Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 355.62 Ft USD 307.88 Ft CHF 385.8 Ft GBP 412.2 Ft

Fórum

Becenév: pate
Csatlakozott: 2013-01-08 18:44:06
Utolsó belépés: 2026-04-29 08:13:33
Fórum hozzászólás: 152

A felhasználó hirdetései

2026. június 4. 13:46 Rosta, magtisztító, szeparáló Jász-Nagykun-Szolnok, Mezőtúr
Eladó családi gazdaságból egy Hetech síkrostás magtisztító, 40 tonna/óra teljesítménnyel, kihasználatlanság miatt. 2013-ban lett felépítve, használva nem volt. Kompletten, egyben eladó: serleges felvonó, tranzit tartály, rosta. Az ár megegyezés...
Használt 2012

Fórumhozzászólásai

Sziasztok, abban szeretnék segítséget kérni hogy nem e tud valaki olyan kereskedőt vagy közvetítőt aki bizonyos díjért segítene külföldi oldalakon hirdetni? Nem gépet hanem egy komplett serleges tranzitos sík rostát szeretnénk eladni kihasználatlanság miatt, most itthon a pályázatok miatt kisebb a piac, és kellene valaki aki tudja hol kell hirdetni külföldi honlapokon és beszél idegen nyelveket.

Előzmény: A.I. #5428 hozzászólása



És Pulzáros vegyszerezésre van idő korlát? Azt mennyivel lehet fújás után húzatni?

Előzmény: SzikiSzokeveny #65840 hozzászólása



Nekünk is vannak ott búzák a peresen, kaptak 30-40 mm esőt.Kicsit későn de legalább betelnek azok a szemek amik megmaradtak.

Előzmény: Gatti #27631 hozzászólása



Ilyen a Cellule, pedig ugyan azt kapta mint a Stromboli.

Előzmény: SzikiSzokeveny #65835 hozzászólása



Pusztabánréve fele is volt 15-20 mm

Előzmény: Gatti #27629 hozzászólása



Majd kimegyek megnézni valamikor majd teszek fel képet .

Előzmény: HektárHarcos #27624 hozzászólása



Április 23. Ambrossio gombaölőt, de kapott a Cellule is azok jók.

Előzmény: Gatti #27625 hozzászólása



Stromboli, van Cellule is az jobban néz ki ott jók a kalászok.

Előzmény: pate #27595 hozzászólása



Későn jött az eső, mikor kalászolt jobban nézett ki , akkor kapott 7 mm, most 25 mm, de sok kalásznak elsárgult a hegye.

Lehet még valami ebből a búzából? most kezd kalászolni ,kapott 7 mm esőt meg hátha lesz még jövő héten, a zászlós levél kicsit meg van pöndörödve de egészségesnek néz ki .

Előzmény: Gatti #65605 hozzászólása

smile thumbup

Előzmény: Gatti #65601 hozzászólása



Mit mutat a csapadék görbe, Mezőtúr Miklós környékén lehet valami jövő hét elején ?

Előzmény: Gatti #65286 hozzászólása



Igen nem vagy messze ez Mezőtúron lőttem .

Előzmény: pate #65284 hozzászólása



Gondolom ennek nincs köze hozzá hogy nem esik az eső.

Előzmény: t.romsics #27466 hozzászólása



Március 19, foltokban sárgul inkább ott ahol több volt benne az egyszikű, inkább az lesz a gond kiszívta a nedvességet meg a tápanyagot, csak az ember kínjában már agyal hogy nem esik az eső.

Sziasztok , Genius megfoghatja a búzát, rosszabbul néz ki mint amikor lefújtam, foltokban sárgulgat , nem tudom hogy az egyszikű miatt ami benne volt vagy a vegyszer is megfoghatta? Eső sem ártana már.smile surrender

Előzmény: HektárHarcos #27423 hozzászólása



Kaptam választ szakértőktől, azt írták hogy ,Élettani torzulás, hőingadozást nem szerette valamiért.

Sziasztok ez mi lehet a búza levelén? Genius gyomirtóval volt kezelve.

Előzmény: Gatti #65110 hozzászólása



És a fagyokat hogy látod ? Van egy kertész barátom Gyomaendrődön és most virágzott el a barack és izgul a fagyok miattsmile surrender

Előzmény: Gatti #65106 hozzászólása



Szia, látsz már valami közelebbit mi várható a hétvégén?

