Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 350.26 Ft USD 302.11 Ft CHF 380.52 Ft GBP 405.52 Ft

Fórum

Becenév: Gyula.,
Csatlakozott: 2024-11-28 23:39:45
Utolsó belépés: 2026-05-30 22:51:44
Fórum hozzászólás: 4336

Fórumhozzászólásai

Előzmény: rtamas1976 #173092 hozzászólása



AI:

Előzmény: Igazi Földönfutó #173085 hozzászólása



Melyk verzióra gondoltál, a fideszes vagy a mihazànkosra?

Előzmény: Sanyiii70 #173079 hozzászólása



"rablóbandája"
Ismeretlen emberekre erős túlzás.
De csak nyugodtan, lassan elhasznàlódtok ezzel.
Bàr csak az összes Mihazànos olyan lenne mint TE !
Azt gondoljàtok az Orszàgban a nagymondàs,ferditések az nyerő?
Ez volt a fidesz szint!
Ti, nagymondàs,ferdités + agresszívitàs....mit reméltek??

Előzmény: Ohaza63 #173068 hozzászólása



Sok telephelye van még.
Meg azért ezekre csak kötnek bíztositàst.
Szendvicspanelben a hab ha PUR / EPS lehet az égett annyira smile sweatdrop

Előzmény: Gyula., #173066 hozzászólása



De van csirke is

Előzmény: Ohaza63 #173059 hozzászólása



https://tranzitfood.hu/vallalatunkrol

Master Goodhoz hasonló csak nem csirke.

Előzmény: Igazi Földönfutó #173040 hozzászólása



Sanyiii70 tanàcsaid és meglàtàsait követed semmi probléma nem lesz.

Előzmény: Sanyiii70 #173010 hozzászólása









Előzmény: Sanyiii70 #172992 hozzászólása



A dolog a klimànàl kezdődött amiben lesz pozitív.
Nekem ennyi elég.

Előzmény: rtamas1976 #172984 hozzászólása



A parlamentben is amik elhangzanak csak azután is naponta lehetne egymást perelni szerintem azért nem lesz.

Előzmény: Ohaza63 #172978 hozzászólása



Svàjci ide vagy oda,legfontosabb legalàbb 5milliàrdtól induljon.

Előzmény: rtamas1976 #172973 hozzászólása





DDDDDDDDDDDDDDDD

Toroczkaismile lol és nem Vona Gàbor az akkori elnök ugrott Orbàn szavai utàn randalírozni.. érdekes ez a kötődés nasmile laugh
Szóval ez sem egy telefont a Dunába hajtás volt.
Ki tudja mikor jön az újabb balhéja kell az neki issmile w00t



Előzmény: Törppapa #172650 hozzászólása



Kérdezd meg a Cobra11-ben (1996) Semírt smile laugh

Előzmény: Gyula., #172646 hozzászólása



Előzmény: Törppapa #172638 hozzászólása




Ha a török is migràsàns és nem szeretnek dolgozni mert a migràns az egy sem szeret akkor kik ők?

Tudod Törpi minden globàlis nagyvàllalat onnét szerzi be az olcsó munkaerőjét ahonnan tudja.
Kinai cégek Kina irànyàból.
A jó kommunikáció ahhoz kell..., hogy ami délről jön az migràs ami keletről az munkavàllaló.

Màs:
Egy kis gondolat ébresztő..belarus és oroszorszàg felől mért kell kerítés pedig az északon van.
Hogy került egy sziriai oda, jó szàndékból? nem!

AI: Igen, a vádak és a megfigyelések szerint a fehérorosz (belarusz) hatóságok szervezetten szállítják – többek között buszokkal és katonai járművekkel – a migránsokat az Európai Unió határaihoz. Ezt a folyamatot az Európai Unió tagállamai és a NATO hivatalosan hibrid támadásnak és politikai zsarolásnak minősítette.A stratégia működése és háttere a következő főbb pontokban foglalható össze:Így működik a szervezett szállítás (az "eszközként használt" migráció)Vízumok és repülőjegyek biztosítása: A belarusz állami utazási irodák és a rezsim megkönnyítették a vízumok kiadását a közel-keleti (főként iraki, szír) és afrikai országok állampolgárai számára. A migránsokat közvetlen repülőjáratokkal Minszkbe utaztatták.Buszoztatás és katonai logisztika: A minszki repülőtérről vagy a fővárosban kijelölt szállásokról a fehérorosz hatóságok és a fegyveres erők szervezetten, buszokkal és katonai teherautókkal szállították az embereket közvetlenül a lengyel, litván és lett határkerítésekhez.Kényszerítés a határon: A beszámolók szerint a belarusz határőrök nemcsak kísérték a csoportokat, hanem sokszor eszközöket (pl. drótvágókat) adtak nekik, és fegyverrel kényszerítették őket, hogy lépjenek át az EU területére, megakadályozva, hogy visszatérjenek Minszkbe.Mi a célja Aljakszandr Lukasenkának?Politikai bosszú és nyomásgyakorlás: A fehérorosz elnök a 2020-as vitatott elnökválasztás és az azt követő uniós szankciók miatti bosszúból indította el a műveletet. Célja az EU belső egységének megbontása és a határos országok (Lengyelország, Litvánia) destabilizálása.Orosz támogatás: A műveletet elemzők és uniós vezetők szerint Oroszország is támogatja, mivel a keleti uniós határok nyomás alatt tartása illeszkedik a tágabb geopolitikai és hibrid hadviselési stratégiájába.



