Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 350.26 Ft USD 302.11 Ft CHF 380.52 Ft GBP 405.52 Ft

Fórum

Becenév: rtamas1976
Csatlakozott: 2024-07-11 20:44:00
Utolsó belépés: 2026-05-13 10:07:46
Fórum hozzászólás: 9403

Fórumhozzászólásai

Előzmény: Watson #3477 hozzászólása


Aki nap mint nap 100kilómétereket pótkocsizik az ne vegyen használtat.
Arra hogy évente 10-20napot huzzam megfelel.
Nemfog lefutni, még mindég sokkal jobb mint 100eft ért szar ruszki gumi!
Nekem good year vágott van rajta 6éve
Valószínű még legalább 10évet kibír.
Lehet vanbenne kilóméter de minőségben sokkal jobb mint a ruszki.(de az is kibírt 15évet)



Előzmény: eperország #173406 hozzászólása


Mentelmijoggal milessz gyökér?
https://vm.tiktok.com/ZNRcKd5gP/

Előzmény: Sk Laci #173395 hozzászólása


Tisza Józsit kihagytad!
Csak annyival rosszabb, hogy Ő ingyen nyal.
És már reklamàlt is amiért kimaradt.

Előzmény: Drisa #3475 hozzászólása


Persze kit hogylehet áthajintani.
Lejön a kamionról mert vágni nemakarja a gazda, de a pótkocsira még jó.
3évest újralehet futózni az drágább.
De pl 4évest már hulladékba viszik.
Állapottól függően20-25ért adják.
Ha kell megvágják,amit hivatalosan is lehet nem kormànyzot keréken.


https://vm.tiktok.com/ZNRcWtNfv/

Előzmény: eperország #173341 hozzászólása


Ok épült 1ilyen tábor.
Ez a fidesz sara, de nembiztos,hogy rossz hamár megvan.
Mikor és hány migráns volt ott??
Egysem? Akkor az egy tábor amit nem használtak.
Hány db fegyver van ebben az országban?
Az alkalmas mind emberiélet kioltására.
100e db. 1millió? Ezek közzül hány db az amivel emberi életet kioltanak?

A lènyeg. Van tábor nincs migráns.
És jön a tisza megtölti?
Mivan a paktumban, tudni akarjuk!
Kenitek a szart ezzel akarjátok elfedni a bűnötök.


Előzmény: medikus #14121 hozzászólása


Sikerült összerakni, csendben terszi a dolgát.
Meglégtelenítettem, a hátuljához várom a lemezeket, hét elején meglessz az is.
A szecskázó nemhiszem, hogy felkerül aratásig.smile sweatdrop
A búzaszalma kell annak akitől a trágyát hordom, a repce meg nemlessz valami jó.
Majd letárcsázom vagy lezúzom.

Előzmény: Watson #173272 hozzászólása


A környék aránylag legnormálisabb cigányai!
Vasiparban építő iparban, és sokhelyen dolgoznak, válalkoznak.
A környező települések cigánytelepei pusztulat a helyiekhez képest.
A cocializmusban is sok vállalat megbízható emberei voltak.
Nálunk vasipari cégnél kb30%át a ők adják.

Előzmény: Watson #173269 hozzászólása


Mária Terézia óta próbálják integrálni őket.
Aki akar az tud és minden lehetőséget megkaptak.
A mi migránsaink dolgozni járnak, normálisan élnek, tanulnak.
Ez a helyi kissebség 90%a.
A 10%al akármit akarsz kezdeni nemtudsz.
Szomorú de jó csaladokból is kitermeleődik az alja.
Apjuk anyjuk dolgozott világ életében, a gyerek lop csal hazudik és drogozik.
Valami csak van a genetikában!
Mert nem ezt látták otthon!
A helyzet az,hogy azon lehet segíteni aki akarja.

Moderálási elveink miatt törölve: 2026-06-15 16:41:04

Előzmény: eperország #173186 hozzászólása


Az asszonynak kiadtam: mastergood os terméket nem vásárolhat!
A szomorú az,hogy az általad említett tőkésosztály egy az egyben tiszás lett.
Kitömték őket lóvival majd elárulák azt aki segített nekik!
De nelegyen kétséged, titeket is elárulnak majd ha érdekeik úgy kívánja!
De mit is várhatnátok?
Ugyanilyen áruló a vezéretek is!
Ha már gazdaságpolitika, anyukának nemkell erkölcsi bizi???
Országos szintre lépett a piramisjáték???

Előzmény: Törppapa #173170 hozzászólása


Mindenkinek van egy furik hangyája, és van olyan aki többel már kiöntött!
Rend és rendszer szerető ember!
Nem vagyunk egyformák, hála a Jóistennek!
Ajánlanám neked a személyes megismerését!
Egy élmény volt!

Előzmény: Ohaza63 #173165 hozzászólása


Jóreggelt Barátom!
Sajnos a vilàg önmagából kifordult.

