Szerda estétől fokozatosan megszűnik a gomolyfelhő-képződés, a legtöbb tájon kiderül az ég. Ugyanakkor északnyugat felől vastagabb felhők érkeznek, amelyek főként az Alpokalja térségében okozhatnak egy-egy gyenge záport. Az északnyugati szél estére mindenhol mérséklődik, így csendes, nyugodt éjszakára számíthatunk.


A legalacsonyabb hőmérséklet többnyire 11 és 16 fok között alakul, de a szélvédett, hidegre hajlamos völgyekben ennél néhány fokkal hűvösebb is lehet a csütörtöki hajnal.



SZÉLTÉRKÉP, CSAPADÉKTÉRKÉP, HŐMÉRSÉKLETTÉRKÉP

Az Agroinform.hu Időjárás rovatában 24 órás, 7, 15 és 30 napos országos és település szintű előrejelzéseket, valamint az elmúlt 30 napban mért adatokat is megtalálod, a permetezésre vonatkozó információkkal együtt.

Forrás: Met.hu

Indexkép: olvasói fotó/Kovács Peti