Általános információk:

Jakab Judit
PREGA rendezvényszervező
E-mail: jakab.judit@agroinform.hu
Telefon: +36 20 356-8429


Bolyki Bence
PREGA Konferencia főszervező
E-mail: bolyki.bence@agroinform.hu
Telefon: +36 20 314-5377


Dvorszky Anna
PREGA Konferencia koordinátor
E-mail: dvorszky.anna@agroinform.hu
Telefon: +36 30 419-1525


Kiállítással, megjelenéssel kapcsolatban:


Vancsik Zoltán
Kiemelt ügyfél kapcsolattartó - Kelet Magyarország
E-mail: vancsik.zoltan@agroinform.hu
Telefon: +36 30 678 6604


Surmann Csaba
Kiemelt ügyfél kapcsolattartó - Észak-Nyugat Magyarország
E-mail: surmann.csaba@agroinform.hu
Telefon: +36 30 723 0477


Stiftinger Edit
Kiemelt ügyfél kapcsolattartó - Közép Magyarország
E-mail: stiftinger.edit@agroinform.hu
Telefon: +36 30 779 5492


Tury Anikó
Marketing menedzser

E-mail: tury.aniko@agroinform.hu
Telefon: +36 30 496 8744



Szakmai koordinátor:



Milics Gábor
Szántóföldi szekció - szekciószervező
E-mail: milics.gabor@sze.hu
Telefon: +36 96 566 654


Szekció szervezők:


Szekció I. Támogatás – Szabályozás – KözAdat

Szekcióvezető: Varga Péter
Telefonszám: +36 70 453 1617

Szekció II. Hogyan kezdjük a precíziós gazdálkodást?
Szekcióvezető: Dr. Milics Gábor
E-mail cím:  milics.gabor@sze.hu vagy 
Telefonszám: +36 70 364 5518

Szekció III. Zöldségtermesztési szekció
Szekcióvezető: Pék Zoltán
E-mail cím:  pek.zoltan@mkk.szie.hu
Telefonszám: +36 28 522 071

Szekció IV. Szántóföldi workshop
Szekcióvezető: Dr. Milics Gábor - elérhetőségeit lásd fentebb
Társ: Balla István
Telefonszám: +36 70 364 6393 

Szekció V. Gyümölcstermesztési szekció
Szekcióvezető: Jung András
Telefonszám: +36 30 322 6352

Szekció VI. Állattenyésztési szekció
Szekcióvezető: Halas Veronika - ő nem keres előadókat
Társ: Pajor Gábor
E-mail cím: halas.veronika@ke.hu
Telefonszám: +36 30 342 9971
E-mail cím: gabor.pajor@pagrian.cloud
Telefonszám: +36 30 398 3934

Szervezők

prega prega

Szakmai partnereink:

 

 

ivsz prega prega prega
prega prega prega megosz
prega prega prega megosz
prega prega prega prega

Médiapartnereink:

agroinform
prega Agroforum prega
prega prega prega
prega prega prega
prega prega prega
prega prega prega

 

[bezárás x]