Előzmény: Praetor #173158 hozzászólása



Ezt én is ígylátom!
A környezeti és társadalmi hatások befolyásolják tudatunk.
Hasonlóan mint a rasszizmus.
Cigánynak születni kell.
Rasszistává pedig vállik az ember az Őt ért társadalmi hatások miatt!
Hozzáteszem a 2legrasszistáb népcsoport a cigány és a zsidó!

Ha a gyerek otthon azt látja, hogy deviásn szülők nevelik, az nagy valószínűséggel hasonló viselkedést fog követni!smile nonono

De hasonlóan látom az elvàlt szülők gyermekeit is.
Szerintem sokkal hamarabb feladják, elválnak a gyerekekben sokkal könnyebben okoznak törést, traumát.
És mèg rátesz a mai világ Én központú gondolkodása is.

Előzmény: venegoor #3470 hozzászólása


Nekem hw6011 kamion gumikkal.
Mtzvel húzom nem véletlen tartják az árukat.
8-9tonnával is jól gurul.
Amúgy az ap800ra is kamion gumit rakunk, vettünk felnit és hasznàlt gumit mert a 12,5x18ast hamar lefalja és dràga.
Használt kamion gumi csak 20eft

Előzmény: kisspeter591 #173154 hozzászólása


Azzal tisztában vagyok, hogy a gerekgyárakban nemnormãlis körülmènyek vannak sajnos.
De sokan várnak és vágynak gyerekre, miközben sokan le nemmondanak róluk így marad az otthon.
Ezt a szabàlyozást kellene átírni.
Az otthon csak ideiglenes lehessen.
A lehető leghamarabb családokhoz kerüljön a gyerek.
De most is azt mondom, természet ellenes kapcsolatban élőkre gyereknevelést nembíznák!

Előzmény: $HMP$ #3466 hozzászólása


Én évente talán 1-2napot használom, ha muszáj ráülök. Azért vannak a gépészek.
Amúgy a magtáruk bejáratát a főnökség tervezte így alig lehet betolatni rajta! Ezért van még meg az a 2 szarkupac.

Előzmény: kisspeter591 #173142 hozzászólása


Azt eddig is tudtuk, hogy nemvagy normális de,hogy az aberráltakat is simized az undorító.
Akinek kell gyerek csináljon a párjának, nektek liberálisoknak hoztak törvènyt is
(A férfiak is szülhetnek!)
Nekem ne mod azt ha egy gyerek azt látja, hogy két apja vagy anyja van az egészséges emberré vállik!
Nem biztos de nagy esélyel nemlessz hetero.
Szived joga, hogy homár legyél.
De a gyereknevelést nem engedném.

Előzmény: venegoor #3461 hozzászólása


Ap800 as van 2db
Egyik gyász a másik a szenvedés
Egy rakat fos.
Ajtók nem tömítenek, rángat, és zabàlja a gumit.
2 előnye van, könnyebb betolatni szűkebb helyekre és 3irányba billent.
Több jót nemtudok mondani.
Ha nemkell tolatni vele, a világ legfeleslegesebb hülyesége.
Persze ha akasztol elé egy 8-10tonnás traktort akkor nem ràngat, csak nemférsz be szűk helyre. A pótkocsi 215cm széles, a traktor 240.
A kisgépet meg rángatja.
.

Előzmény: Sk Laci #14422 hozzászólása


Szétkellene bontani, nálukt a hidraulika szaküzletben minden is van csak méret kell!

Moderálási elveink miatt törölve: 2026-06-15 16:40:28

Előzmény: Norbi6330 #3454 hozzászólása


Nagyon.
Cserében gyakran kell gumiztatni.
És váz is hamarabb deformálódik.
Tehetsz te akármilyen csillapított rudat, szar az akkor is.

Előzmény: medikus #14121 hozzászólása


Így gondoltam én is!smile thumbupcool

https://vm.tiktok.com/ZNRcuJMBf/

https://vm.tiktok.com/ZNRcuJFaN/

Előzmény: Gyula., #173097 hozzászólása


Lesznek, vagy már vannak migránsok?

Előzmény: Törppapa #173094 hozzászólása


Ha a tiktok orosz, akkor azt is.
A meta cenzúrájától hánynom kell.

Előzmény: Gyula., #173088 hozzászólása


Ezzel mizu?

https://vm.tiktok.com/ZNRcmpy5V/

Előzmény: medikus #14118 hozzászólása


Lejött az a lènyeg!smile thumbup
A dugatyúk szàrazak, szerinted kicseréljem a tömítését? Nehogy jobb legyen mint javítva!
Van hozzá javítókészletem.

Közben támadnak a homérok

Előzmény: eperország #173065 hozzászólása


Arról pofázz hozzátok a migránsokat vagy nem?
Június 12.e van!!!
Migránspaktumot elfogadtátok???

Előzmény: Gumóka #14115 hozzászólása


Van ennek valami neve?
Közben kitaláltam egy segédeszözt a lehúzatáshoz.
Több ilyen csapágyház is van rajta, jólessz azokhoz is!

Előzmény: Gumóka #14112 hozzászólása


Nekem ilyen van.
[kep1]

Előzmény: Gumóka #14112 hozzászólása


Nekem ilyen van.

