Predchádzajúce

Dél-somogyi családi jellegű gazdaság fiatalos csapata agronómus kollégát keres

Sledovanie

Osídlenie Župa Somogy, Csokonyavisonta
Maďarsko
Zdieľanie: messengerfacebookwhatsappviberemail
Miesto výkonu práce Somogy
pozícia Agronóm
Trvanie práce Trvalé zamestnanie
Vyžaduje sa vodičský preukaz B
Očakávania • szakmai elhivatottság, felelősségtudat, önállóság • jó irányítás és szervezőképesség • komplex gondolkodás és rugalmasság • legalább 3 éves főbb növénykultúrák termesztésében szerzett mezőgazdasági tapasztalat • „B” kategóriás jogosítvány
Je to výhoda • felsőfokú agrár végzettség • mezőgazdasági területen szerzett vezetői, szakmai irányítói tapasztalat • növényvédelmi szakvizsga
čo ponúkame • hosszútávú, kiszámítható és nyugodt munkalehetőség megújuló fiatalos csapatunkban, • versenyképes bérezés és egyéb béren kívüli juttatások, terményprémium megegyezés szerint • céges autó, laptop, mobiltelefon • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, képzéseken való részvételi lehetőség
Ako použiť Az önéletrajz és rövid bemutatkozó levél kapcsolati email címre történő megküldésével.
Kontaktný email csokonyakft@gmail.com
Spĺňa požiadavky precízneho poľnohospodárstva Nie
Preklad

Popis

Főbb feladatok, elvárások:
• szántóföldi földterületeken zajló növénytermesztési és védelmi munkák tervezése, szakmai irányítása és ellenőrzése, valamint ezen feladatok kapcsolódó adminisztratív jellegű feladatok naprakész ellátása.
• a gazdaság által igényelt különböző támogatások előírásainak és követelményeinek naprakész ismerete és maradéktalan betartása,
• a gazdaság hatékonyságnak fokozatos növelése érdekében aktív részvétel a jövőbeli fejlesztési irányvonalak és ezzel kapcsolatos döntéshozatal meghatározásában.
• a rendelkezésre álló gépek és eszközök megfelelő használatának és működőképességének biztosítása.
• kapcsolattartás a vezetőség tagjaival, partnercégekkel, megrendelőkkel és egyéb szervek/hatóságok képviselőivel.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• szakmai elhivatottság, felelősségtudat, önállóság
• jó irányítás és szervezőképesség
• komplex gondolkodás és rugalmasság
• legalább 3 éves főbb növénykultúrák termesztésében szerzett mezőgazdasági tapasztalat
• „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent (adott esetben):
• felsőfokú agrár végzettség
• mezőgazdasági területen szerzett vezetői, szakmai irányítói tapasztalat
• növényvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk:
• hosszútávú, kiszámítható és nyugodt munkalehetőség megújuló fiatalos csapatunkban,
• versenyképes bérezés és egyéb béren kívüli juttatások, terményprémium megegyezés szerint
• céges autó, laptop, mobiltelefon
• folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, képzéseken való részvételi lehetőség

ID inzerátu: 7340576
Aktualizované: 5. mája 2024, 14:12:03 SELČ

Údaje inzerenta

názov csokonyakft
Miesto Župa Somogy
Csokonyavisonta

Kontakt

Ak chcete odoslať správu, prihláste sa!
Registrácia

Myslíte si, že bol tento inzerát odoslaný omylom? Dajte nám vedieť svoje pripomienky vyplnením nižšie uvedeného formulára:

ochrana reCAPTCHA Ochrana dát - Všeobecné podmienky

Új Celikel Calabria 2.1m-es rendet felszedő silózó eladó (akár 28tonna/óra)
Új Celikel Calabria 2.1m-es rendet...

bez ceny

EVODISC T300 Vontatott Rövidtárcsa

3.000.000 Ft +ÁFA

Takarmánykiosztó Kocsi FIMAKS FMV 5+1m³-Készletről
Takarmánykiosztó Kocsi FIMAKS FMV...

4.200.000 Ft +ÁFA

John Deere 6135M - AKÁR 0,-FT/ÜZEMÓRÁTÓL!
John Deere 6135M - AKÁR...

31.950.000 Ft +ÁFA

Všetky práva vyhradené.