Ők akkor "Lenin fiúk"?

Előzmény: rtamas1976 #172563 hozzászólása



Minek kell szökni a hatàron? Mikor felveszi a kapcsolatot egy globalista cég munkaközvetitőjével lakást ingyenes orvosi ellàtàst is kap minden papírt elintéznek neki.
Meg kell érteni Nyugaton és mindenhol a migràst dolgozni engedték be az orszàgokba vagy annak reményeként.
A lakossàg és a vállalatok érdeke ellentétes, de jó kommunikációval ezt itt is megoldottàk meg ott is..

Előzmény: Sanyiii70 #172534 hozzászólása



Tartózkodási engedélyt akàr mikor kaphatott a fidesztől egy Afganisztàni is miről beszélsz te.

Előzmény: Gyula., #172514 hozzászólása







DDDDDDDDDDDDD



DDDDDDDDDDDDD






Előzmény: Igazi Földönfutó #172399 hozzászólása



Örülök,hogy àt ment és jó helyre ment az infó. JÓóó fideszes vagy!smile laugh


Előzmény: korrektuzlet11 #172375 hozzászólása







Olyan erős a forint, hogy túlteszünk Amerikàn?



A fidesz pàrtiakat sajnàlom, együttérzésem!!!

Előzmény: Praetor #172334 hozzászólása



Làzàr miatt a megitélésed most az MHM fanoknàl is esett 10-es listàn legalàbb 5-öt.

Tudtok ti keresni dokumentumot,vàrjuk a migràstàbor építés beszámolót tőletek.
Mivel a 16,4milliàrd euró még az idén jön lehet màr àssàk az alapot valahol (Origo,Mandiner,VG, PestiSràcok segít) húzzatok belesmile devil

Előzmény: Praetor #172328 hozzászólása



Làzàr János előtt is?

Előzmény: Igazi Földönfutó #172314 hozzászólása



Talán egy videóval alàtàmaszthatnàd, őszintén ebben a témàban nem vagy szavahihető sajnos.

Előzmény: Igazi Földönfutó #172307 hozzászólása



Megint ballàbbal keltél fel.

Előzmény: Sanyiii70 #7680 hozzászólása



És utànna kezték el gyàrtani a Duracellt, amivel a nyuszi is tovàbb bírjasmile lol

Előzmény: Törppapa #172291 hozzászólása



Lehet kérni többször máskor is?
Mert elsőre nem tudjàk ezt hova tenni,még az Afgànoknàl jàrnaksmile sweatdropsmile rolleyes


Előzmény: Ohaza63 #172273 hozzászólása




Ezt mind feltételes módban írtad,ahol olvastad ott is így volt?
Jobb,ha híradót nézel ott legalàbb megtörtént dolgokat mondanaksmile smile

Előzmény: Ohaza63 #172266 hozzászólása



Erre kitaláltak a közös sajtótàjékoztatót!

Pedig vagy 16szor járt orbàn ukrajnàba emiatt.
16 év alatt

Előzmény: Igazi Földönfutó #172262 hozzászólása



Gondoltam Orbànnal fogsz dicsekedni mikor meglàtod, mért nem teszed..? Ja, a Vadhajtàsokon Mandineren utóbbi kép nincs és nem is volt..
Váratlanul értsmile lol







Előzmény: Ares 826 #172260 hozzászólása






Hmm..

Előzmény: Gyula., #172258 hozzászólása



Előzmény: Ohaza63 #172254 hozzászólása



Üdv.Ohaza!

Véletlen nem te vagy ebben történetben Jago a papagáj?!?smile laughsmile w00tsmile lol


Előzmény: korrektuzlet11 #172230 hozzászólása



Az eredeti így néz ki..

Előzmény: rtamas1976 #172243 hozzászólása





Főni könnyű lett,mint a Hélium..
Ezek a sapkák màshol sem hoztak szerencsétsmile laugh

Előzmény: Ohaza63 #172233 hozzászólása



smile laughsmile thumbupcool

Előzmény: rtamas1976 #172229 hozzászólása



Milyet akartál venni és milyen munkára?

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Átalakítja a gombapiacot a fogyasztói szokások változása
Átalakítja a gombapiacot a fogyasztói szokások változása
Nőtt a gombatermelés Franciaországban, és a kereslet is erős maradt. Az ágazat...
Jégeső tarolta le az országot: ezért nem működtek a jégkármérséklő generátorok mindenhol
Jégeső tarolta le az országot: ezért nem működtek a jégkármérséklő generátorok mindenhol
A JÉGER 283 generátorral védekezett a tegnapi jégesők ellen, de a módosított...
John Deere kukorica adapter alkatrész
John Deere kukorica adapter alkatrész

100 Ft

KRONE ActiveMow R360 diszkes fűkasza
KRONE ActiveMow R360 diszkes fűkasza

3.350.000 Ft

Zab
Zab

75.000 Ft

Lucerna bála eladó
Lucerna bála eladó

20.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]