Előzmény: medikus #14106 hozzászólása


Ez nem mozdul a tengelyen!
Ha szétszedem a csapágyat?

Előzmény: rtamas1976 #14109 hozzászólása


A kép lemaradt

Előzmény: medikus #14106 hozzászólása


Ez a csapàgy befelé kicsúszik a házból?
A rajzon kívül- belül zéger van!
De ha szétszedem a csapágyat akkor a belsőgyűrű átfér a porvédőlemezen?

Előzmény: Igazi Földönfutó #173003 hozzászólása


Miaz, hogy megegyezett?
Elétolták, aláírta.

Előzmény: ND #66218 hozzászólása


A faluban van állomás.
De az országban bàrmelyiket megnèzheted az alkalmazásban.
Páratartalom, talaj hő és nedvesség stb...
Sikerült rendbetenni a botanikus kertet?smile wink

Előzmény: ND #66218 hozzászólása


Kite pgr alkalmazás.
Egyetlen dolog amit kedvelek a kiténèl.

Előzmény: t.romsics #7981 hozzászólása



Én tavaly decemberben hasznàltam először a grúberomat.
Van de nemsokat fogom hasznàlni.
Nàlam a lazító, tárcsa használata vàlt be.
Talán kukorica után fogom használni.(grúbert)
Illetve lehet hasznàlnâm ha lenne reptillem.
De ahoz gèp is kell.
Rövidtárcsám sincs, egy MWolf 3.0 nehéztárcsával mindent megoldok.
A lényeget a keverés minimalizálásában látom, csak a felső 10-15cm ben.
De ott szerintem szükség van rá.

Előzmény: Gyula., #172990 hozzászólása


Süket duma!
A szavaiért és a tetteiért válaja mindenki a felelőséget!!!
Amiért ellenzékben járt a pofátok az tessék megvalósítani, nem kibújni a felelőség alól!

Azért nemlessz mert ugyanolyanok vagytok mint az eddigi kormányok katyvasza.
Komcsi, libsi, fideszes az egész csűrhe.
Biodíszlet egy bohóccal az élen.

Előzmény: Gyula., #172982 hozzászólása


Ne terelj!
Mivan a mentelmijoggal?
Hányszor bújt mögé Toroczkai?
És a gazdád?
Ha nincs fèlnivalója miért nem válalja a vizsgàlatot?

Az imf központban nem petíciót kellettvolna átadni hanem lerombolni!

Ha kell összedobjuk neki a lóvit!

De a gazdid hányszor válata a felelőséget a tetteiért?

Toroczkainak a lábanyomába nem lèphettek!

Előzmény: szanberg #66215 hozzászólása


Örülök is mint vak Pali a félszemének!smile w00t

Tegnap este jött egy "kicsi" felhő, megállt felettünk, és adta a titkot.
Kaptuk haladékot a túléléshez.
Hétvégén templomba megyünk, megköszönjük!

Előzmény: rtamas1976 #172973 hozzászólása


Jólláttam???
Mintha túrórudi vezettevolna a bizotságot?
https://vm.tiktok.com/ZNRce5ST8/

Előzmény: Gyula., #172972 hozzászólása


Gyuszikám!
Ittvolt a lehetőség a mentelmijog eltörlésére!
Mintha úgyláttam volna, hogy a tiszások és a fideszesek együttszavaztak volna, az indítvàny ellen!!!
Milyendolod már ez?
Nem elèg, a vàlasztási igéret nem betartása, még a fidesszel is együttszavaznak???
Szègyen.



https://vm.tiktok.com/ZNRckKxdn/

Előzmény: t.romsics #7978 hozzászólása


Igen a szàntásosban ilyenkor még szebben mutat.
De a végeredmény mindég a forgatásnélkülit hozza ki jobbnak!
Ami a szemnek tetszetősebb nem feltétlenül jobb a talajnak és a növénynek!
Volt olyan területem ami nemvolt szántva 6éve, most ősziborsó van benne.
A szomszéddal elcseréltem, de az övé 3éve volt szántva.
Sokkal erőteljesebb, szebb a borsó benne mint az övében.
Pedig 2.éve ugyanaz a teknológia.

Előzmény: Gyurkesz1 #14103 hozzászólása


Több mint 20éve csináltam ilyet.
Úgy emlékeztem a lemezen nemfér át a csapágy belső gyűrűje!

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Átalakítja a gombapiacot a fogyasztói szokások változása
Átalakítja a gombapiacot a fogyasztói szokások változása
Nőtt a gombatermelés Franciaországban, és a kereslet is erős maradt. Az ágazat...
Jégeső tarolta le az országot: ezért nem működtek a jégkármérséklő generátorok mindenhol
Jégeső tarolta le az országot: ezért nem működtek a jégkármérséklő generátorok mindenhol
A JÉGER 283 generátorral védekezett a tegnapi jégesők ellen, de a módosított...
Zab
Zab

75.000 Ft

Lucerna bála eladó
Lucerna bála eladó

20.000 Ft

Eladó idei első lucerna bala
Eladó idei első lucerna bala

20.000 Ft

Réti fűszéna kockabála eladó
Réti fűszéna kockabála eladó

2.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]