Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 350.26 Ft USD 302.11 Ft CHF 380.52 Ft GBP 405.52 Ft

Fórum

Becenév: Attikaa
Csatlakozott: 2010-04-19 11:53:23
Utolsó belépés: 2025-06-29 13:09:21
Fórum hozzászólás: 2052

Fórumhozzászólásai

Vajon mi van ma jégerrel? Elveri a fél országot a jég? Vagy üzemel és nem? Vagy üzemel és ìgy is elveri? Facén sorra töltik fel a jeges képeket.

Előzmény: Gatti #13523 hozzászólása



És még mindig mindenből az folyik hogy prémium búzát kell termelni mert annak biztos piaca van...hát nem hinném hogy a 300Ft-tal olcsóbb takarmánybúza ne lelne gazdára.

Előzmény: Igazi Földönfutó #65904 hozzászólása



Nálunk csak 3mm, igaz jobb mint a semmi

Előzmény: Gatti #65900 hozzászólása



Azért az Alpok-alján eseget, nem tudom Szabolcsba esetleg besodróthat e valami...

Előzmény: Koczka József #10319 hozzászólása



Nekem tavaly nem vitte, naprába kb. nincs rá gyomírtó.

Előzmény: HektárHarcos #27644 hozzászólása



Köszi, ez a másik opcióm, remélem nem nagyon fog feljönni benne a gyom így esők után

Van olyan gyomírtó amit virágzás közben vagy végén még ki lehetne tenni? Eddig gyom nem nagyon volt csak néhány foltban, de az esők utána feljebb jönnek, esetleg árvakelésű napraforgó, parlagfű ami ezután kikelhet, azzal mit lehet csinálni?

Előzmény: HektárHarcos #27615 hozzászólása



Köszi, én Revycare-re vagy Falcon pro-ra gondoltam.

Előzmény: t.romsics #27611 hozzászólása



És ki milyen szerrel tervezi?

Előzmény: Gatti #65413 hozzászólása



Köszi, reméljük valami jön, mert már előtte bejön a 25fok feletti hőmérséklet, ha ehhez nem lesz semmi csapadék akkor tényleg mindennek annyi.

Előzmény: Gatti #65409 hozzászólása



Gondolom azért a csapadék is eltűnt jövőhétről...ha már le fagy minden, még esni sem fog...

Előzmény: erni #65268 hozzászólása



Ezt kérnénk ha lehet választanismile rolleyes

Előzmény: ollari.csaba72 #65176 hozzászólása



Kitartást, -2 még kezelhető, itt -6-8 fok vansmile crying

Szabolcs elesett, vagyis lefagyottsmile hammer

Előzmény: Igazi Földönfutó #65171 hozzászólása



Ez az, már valahol most is fagy, mi lesz így reggelre? Szerintem észak-kelet elesett...

Előzmény: Gatti #65156 hozzászólása



az a baj hogy most is volt ennyi, hallottam -7-ről is Szabolcsbansmile hammer

Merre mi volt a reggeli helyzet? Szabolcsban, a Beregben?

Előzmény: Gatti #65149 hozzászólása



Csak azért kérdeztem mert jósoltak +1 és -4 között mindent és persze nem mindegy, de szerencsére felhős az ég és a szél is fúj

Észak keleten esik, és felhős az ég a Dunától keletre, így is fagyveszély lehet hajnalban?

Előzmény: komarmihaly1209 #803 hozzászólása



Igen, Szabolcs megye

Előzmény: Gatti #64947 hozzászólása



Szerintem felesleges ennyire előre nézni...a húsvét környékét sem tudják még, ebben biztos vagyok, nézzük meg most mit mutat és nézzük meg jövőhét csütörtökön...teljesen más lesz, remélem addigra mi is beesőzünk smile rolleyes

Megjött a fagykár!

Előzmény: Zoli555 #482 hozzászólása



kerestem de sajnos nem akart foglalkozni vele...van helyben egy használt nem G-jet ma megyek megnézem, ha használható az lesz, ha nem akkor irány Domaszék.

Előzmény: kulakman #64916 hozzászólása



Borzasztóak...és kezdődik...ahogy közelebb érünk tűnik el a csapadék, bezzeg a szél nem...smile thumbdown

Előzmény: Zoli555 #480 hozzászólása



Köszönöm! a HSC-nél Domaszéken van, de az nekem nagyon messze van, hátha van a Nyírkernek, szabolcsi vagyok.

Garden jet 600 l permetezőhöz hol lehet kapni tartályt?

Előzmény: bubu13 #5949 hozzászólása



Pedig a tőzsdén folyamatosan emelkedik a termények ára, főleg az olajosoké... én 193.000-ban szálltam ki, de már e felett kellene lennie az árnak, sima LO. Fogják e a felvásárlók valahogy követni?

Előzmény: Gellai László #5918 hozzászólása



Az a kérdés hogy hol, látod Szabolcsban 195...

Előzmény: Ohaza63 #5915 hozzászólása



Nálunk az LO napra 195.000, elengedtem, ki tudja meddig tartja még ez is magát.

