Prethodno

Kertészmérnököt/agrármérnököt/gépészmérnököt keresünk - JÁNKMAJTISON

Praćenje

Naselje Županija Szabolcs-Szatmár-Bereg, 4741 Jánkmajtis
Mađarska
Dijeljenje: messengerfacebookwhatsappviberemail
Opis Tvrtke A Szatmári Diókert Kft. főprofilja a gyümölcstermesztés(dió, meggy, szilva), de emellett zöldségtermesztéssel, erdőgazdálkodással és dió feldolgozással is foglalkozik.
Mjesto rada Szabolcs-Szatmár-Bereg
Položaj Inženjer
Trajanje rada Stalni posao
Obavezna vozačka dozvola B
Očekivanja - felelősségtudat, önállóság - elhivatottság - terhelhetőség, rugalmasság - komplex gondolkodás - precizitás - jó irányító- és szervezőkészség - Microsoft Word és Excel haladó szintű ismerete
To je prednost - Szolgi vállalatirányítási rendszer ismerete - Kertészetben/élelmiszeriparban szerzett tapasztalatok - Gépészmérnök végzettség / műszaki rálátás
što nudimo - versenyképes jövedelem - jó csapat - folyamatos fejlődési lehetőség - stabil munkahely
Kako se prijaviti Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével e-mailben.
Email za kontakt radi.laszlo@jonaco.hu
Zadovoljava zahtjeve precizne poljoprivrede Ne
Prijevod

Opis
A Szatmári Diókert Kft. keresi jövőbeli kertészmérnök/agrármérnök/gépészmérnök munkatársát.

Feladatok:
- A kertészetben zajló munkák tervezése, szakmai irányítása és ellenőrzése, valamint ezen feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív teendők naprakész ellátása (pl. gazdálkodási napló, nyilvántartások vezetés).
- A termeléshez szükséges anyagbeszerzések koordinálása.
- A vezetőség tagjaival, megrendelőkkel és egyéb szervek/hatóságok képviselőivel való kapcsolattartás.
- A higiéniai-, járványvédelmi-, tűzvédelmi- és munkavédelmi szabályok betartása, betartatása.

ID oglasa: 7414767
Ažurirano: 30. travnja 2024. u 15:08:53 CEST

Podaci o oglašivaču

Ime Szatmári Diókert Kft.
Mjesto Županija Szabolcs-Szatmár-Bereg
4741 Jánkmajtis

Kontakt

Telefon +36305 xxxxxx Prikazuje
šaljem poruku
Molimo prijavite se za slanje poruke!
Registracija

Mislite li da je ovaj oglas objavljen greškom? Javite nam svoje komentare ispunjavanjem donjeg obrasca:

reCAPTCHA zaštita Zaštita podataka - Opći uvjeti poslovanja

Bálacsomagoló fólia AKCIÓ

bez cijene

Új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó készletről eladó - megéri ajánlatot kérni
Új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó...

bez cijene

Güttler 6,4 méteres Master henger + Flatspring simító
Güttler 6,4 méteres Master henger +...

8.490.000 Ft +ÁFA

Geo DM-210N 3 késes rotációs fűnyíró

620.000 Ft +ÁFA

Sva prava pridržana.