Fórum
- Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része) új
- Milyen pótkocsit vegyek? új
- Cirok termesztése új
- Búza termény felvásárlási árak új
- Őszi árpa felvásárlási ár új
- Segítség villanypásztor vételhez új
- Kinek milyen a repce, illetve a búza? új
- Vizet a tájba új
- Agrárjog új
- Mikor jön az ESŐ?! Agrármeteorológia, időjárás új
Cikkajánló

Átalakítja a gombapiacot a fogyasztói szokások változása
Nőtt a gombatermelés Franciaországban, és a kereslet is erős maradt. Az ágazat...

Előzmény: rtamas1976 #173092 hozzászólása
AI:
Előzmény: Igazi Földönfutó #173085 hozzászólása
Melyk verzióra gondoltál, a fideszes vagy a mihazànkosra?
Előzmény: Sanyiii70 #173079 hozzászólása
"rablóbandája"
Ismeretlen emberekre erős túlzás.
De csak nyugodtan, lassan elhasznàlódtok ezzel.
Bàr csak az összes Mihazànos olyan lenne mint TE !
Azt gondoljàtok az Orszàgban a nagymondàs,ferditések az nyerő?
Ez volt a fidesz szint!
Ti, nagymondàs,ferdités + agresszívitàs....mit reméltek??
Előzmény: Ohaza63 #173068 hozzászólása
Sok telephelye van még.
Meg azért ezekre csak kötnek bíztositàst.
Szendvicspanelben a hab ha PUR / EPS lehet az égett annyira
Előzmény: Gyula., #173066 hozzászólása
De van csirke is
Előzmény: Ohaza63 #173059 hozzászólása
https://tranzitfood.hu/vallalatunkrol
Master Goodhoz hasonló csak nem csirke.
Előzmény: Igazi Földönfutó #173040 hozzászólása
Sanyiii70 tanàcsaid és meglàtàsait követed semmi probléma nem lesz.
Előzmény: Sanyiii70 #173010 hozzászólása
Előzmény: Sanyiii70 #172992 hozzászólása
A dolog a klimànàl kezdődött amiben lesz pozitív.
Nekem ennyi elég.
Előzmény: rtamas1976 #172984 hozzászólása
A parlamentben is amik elhangzanak csak azután is naponta lehetne egymást perelni szerintem azért nem lesz.
Előzmény: Ohaza63 #172978 hozzászólása
Svàjci ide vagy oda,legfontosabb legalàbb 5milliàrdtól induljon.
Előzmény: rtamas1976 #172973 hozzászólása
DDDDDDDDDDDDDDDD
Toroczkai
Szóval ez sem egy telefont a Dunába hajtás volt.
Ki tudja mikor jön az újabb balhéja kell az neki is
https://vm.tiktok.com/ZNRchQgCx/
Előzmény: Törppapa #172650 hozzászólása
Kérdezd meg a Cobra11-ben (1996) Semírt
Előzmény: Gyula., #172646 hozzászólása
Előzmény: Törppapa #172638 hozzászólása
Ha a török is migràsàns és nem szeretnek dolgozni mert a migràns az egy sem szeret akkor kik ők?
Tudod Törpi minden globàlis nagyvàllalat onnét szerzi be az olcsó munkaerőjét ahonnan tudja.
Kinai cégek Kina irànyàból.
A jó kommunikáció ahhoz kell..., hogy ami délről jön az migràs ami keletről az munkavàllaló.
Màs:
Egy kis gondolat ébresztő..belarus és oroszorszàg felől mért kell kerítés pedig az északon van.
Hogy került egy sziriai oda, jó szàndékból? nem!
AI: Igen, a vádak és a megfigyelések szerint a fehérorosz (belarusz) hatóságok szervezetten szállítják – többek között buszokkal és katonai járművekkel – a migránsokat az Európai Unió határaihoz. Ezt a folyamatot az Európai Unió tagállamai és a NATO hivatalosan hibrid támadásnak és politikai zsarolásnak minősítette.A stratégia működése és háttere a következő főbb pontokban foglalható össze:Így működik a szervezett szállítás (az "eszközként használt" migráció)Vízumok és repülőjegyek biztosítása: A belarusz állami utazási irodák és a rezsim megkönnyítették a vízumok kiadását a közel-keleti (főként iraki, szír) és afrikai országok állampolgárai számára. A migránsokat közvetlen repülőjáratokkal Minszkbe utaztatták.Buszoztatás és katonai logisztika: A minszki repülőtérről vagy a fővárosban kijelölt szállásokról a fehérorosz hatóságok és a fegyveres erők szervezetten, buszokkal és katonai teherautókkal szállították az embereket közvetlenül a lengyel, litván és lett határkerítésekhez.Kényszerítés a határon: A beszámolók szerint a belarusz határőrök nemcsak kísérték a csoportokat, hanem sokszor eszközöket (pl. drótvágókat) adtak nekik, és fegyverrel kényszerítették őket, hogy lépjenek át az EU területére, megakadályozva, hogy visszatérjenek Minszkbe.Mi a célja Aljakszandr Lukasenkának?Politikai bosszú és nyomásgyakorlás: A fehérorosz elnök a 2020-as vitatott elnökválasztás és az azt követő uniós szankciók miatti bosszúból indította el a műveletet. Célja az EU belső egységének megbontása és a határos országok (Lengyelország, Litvánia) destabilizálása.Orosz támogatás: A műveletet elemzők és uniós vezetők szerint Oroszország is támogatja, mivel a keleti uniós határok nyomás alatt tartása illeszkedik a tágabb geopolitikai és hibrid hadviselési stratégiájába.