Előzmény: ND #1926 hozzászólása



szerintem is ez lehetett, azt már nem nézte meg hogy a címkén mi a származási ország mert lehet Lengyelo.

Előzmény: envagyok2 #1923 hozzászólása



3 szupermarketben vettek 5 mintát, melyik szupermarketben van magyar alma? Nyilván a 30 permtezés nagyon sok, szerintem a gazdák 98% nem megy ennyiszer bele...lehet a sok külföldi almát fújják ha kell, ha nem, viszont ami magyar és szermaradványos akkor a növényvédős szerződéses, receptírásos, zöldkönyves témát is érdemes lenne felülvizsgálni, mert mindenki tudja hogy semmi értelme csak pénzlehúzás.

Előzmény: bubu13 #5910 hozzászólása



Hol? Nekem csak holnap tudnak árat mondani, kíváncsi leszek mit mondanak...én ősszel azt mondtam ha 2-vel kezdődik, odaadom.

Előzmény: uff #5905 hozzászólása



az jó... itt Szabolcsban 183000 körül volt, nem tudom most hol tart, várnám a 2xx árat, itt nem akarják megadni smile sad

Előzmény: Gatti #64385 hozzászólása



Erről lehetne vitázni mert nem hinném hogy azt kellene támogatni ahol nem lehet termelni, hanem arra kellene valamit kitalálni hogy ahol a rég megszokott dolgokat nem lehet termelni ott mit lehetne és arra piacot keresni, vagy pedig ott kiemelten tényleg az öntözést támogatni.

Előzmény: V.L. #5825 hozzászólása



Akkor csak Szabolcsban szivatnak 180-183as árral? 200ért simán odaadnám.

Előzmény: Petyu #35178 hozzászólása



Nálam is BISS, CRISS (Szabolcs megye)

Előzmény: ...:::Pisti:::... #3134 hozzászólása



Valaki tud friss árat, vagy változatlan?

Előzmény: Ohaza63 #63863 hozzászólása



Most megy felétek valami, remélem nálatok is fog esni smile rolleyes

Előzmény: Georgosz #3130 hozzászólása



Igen, az tévesztett meg

Előzmény: ...:::Pisti:::... #3128 hozzászólása



És mit jelent az alapár 72? Másiknál 72+felár! Akkor az alapárnál nincs komp?

Előzmény: trikolor5 #5707 hozzászólása



Szabolcsban sem elterjedt, külön szerződést kell kötni rá előre

Előzmény: Georgosz #3113 hozzászólása



Szuper és Lengyelo.-ban csökkent is a felvásárlási ára, és már írva van a cikkben hogy ezek alapján biztosan nálunk is fog...smile hammer

Előzmény: mtz1221 #5610 hozzászólása



Igaz kései vetés, május 9-ei, a május-júniust kibírta a talaj vízkészletével, később éppen annyi csapadékot kapott hogy csak lesz belőle valami smile wink

Előzmény: CMega360 #5602 hozzászólása



Elkezdte? Nálunk még így néz ki a napra:

Előzmény: burzol71 #3107 hozzászólása



Ezt viccnek szánták??? smile thumbdown
A duplája is kevés lenne...

Előzmény: V.L. #25016 hozzászólása



Így 9000-es árnál akkor belefér még 300ezer öntözési költség is? Mennyit terem így 100q-át vagy többet?

Lassan közeledik a szezon, valaki hallott valamit azóta az árról?

Előzmény: Devyd #1718 hozzászólása



Cameleon búza nem volt felétek valakinek? 10t lazán benne van.

Előzmény: szanberg #5292 hozzászólása



Nem sikerült megfogni semmivel a mezei zsúrlót. Kapott 1szikű írtót majd viballat, az express elmaradt, de az sem hinném hogy vitte volna. A sorközmüvelés többet értsmile smile most a jobb részeken ilyen, jó lenne egy kis eső, most kB.3mm volt csaksmile glare

Előzmény: Magister #1919 hozzászólása



Nekem az Idared javát elvitte a fagy, kb.90% lefagyott, a Goldenből maradt kb. 60%-os terméskilátás. A rezisztensek is kb.90%-a elment...

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Átalakítja a gombapiacot a fogyasztói szokások változása
Átalakítja a gombapiacot a fogyasztói szokások változása
Nőtt a gombatermelés Franciaországban, és a kereslet is erős maradt. Az ágazat...
Jégeső tarolta le az országot: ezért nem működtek a jégkármérséklő generátorok mindenhol
Jégeső tarolta le az országot: ezért nem működtek a jégkármérséklő generátorok mindenhol
A JÉGER 283 generátorral védekezett a tegnapi jégesők ellen, de a módosított...
Zab
Zab

75.000 Ft

Lucerna bála eladó
Lucerna bála eladó

20.000 Ft

Eladó idei első lucerna bala
Eladó idei első lucerna bala

20.000 Ft

Réti fűszéna kockabála eladó
Réti fűszéna kockabála eladó

2.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]