Szerda estétől általában derült marad az égbolt, csak kisebb körzetekben alakulhat ki rétegfelhőzet vagy köd. Csapadékra nem kell számítani, a légmozgás gyenge marad. A legalacsonyabb hőmérséklet jellemzően 5 és 12 fok között alakul, de a fagyzugos, szélvédett tájakon akár fagypont közelébe is hűlhet a levegő.



Csütörtök napközben is marad a kedvező időjárás: gyengén felhős, napos vagy derült idő várható, csapadék nélkül. A nyugati tájakon helyenként kissé megélénkülhet a szél, de ez nem lesz zavaró mértékű. A legmagasabb nappali hőmérséklet 21 és 26 fok között alakul – a sok napsütés kellemes, kora őszi időt hoz.


SZÉLTÉRKÉP, CSAPADÉKTÉRKÉP, HŐMÉRSÉKLETTÉRKÉP

Az Agroinform.hu Időjárás rovatában 24 órás, 7, 15 és 30 napos országos és település szintű előrejelzéseket, valamint az elmúlt 30 napban mért adatokat is megtalálod, a permetezésre vonatkozó információkkal együtt.

Forrás: Met.hu

Indexkép: Pixabay