Ők akkor "Lenin fiúk"?
Előzmény: rtamas1976 #172563 hozzászólása
Minek kell szökni a hatàron? Mikor felveszi a kapcsolatot egy globalista cég munkaközvetitőjével lakást ingyenes orvosi ellàtàst is kap minden papírt elintéznek neki.
Meg kell érteni Nyugaton és mindenhol a migràst dolgozni engedték be az orszàgokba vagy annak reményeként.
A lakossàg és a vállalatok érdeke ellentétes, de jó kommunikációval ezt itt is megoldottàk meg ott is..
Előzmény: rtamas1976 #172547 hozzászólása
https://oif.gov.hu/tartozkodas-magyarorszagon/6
Előzmény: Sanyiii70 #172534 hozzászólása
Tartózkodási engedélyt akàr mikor kaphatott a fidesztől egy Afganisztàni is miről beszélsz te.
Előzmény: Gyula., #172514 hozzászólása
DDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDD
https://vm.tiktok.com/ZNRvy6PVh/
Paktum
Paktum
És màs
Előzmény: Igazi Földönfutó #172399 hozzászólása
Örülök,hogy àt ment és jó helyre ment az infó. JÓóó fideszes vagy!
Előzmény: korrektuzlet11 #172375 hozzászólása
Olyan erős a forint, hogy túlteszünk Amerikàn?
A fidesz pàrtiakat sajnàlom, együttérzésem!!!
Előzmény: Praetor #172334 hozzászólása
Làzàr miatt a megitélésed most az MHM fanoknàl is esett 10-es listàn legalàbb 5-öt.
Tudtok ti keresni dokumentumot,vàrjuk a migràstàbor építés beszámolót tőletek.
Mivel a 16,4milliàrd euró még az idén jön lehet màr àssàk az alapot valahol (Origo,Mandiner,VG, PestiSràcok segít) húzzatok bele
Előzmény: Praetor #172328 hozzászólása
Làzàr János előtt is?
Előzmény: Igazi Földönfutó #172314 hozzászólása
Talán egy videóval alàtàmaszthatnàd, őszintén ebben a témàban nem vagy szavahihető sajnos.
Előzmény: Igazi Földönfutó #172307 hozzászólása
Megint ballàbbal keltél fel.
Előzmény: Sanyiii70 #172299 hozzászólása
https://reforms-investments.ec.europa.eu/document/download/ee629aff-c1a8-4a84-a92c-3e7ce189082e_hu?filename=COM_2026_217_1_HU_ACT_part1_v2.pdf
Lehet vergődni MHM-s módra!
Előzmény: Sanyiii70 #7680 hozzászólása
És utànna kezték el gyàrtani a Duracellt, amivel a nyuszi is tovàbb bírja
Előzmény: Törppapa #172291 hozzászólása
Lehet kérni többször máskor is?
Mert elsőre nem tudjàk ezt hova tenni,még az Afgànoknàl jàrnak
Előzmény: Ohaza63 #172273 hozzászólása
Ezt mind feltételes módban írtad,ahol olvastad ott is így volt?
Jobb,ha híradót nézel ott legalàbb megtörtént dolgokat mondanak
Előzmény: Ohaza63 #172266 hozzászólása
Erre kitaláltak a közös sajtótàjékoztatót!
Pedig vagy 16szor járt orbàn ukrajnàba emiatt.
16 év alatt
Előzmény: Igazi Földönfutó #172262 hozzászólása
Gondoltam Orbànnal fogsz dicsekedni mikor meglàtod, mért nem teszed..? Ja, a Vadhajtàsokon Mandineren utóbbi kép nincs és nem is volt..
Váratlanul ért
https://444.hu/2026/06/04/oroszorszag-evtizedeken-keresztul-haboruzni-fog-erre-kell-felkeszulni-az-egykori-szovjetorosz-szuperkem-szerint
Ahonnét màr elmentek otthonról!
Előzmény: Ares 826 #172260 hozzászólása
Hmm..
Előzmény: Gyula., #172258 hozzászólása
Előzmény: Ohaza63 #172254 hozzászólása
Üdv.Ohaza!
Véletlen nem te vagy ebben történetben Jago a papagáj?!?
Előzmény: korrektuzlet11 #172230 hozzászólása
Az eredeti így néz ki..
https://vm.tiktok.com/ZNRvJ7Qft/
Előzmény: rtamas1976 #172243 hozzászólása
Főni könnyű lett,mint a Hélium..
Ezek a sapkák màshol sem hoztak szerencsét
Előzmény: Ohaza63 #172233 hozzászólása
Előzmény: rtamas1976 #172229 hozzászólása
Milyet akartál venni és milyen munkára?