sokszor ,jó recés mg gumi azzal gördűl jobban sárban .Műszakira is kamion felnit nem fogadták el ,rakjam vissza gyárit úgy vittemsmile thumbdown

Előzmény: mtz1221 #873 hozzászólása



Az elfogyott

Előzmény: fendt309 #871 hozzászólása



Föld ,sóder,kavics

Előzmény: Crystal #869 hozzászólása



Hali 10 tonnát elviszismile thumbup

Előzmény: vasszoltannn #866 hozzászólása



Hali köszi ez egyenlőre elégsmile rolleyes

Új projekt már a hetedik eb kocsim

Valakinek nincs eladó eb 7 vagy 8 pótkocsi?

Előzmény: Attikaa #60579 hozzászólása



10 mili lett tegnap

Előzmény: Bárány #60101 hozzászólása



Nálunk a nyírségben májustól eddig 93 esett ,de soha annyi amit jósolni szoktak smile biggrin

Búék mindenkineksmile cowboy82

Előzmény: Gepi #1231 hozzászólása



Azzal a 4 csavarral lövöd be ,hogy egyenesen álljon neki az ekenádsmile smileaddig csavargasd míg beállitott helyzetben ,azaz jobb oldali függesztő orsó össze van tekerve és akkor állitod be a négy csavarral az ekenád egyenesbe legyen a traki után mint a nyílpuska

Előzmény: kukaccsosz #58158 hozzászólása



3 mili nyírség smile tonguep

Előzmény: Balázs. #13196 hozzászólása



Fával csinálok parazsat és ég ,mint a szén utána .Egész télen ponyva alól tűzeltem ,mi párás volt az.

Előzmény: Koczka József #13188 hozzászólása



Akkor mindegy .ha tűzelem ,az akác kugli is annyi .smile rolleyessmile tonguep

Előzmény: Zoli1437 #58137 hozzászólása



Hali ,hát nálatok részvétem ,nálunk szépek a kukoricák ,de lehet csőtörő és tüzelek vele ,mint valamikor régebben.smile mellow

Előzmény: Attikaa #57674 hozzászólása



Nálam pl tegnap semmi.

Előzmény: Attikaa #57364 hozzászólása



Itt nyiregy környéke 29+7 mm màsmile thumbupsnap

Előzmény: boldizsár1988 #57289 hozzászólása



Magad nevébe beszélj Kótajba porzik a határsmile sweatdrop

Előzmény: Attikaa #57153 hozzászólása



Nyomd rá nyugodtan ,mond esőt ami ki mossa közepéből.

Előzmény: Attikaa #57145 hozzászólása



Mikor száraz akkor szórom rá smile thumbup

Előzmény: Bobi82 #57087 hozzászólása



Nagyobb területen pétisó szóróval ,kicsit meg égeti ,de ki heveri.

Előzmény: Bobi82 #57087 hozzászólása



Kézzel locsolóval egy hektárt ,pétisóval smile smile

Előzmény: Attikaa #57076 hozzászólása



Na hát ,ha szerencséd lesz smile thumbup

Előzmény: Attikaa #57070 hozzászólása



Hali reggel gyorsan ki szórtam a pétisót a kukira ,most eseget szépen smile thumbup

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Kapásnövények: elfelejthetjük a régi sortávokat?
Kapásnövények: elfelejthetjük a régi sortávokat?
2020 után egy sor olyan kutatás látott napvilágot, amelyek azt sugallják, más...
Spórolnak a vízügyesek: lesz ez még rosszabb is
Spórolnak a vízügyesek: lesz ez még rosszabb is
A szakemberek jelenleg nem a mának, hanem a kritikus késő nyári időszaknak...
TZ4K 14 B kistraktor
TZ4K 14 B kistraktor

1.350.000 Ft

Törpe nyuszik eladók
Törpe nyuszik eladók

5.000 Ft

Toyota LWE 180 elektromos targonca
Toyota LWE 180 elektromos targonca

400.000 Ft

Toyota LPE 200 elektromos targonca
Toyota LPE 200 elektromos targonca

400.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]