Gázolaj árak 633 Ft Benzin árak 647 Ft EUR 393.39 Ft USD 367.51 Ft CHF 401.77 Ft GBP 459.14 Ft

Előző

Dél-somogyi családi jellegű gazdaság állatgondozó kollégát keres

Település Somogy vármegye, Csokonyavisonta
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Cégleírás Dél-somogyi családi jellegű gazdaság fiatalos csapata önállóan dolgozó tudó és akaró mezőgazdasági gépkezelő/traktoros kollégát keres határozatlan munkaszerződéssel Főbb feladatok, elvárások: · A növénytermesztési és állattenyésztési feladatokhoz kapcsolódó egyes munkafolyamatok szakszerű végrehajtása · A rendelkezésre álló munka- és erőgépek használatának és működőképességének folyamatos biztosítása érdekében, az időszakos karbantartási és eseti javítási feladatok ellátása · Egyes telephely ka
Munkavégzés helye Somogy
Pozíció Beosztott/Fizikai munka
Munkavégzés időtartama Állandó munka
Szükséges jogosítvány Egyéb
Elvárások · Szakmai elhivatottság, felelősségtudat, önállóság és rugalmasság · Állattenyésztésben szerzett releváns tapasztalat · „B” kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent · Állattenyésztéssel kapcsolatos végzettség · „T” kategóriás jogosítvány · Traktor és Bobcat használatban szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk · Hosszútávú, kiszámítható és mindezek előtt nyugodt bejelentett munkalehetőség · Változatos géppark, családias hangulat · Versenyképes bérezés, túlórapénz, borjúprémium · Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség · Szükséges esetén bejárási támogatás biztosítása
Jelentkezés módja Önéletrajz email-en történő megküldésével
Kapcsolati e-mail csokonyakft@gmail.com
Fordítás

Leírás
Dél-somogyi családi jellegű gazdaság fiatalos csapata önállóan dolgozni tudó és akaró józan életvitelű állatgondozó kollégát keres határozatlan munkaszerződéssel

Főbb feladatok, elvárások:
· Húshasznú szarvasmarha tenyésztéssel kapcsolatos napi állatgondozói feladatok szakszerű ellátása (állatok gondozása, takarmányozása, terelése)
· A telephely és közvetlen hozzákapcsolódó legelők karbantartása, környezetének tisztántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:
· Szakmai elhivatottság, felelősségtudat, önállóság és rugalmasság
· Állattenyésztésben szerzett releváns tapasztalat
· „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent (adott esetben):
· Állattenyésztéssel kapcsolatos végzettség
· „T” kategóriás jogosítvány
· Traktor és Bobcat használatban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
· Hosszútávú, kiszámítható és mindezek előtt nyugodt bejelentett munkalehetőség
· Változatos géppark, családias hangulat
· Versenyképes bérezés, túlórapénz, borjúprémium
· Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
· Szükséges esetén bejárási támogatás biztosítása

Munkavégzés helye: Somogy Vármegye, 7555 Csokonyavisonta

Hirdetés azonosító: 7395707
Frissítve: 2024. február 20. 08:15

Hirdető adatai

Név csokonyakft
Helység Somogy vármegye
Csokonyavisonta

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA Védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

Rotációs Rendsodró 3,2 M FPM RS 320/9

900.000 Ft +ÁFA

Új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó készletről eladó - megéri ajánlatot kérni
Új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó...

Ár nélkül

Gumiujjas Sorközművelő TOSCANO YCAY-07

1.700.000 Ft +ÁFA

Extra Akció - Vontatott V Tárcsa TOSCANO GBAV-26 - a készlet erejéig
Extra Akció - Vontatott V Tárcsa TOSCANO...

1.600.000 Ft +ÁFA

Cikkajánló

Üzemanyagárak: reagált a Magyar Ásványolaj Szövetség

Szerintük a magyarországi üzemanyagárak a környező országok között a középmezőnyben vannak.

Ezeket a trükköket ismerned kell, hogy gyönyörű és egészséges legyen a paradicsomtermés

A növényápolási munkák a klímaviszonyok mellett függnek a fajtától és a növényállomány fejlettségétől is.

Sajtóközlemény
A HUN-REN ATK kutatói megfejtették egy különleges dohányfaj ellenállóképességének titkát

Ez a faj a többi növényhez képest sokkal jobban ellenáll a vírusoknak.

Te tisztában vagy az egyéni védőeszközök juttatásának a szabályaival?

Számos probléma megelőzhető azzal, ha ismered az erre vonatkozó előírásokat.

Minden jog fenntartva.