Előzmény: rtamas1976 #427 hozzászólása



Köszismile thumbup

Sziasztok, Érdemes szerintetek ebben a szárazságban gyomfésűzni? Elég jól néz ki a búza csak már kezd repedezni a talaj, kicsit behúzgálná a repedéseket. Kicsit visszavéve hogy ne sértse nagyon a búzát de behúzza a repedéseket.

Előzmény: barazdabetyar. #36076 hozzászólása



Igen

Aszálykár határozat, kb 71% A teljes összeghez képest.

Előzmény: MTZ1221.3 #418 hozzászólása



Kb annyismile thumbup

Sziasztok, húz rá sok földet a búzára ahogy gyomfésűzök kibújik az alóla? Jó poros föld smile surrender

Sziasztok, gondolkozik már valaki gyomfésűzésen?

Előzmény: dmbtchr #6322 hozzászólása



Hétfőn ha lessz egy kis fagy????‍♂️

Sziasztok, hogy látjátok hétfőre mutogat fagyokat , lehet belőle valami?

Előzmény: hasutas1 #64669 hozzászólása



Köszi,Jó lenne 2-3 nap kiszórni a műkakit, ha más nem nyomnánk neki éjszaka, itt esett hál istennek , januárban vagy 60 mm, meg már februárban is esett vagy 15. De meg se látszik, elnyelte a föld, itt Szolnok megyében.

Sziasztok, elsősorban Gattit és hasutast kérdezem, hogy látjátok visszatér még a tél lesznek még komolyabb fagyok?

Sziasztok, az az új egyéves hitel moratóriumról aszálykárosultaknak szeretnék érdeklődni tud valaki valamit? Az otp csak egy tájékoztatást adott ki de még nem lehet igénybe venni, nem tudja valaki véletlenül hogy és mikortól lehet az OTP nél igénybe venni? Válaszokat előre is köszönöm.

Előzmény: Gatti #64347 hozzászólása



Mi is erre vártunksmile thumbup

Előzmény: t.romsics #10038 hozzászólása



Szolnok megye, szűk 1,5 tonnás átlag, 10-30 aranykoronáig.

Előzmény: .Richard. #64261 hozzászólása



Sajnos semmi, 0,93 mm eddigsmile cursing

Sziasztok, Érdeklődni szeretnék hogy van-e valakinek tapasztalata az SY Fergus nevezetű Syngentás napraforgóról? Idén Lo 164 volt de nagyon rosszul teljesített, akinek 185 volt az még rosszabbul, Próbálnánk fajtát váltani És ezt ajánlották meg a bacardit, ezen a környéken a Bacardi a és a surreli aránylag jól termett de erről a Fergusról nincs tapasztalat.

Sziasztok, szerdai esőről valami infó? Nagyon csend van eső fronton , lehet belőle valami?

Előzmény: Gatti #64118 hozzászólása

smile thumbup

Előzmény: Gatti #64092 hozzászólása



Szia, hogy látod várható jelentősebb eső a környékünkön? Szolnok megye.smile surrender

Előzmény: pate #5772 hozzászólása



Szolnok megye

Előzmény: t.romsics #5769 hozzászólása



Itt nálunk 15-19 mázsa/ hasmile mad

Előzmény: Traktoros30 #5764 hozzászólása



Milyen fajta?

Előzmény: arpus87 #5694 hozzászólása


Igen

193 Lo Szolnok megye Kite

Előzmény: Mötözö #5686 hozzászólása



Igen

Előzmény: Koczka József #5683 hozzászólása



A Kitében is 190 az Lo szolnok megyében.

Kite , Szolnok megye , takarmány 7200
Euró 7300

Sziasztok, Durum búza ára tud valaki?

Előzmény: JDFERI #9707 hozzászólása



Semmi, nyulak ugyanúgy benne vannak , szórtunk benzonátot is de mégis rágják, pedig olyan büdös van a naprában meg keserű is de le se szar… ák.smile cursing

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Hirdetés
Rekordlétszámú találkozón erősítette közösségét az AgroVIRTUS
Rekordlétszámú találkozón erősítette közösségét az AgroVIRTUS
Rekordszámú résztvevővel rendezték meg az ötödik AgroVIRTUS Alumni és Partner...
Tovább nyílt az árolló a repce és a búza között
Tovább nyílt az árolló a repce és a búza között
Tovább nőtt az árkülönbség a repce és az étkezési búza között Európában. A repce...
Lucerna szenázs eladó
Lucerna szenázs eladó

20.000 Ft

Avant 750
Avant 750

11.000.000 Ft

Öntöző dobok
Öntöző dobok

325.000 Ft

Szervestrágya pellet granulátum
Szervestrágya pellet granulátum

87.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]