Fórum
- Co2 hegesztő vagy Dinamó-hegesztő melyik jobb mezőgazdasági gép javításához? új
- Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része) új
- Rövidtárcsák új
- S.O.S. új
- Kinek milyen a repce, illetve a búza? új
- Unirak 600 felújítás új
- Öntözés új
- Napraforgó gyomirtás új
- Napraforgó-termesztés új
- Mikor jön az ESŐ?! Agrármeteorológia, időjárás új
Cikkajánló

Kapásnövények: elfelejthetjük a régi sortávokat?
2020 után egy sor olyan kutatás látott napvilágot, amelyek azt sugallják, más...

Előzmény: Nagy Péter 40 #1175 hozzászólása
Nógrád megye, Bátonyterenye.
A nagyobb állattartóknak megvan az a terület, amiről behordja magának a szükséges mennyiséget. A kisebb gazdaságok sorra adják fel, főleg azok, akiknek mindent venni kell.
Előzmény: Nagy Péter 40 #1170 hozzászólása
Akkor jó irányba gondolkodtam, de szerintem itt a 15000 is már olyan ár,amit nem szívesen adnak meg. Lassan át kell állni valami más növényre.
Sziasztok!
Elindítom az idei "mennyiért megy a bála" témát.
160-as, hálós füves lucerna körbála kb milyen áron adható?
Üdv mindenkinek.
Tud valaki megbízható adagolóst Salgótarján 100 km-es körzetében?
Éjjel 12mm. Nem sok, de legalább van
Előzmény: kisspeter591 #456 hozzászólása
Gépkönyv szerint van, de még nem láttam. Hívd fel az Agro- Contakt kft-t, ők gyártják a szolnoki mezőgépes kaszákat, talán tudnak segíteni.
Előzmény: JDFERI #122 hozzászólása
Rákérdezek a Habinál az elsőre, meg nézelődök még. Legalább műszaki vizsgára legyen jó.
Előzmény: mtz1221 #119 hozzászólása
Azt írja, hogy nincs készleten. Meg a Pronar fékszelep 80000Ft ( nem sokkal volt több a pótkocsi).
Előzmény: Jakabjóska #117 hozzászólása
Ezt néztem a helyére, csak nekem ez tartályra szerelősnek tűnik.
Előzmény: JDFERI #115 hozzászólása
Ha levelem a csatlakozót, akkor befékezi a pótkocsit, és tartja. Nyilván idővel elszökik a levegő, de nem a kutyafejen engedi el.
A darazsak munkáját ellenőriztem, a kutyafejen van szűrő, oda nem tudnak bemenni.
Előzmény: JDFERI #113 hozzászólása
Igen. MBP is, és az EB is normálisan működik vele .
Előzmény: JDFERI #111 hozzászólása
Szia.
A szétszedem- kitakarítom, bezsírzom már megvolt.
Két bajom van vele: ha a traktor légtartálya nyomáson van, és úgy csatlakoztatom a féktömlőt, akkor nem engedi a pótkocsi tartályába a levegőt. Ha viszont nulláról indul a töltés, akkor átmegy, és feltölti. Fékezni meg csak teljes pedál lenyomással lehet, csak satufék van, lassítani nem lehet. A fékpedál kisebb lenyomásával folyamatosan engedi a levegőt. A kar minden állásában ezt csinálja.
Üdv mindenkinek.
IFA E5 pótkocsi fékszelep helyettesítésére van valamilyen megfizethető alternatíva? Nem szeretnék 50000 Ft-ot kiadni egy olyan szelepre, ami egy hónap állás után nem hajlandó működni.
Üdv.
A 202 Saxonia eredeti kerék/gumi méretét esetleg tudja valaki?
Előzmény: sulla #677 hozzászólása
Mindenképpen le kell forgatni, hogy biztos jó legyen, csak a táblázat adott volna valami kiindulási pontot. Én a repce adatait néztem, lehet jó a lucerna is, mérni kellene a súlyukat.
Szép napot mindenkinek!
Kölest és mustárt kellene vetni A202 vetőgéppel, de a táblázatban nem találtam hozzá beállítást. Ha valaki tudja, írja már le, legyen szíves.
Előzmény: Ares 826 #2166 hozzászólása
Évente kb 20ha. A nap szűrve ugyan, de folyamatosan éri.
Előzmény: Gepi #2163 hozzászólása
10 év alatt talán 3 csövet cseréltem, Saxonia vetőgépen van Lajta magvezető cső.
Előzmény: mtz1221 #95618 hozzászólása
Kéziféknek jó, lábféknek olyan volt, mintha falnak mentem volna.
De hogy az olajat jobban bírja-e, azt nem tudom.
Előzmény: mtz1221 #95612 hozzászólása
Akkor én se mondjam, hogy van?
Előzmény: mtz1221 #95605 hozzászólása
Vagy minden országban átalakították a saját előírásaiknak megfelelően.
A takaró műanyag 3d nyomtatással a legegyszerűbb, persze ha van minta.
Előzmény: Jakabjóska #95602 hozzászólása
Ja, amit elfelejtettem: a vontatmány index visszajelző nincs rajta a rajzon, azt itthon szerelték be, gyárilag nincs. Az csak a nagy műszerfallal jött.
Előzmény: Rabó001 #95586 hozzászólása
