Prethodna

Műszakvezető - Hunland - Bugyi

Sledeći

Poravnanje Okrug Pest, Bugyi
Mađarska
Deljenje: messengerfacebookwhatsappviberemail
Mesto rada Pest
Položaj Vođa grupe
Trajanje rada Stalni posao
Kako se prijaviti Ha a fentiekből magadra ismertél, küldd el ÖNÉLETRAJZODAT pozíció és bérigényed megjelölésével: https://www.hunland.com/hu/allas/muszakvezeto/
Kontakt imejl karrier@hunland.hu
Prevod

Opis
Munkádra igényes vagy, a részletekre is odafigyelsz, és szívesen irányítanál egy kisebb csapatot?
Nemzetközi kereskedelemmel, logisztikával és mezőgazdasági termeléssel foglalkozó cégcsoportunk tejhasznú szarvasmarha telepére keressük talpraesett Műszakvezető munkatársunkat.

MILYEN FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ?
• felügyeled és koordinálod a munkatársak napi munkáját
• felügyeled az állatok tartását, gondozását, takarmányozását
• ellenőrződ az állatok egészségi állapotát, ellátását
• elvégzed a szükséges kezeléseket
• naprakészen adminisztrálsz, jelentéseket készítesz a vezetőség felé

MILYEN FELTÉTELEKRE SZÁMÍTHATSZ?
• telephelyeinken modern munkakörülmények között dolgozunk, holland tulajdonú 700 fős cégcsoportunk a felelős állattartás iránt elkötelezett
• bejelentett, határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt kínálunk fejlődési, tanulási, tapasztalat szerzési lehetőséggel
• stabil, biztos munkahely, kedvező időbeosztással
• munkavégzés helye: 8111 Seregélyes- Elza major (gépjárművel megközelíthető telephely, munkába járás költségtérítés 30 Ft/km)

MIT VÁRUNK TŐLED?
• agrár szakmai végzettség
• legyél kitartó és nyitott a fejlődésre
• proaktivitást és pozitív feladatfelfogás várunk
• jó szervezőkészséget és problémamegoldó képességet
• magabiztos irodai szoftverkezelés
• B kategóriás jogosítvány
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ha a fentiekből magadra ismertél, küldd el ÖNÉLETRAJZODAT pozíció és bérigényed megjelölésével: https://www.hunland.com/hu/allas/muszakvezeto/

Pályázatod beküldésével automatikusan hozzájárulsz önéletrajzod és személyes adataid kezeléséhez a Hunland cégcsoport szervezeti egységein belül. A beérkezett pályázatokat, amennyiben a pályázó másként nem rendelkezik, adatbázisunkban elhelyezzük, a törvényi követelményeknek megfelelően őrizzük, harmadik fél részére nem adjuk át, és a beérkezéstől számított 1 év múlva töröljük.

ID oglasa: 7108836
Ažuriran: 12. фебруар 2024. 08:13:35 CET

Podaci o oglašivaču

Ime Hunland Production Kft. Radna kompanija
Mesto Okrug Pest
Bugyi
veb adresa www... Prikazuje se

Kontakt

Telefon +36701 xxxxxx Prikazuje se
šaljem poruku
Molimo prijavite se da pošaljete poruku!
Registracija

Da li mislite da je ovaj oglas postavljen greškom? Molimo vas da nam kažete svoje komentare popunjavanjem obrasca ispod:

reCAPTCHA zaštita Zaštita podataka - Opšti uslovi

CLAAS Rollant 260

4.900.000 Ft +ÁFA

LS MT7.101 PST EHL traktor (ÚJSZERŰ)

19.990.000 Ft +ÁFA

Új Celikel Calabria 2.1m-es rendet felszedő silózó eladó (akár 28tonna/óra)
Új Celikel Calabria 2.1m-es rendet...

bez cene

John Deere 6135M - AKÁR 0,-FT/ÜZEMÓRÁTÓL!
John Deere 6135M - AKÁR...

31.950.000 Ft +ÁFA

Sva prava zadržana.