Prethodna

Mezőgazdasági gépész állás

Sledeći

Poravnanje Okrug Hajdú-Bihar, 4064 Nagyhegyes
Mađarska
Deljenje: messengerfacebookwhatsappviberemail
Mesto rada Hajdu-Bihar
Kako se prijaviti Fényképes önéletrajzzal: novenytermeszto.nagyhegyes@gmail.com; vagy az alábbi telefonszámokon: +3630-985-1633; +3630-213-1962
Kontakt imejl novenytermeszto.nagyhegyes@gmail.com
Prevod

Opis
Nagyhegyesi székhelyű mezőgazdasági cég munkatársat keres, bejelentett állandó munkára.
A feladatok magukban foglalják:
Szántóföldi munkákban való részvétel;
Gépek karbantartása, apróbb javítások elvégzése.

ID oglasa: 7295368
Ažuriran: 25. април 2024. 08:19:01 CEST

Podaci o oglašivaču

Ime novenytermeszto.nagyhegyes
Mesto Okrug Hajdú-Bihar
4064 Nagyhegyes

Kontakt

Molimo prijavite se da pošaljete poruku!
Registracija

Da li mislite da je ovaj oglas postavljen greškom? Molimo vas da nam kažete svoje komentare popunjavanjem obrasca ispod:

reCAPTCHA zaštita Zaštita podataka - Opšti uslovi

LS MT7.101 PST EHL traktor (ÚJSZERŰ)

19.990.000 Ft +ÁFA

Komáromi-Gép KB3011B 3m-es szárzúzó akár 1 napos házhozszállítással eladó
Komáromi-Gép KB3011B 3m-es szárzúzó akár...

2.810.000 Ft +ÁFA

Gumiujjas Sorközművelő TOSCANO YCAY-07

1.950.000 Ft +ÁFA

Használt Optigép Opticorn 876CS szárzúzós kukorica adapter eladó
Használt Optigép Opticorn 876CS...

bez cene

Sva prava zadržana.