Balról: olajnyomás, vontatmány index, gép index, kézifék, távfény. Ez egy 1986-os nagyfülkés 82. Talán 83-, 84 körül tették bele az jeladót az olajhűtő csövébe, addig a töltés hibát jelezte az első piros visszajelző.
Előzmény: csuti0 #5167 hozzászólása
Az rendben van. Van 3 nyomtatvány, egy felmondás, egy földhasználat törlés, és egy földhasználat bejegyzés. Csak az nem tiszta, hogy a törlést nekem kell-e kitöltenem?
Szép napot mindenkinek.
Szivességi szerződés megszüntetésekor a földhasználat törlési nyilatkozatot a volt használónak, vagy nekem mint tulajdonosnak kell kitölteni? Én fogom használni ezután, nekem lesz bejegyezve a földhasználat.
Előzmény: Gumóka #95004 hozzászólása
Nem hiszem, hogy gyári találmány lenne a szabadonfutó(de tévedhetek).
Az SBR talán francia gyártmány, régen volt a kezemben.
Előzmény: medikus #95003 hozzászólása
2007- ben hoztuk két ismerősnek új 920.3- MTZ-t, abban egy vászon zsák volt, 4 kerékanyával, egy 27-es, és egy 32-es pipakulccsal. Azért a 90-es évekig sok mindent adtak hozzá.
Előzmény: Gumóka #94983 hozzászólása
Ez szerintem nem gyári(nem akarok kötözködni).
Az eredeti ilyen kékes-lilás zsírral van megtöltve, és alig lehet szétszedni. Viszont nincs rajta zsírzó.
Előzmény: medikus #94962 hozzászólása
Ja, azt hittem, ez is valami ilyen okosság. A tsz traktorokon gyufaszállal támasztgattuk az égőt a gyári MTZ lámpában.
Előzmény: Rabó001 #94957 hozzászólása
Akkor vegyél IFA hátsó lámpát, a Radex nevűt (még addig sem volt jó, míg meghúztam a búra csavarját).
Az MTZ lámpát értem hogy miért, de az egyesített lámpa miért nem volt jó?
Előzmény: medikus #94954 hozzászólása
Ez valami olyan, mint a fűrészpor a váltóba?
A 3 betűs márkájú lámpa volt az, amiből csak roncsolva jött ki az izzó. Az enyémen ilyen van:
Vagy a másik megoldás:
Előzmény: Nyomasek Bobo #94945 hozzászólása
A fém házas lámpa jó, ilyet tettem fel párat
A műanyag, csúszósarus lámpát felejtsd el.
Előzmény: L.L. #35595 hozzászólása
Nem szoktam nézni.
Előzmény: L.L. #35593 hozzászólása
Aöp előleg délután, kicsivel később határozat.
Előzmény: HektárHarcos #94770 hozzászólása
Szívó 0,30, a kipufogó szoros 0,35 vagy laza 0,30.
Próbáltam egyszer a 0,40- 0,45 állítást, de nem tetszett
Előzmény: Gumóka #94762 hozzászólása
4 kezelési könyv van 80-82-hez, de 0,25-től 0,45-ig írja.
Én 0,3-ra szoktam állítani, szívót szorosabban, kipufogót lazábban.
Előzmény: mtz1221 #94756 hozzászólása
Amiket láttam kéket és barnát, azokban is csak egy volt.
Előzmény: mtz1221 #94757 hozzászólása
Hátsó munkalámpa visszajelző
Előzmény: Gumóka #94748 hozzászólása
Az még az volt. Az enyém 86-os, az ablaktörlő kapcsoló ebben is tekerős de már oldalt van a műanyag lapban.
Előzmény: Gumóka #94746 hozzászólása
Az első nagyfülkésekben mindkét ventilátor külön kapcsolható, 1 fokozatú volt. 85 körül lett módosítás, onnan 2 fokozatú a ventilátor, és egy kapcsoló van.
Előzmény: Gumóka #94741 hozzászólása
A kis fokozatnál sorba van kötve a két motor.
Előzmény: Gumóka #94603 hozzászólása
Én üldözöm őket, ezek miatt járom a börzéket, meg lesem a hirdetéseket. Csak lassan már én sem tudom, hogy mi van itthon.
Majd jövő héten összerakok mindent, és lefotózom.
Előzmény: medikus #94602 hozzászólása
Tudom, pár ilyen ládát szétszedtünk gyújtósnak.
Most már csak azt kellene összeszögelnem, a többi megvan (szerszámok, emelő, termosz, motortakaró, csatlakozók, hézagmérő, olajpumpa 5db, gépkönyvek).
Ami még hiányzik, és szerintem nem is lesz, a Tungsram elektronikus irányjelző megszakító.
Előzmény: Gumóka #94598 hozzászólása
A hatvani piacon vettem, még zsír nem volt benne, vadonatúj. Vannak szerszámok zsírpapírban, meg bontatlan készletek.
Beszerző körút:


Előzmény: Mtz 550E #10101 hozzászólása
Veszel olyat, ami hasonló az eredetihez, és átfúrod, hogy jó legyen.
Előzmény: Maszek Zs #94367 hozzászólása
Megvan rajta.
Előzmény: rtamas1976 #94361 hozzászólása
Ja, így megvan
Ez sem mai gyártmány
Előzmény: rtamas1976 #94359 hozzászólása
A micsodát?
Előzmény: medikus #94355 hozzászólása
A többi: