Fórum
- Co2 hegesztő vagy Dinamó-hegesztő melyik jobb mezőgazdasági gép javításához? új
- Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része) új
- Rövidtárcsák új
- S.O.S. új
- Kinek milyen a repce, illetve a búza? új
- Unirak 600 felújítás új
- Öntözés új
- Napraforgó gyomirtás új
- Napraforgó-termesztés új
- Mikor jön az ESŐ?! Agrármeteorológia, időjárás új
Cikkajánló

Kapásnövények: elfelejthetjük a régi sortávokat?
2020 után egy sor olyan kutatás látott napvilágot, amelyek azt sugallják, más...

Előzmény: sitkuandras #916 hozzászólása
Az attól függ ,ha munkahenger nem taknyol ,hátfal nyitó automata működik akkor 1.7-1.8 milla.ha nem akkor 1.5 milla.
Előzmény: HGabi #914 hozzászólása
kellene köszi.
Valakinek nincs 1 db eb 7 felni?
Előzmény: Balázs. #1078 hozzászólása
126 szebb hangja van
Előzmény: Mtz 550E #907 hozzászólása
Hát én jó pár napig hagyom száradni ,azért fújom úgy oldalfalakat ,hogy mindet szinte egyszerre. Nyári melegben másnap már száraz ,eleve hogy én benzinnel hígítom.
Előzmény: tempódiktátor #1071 hozzászólása
126 a tuti nem bántam meg
Előzmény: Gumóka #757 hozzászólása
Előzmény: tolgyes7 #753 hozzászólása
Alkyton. rengetegszer használtam jól tartja a fényét ,felcsiszolod előtte a felületet át törlöd benzinnel ,és le fújod tutis lesz .Pótkocsi alvázát most is ezzel fújtam ,felűl 1 k iparival ,de alkyton jobban fed szebb

Előzmény: Mtz 550E #901 hozzászólása
Mosta a plató 1 k ipari ,az alváz alkyton és 1k össze keverve.Drótkorongal .gunis csiszolóval ,kézi szalag csiszoló minden be volt vetve.Oldalfalakon például szikével jött lefelé gyári alapozásig .A csiszolás kézi munka volt teljesen kis gépek segítségével .óriási munka egy hónap kb.Festés az pár nap
Előzmény: mtz1221 #898 hozzászólása
Nagyon út függő ,ha hullámos az út kövön is fél kilenc.
Előzmény: mtz1221 #896 hozzászólása
6-7 ha nincs gödör akkor mehet 8 is simán
Előzmény: mtz1221 #894 hozzászólása
köszi
Előzmény: Jakabjóska #891 hozzászólása
Előzmény: mtz1221 #93585 hozzászólása
Eddig nem volt gond .nem volt benne több piszok szoktam nézegetni.
Előzmény: Jakabjóska #891 hozzászólása
Ha hosszú vonórészes kell hogy egyezzen a vonószem,jelölj be facén Matolcsi Zoltán kótaj
Előzmény: mtz1221 #93579 hozzászólása
hát egyik haveré is így van 15 éve ,nem volt még vele gond
Előzmény: mtz1221 #93569 hozzászólása
Előzmény: zoli6886 #888 hozzászólása
Azért jó let
Előzmény: zoli6886 #888 hozzászólása
A nyolcadik után igen.
Utolsó felújításunk
Előzmény: fendt309 #884 hozzászólása
Nem tudom egyezik e eb 7 híd felfogatása a nyolcéval?Valószínű cserélhették ,de minden gyárinak tűnik rajta ,nagyon egybe van még a pótkocsi.
Előzmény: fendt309 #882 hozzászólása
Ezzel tisztában vagyok ,volt pár eb kocsim már
Előzmény: fendt309 #880 hozzászólása
Nekem eb 8 van most ,de eb 7 kerék van alatta gyárilag arra jó amit küldtem képet .Ilyen eb 8 amin 10 csavaros kerékagy van még nem volt nekem .
Előzmény: mtz1221 #878 hozzászólása
Rá adásúl már be van írva forgalmiba is a gumi méret 1400/20. Mást nem is engedélyez vizsgabázis,jóval jobb ez a gumi terepen ,mint a kamion
Előzmény: fendt309 #875 hozzászólása
Ez a legjobb eb hétre ,eb 8 arra ifa tapancs
Előzmény: fendt309 #875 hozzászólása
Nem szeretem rajta kamion gumit ,tarlón és sáros úton csúszik mászik ,nem dobja ki sarat magàból majd el akadtam vele sokszor ,jó recés mg gumi azzal gördűl jobban sárban .Műszakira is kamion felnit nem fogadták el ,rakjam vissza gyárit úgy vittem
Előzmény: mtz1221 #873 hozzászólása
Az elfogyott
Előzmény: fendt309 #871 hozzászólása
Föld ,sóder,kavics
Előzmény: Crystal #869 hozzászólása
Hali 10 tonnát elviszi
Előzmény: vasszoltannn #866 hozzászólása
Hali köszi ez egyenlőre elég
Új projekt már a hetedik eb kocsim


Valakinek nincs eladó eb 7 vagy 8 pótkocsi?
Előzmény: Attikaa #60579 hozzászólása
10 mili lett tegnap
Előzmény: Bárány #60101 hozzászólása
Nálunk a nyírségben májustól eddig 93 esett ,de soha annyi amit jósolni szoktak
Búék mindenkinek

Előzmény: Gepi #1231 hozzászólása
Azzal a 4 csavarral lövöd be ,hogy egyenesen álljon neki az ekenád
Előzmény: kukaccsosz #58158 hozzászólása
3 mili nyírség
Előzmény: Balázs. #13196 hozzászólása
Fával csinálok parazsat és ég ,mint a szén utána .Egész télen ponyva alól tűzeltem ,mi párás volt az.
Előzmény: Koczka József #13188 hozzászólása
Akkor mindegy .ha tűzelem ,az akác kugli is annyi .
Előzmény: Zoli1437 #58137 hozzászólása
Hali ,hát nálatok részvétem ,nálunk szépek a kukoricák ,de lehet csőtörő és tüzelek vele ,mint valamikor régebben.
Előzmény: Attikaa #57674 hozzászólása
Nálam pl tegnap semmi.
Előzmény: Attikaa #57364 hozzászólása
Itt nyiregy környéke 29+7 mm mà
Előzmény: boldizsár1988 #57289 hozzászólása
Magad nevébe beszélj Kótajba porzik a határ
Előzmény: Attikaa #57153 hozzászólása
Nyomd rá nyugodtan ,mond esőt ami ki mossa közepéből.
Előzmény: Attikaa #57145 hozzászólása
Mikor száraz akkor szórom rá
Előzmény: Bobi82 #57087 hozzászólása
Nagyobb területen pétisó szóróval ,kicsit meg égeti ,de ki heveri.
Előzmény: Bobi82 #57087 hozzászólása
Kézzel locsolóval egy hektárt ,pétisóval
Előzmény: Attikaa #57076 hozzászólása
Na hát ,ha szerencséd lesz
Előzmény: Attikaa #57070 hozzászólása
Hali reggel gyorsan ki szórtam a pétisót a kukira ,most eseget szépen