Baromfigondozó (csirkegondozó)

Frissítve: 2020. július 03., 19:03 | Azonosító: 7024153

Név:
csirkegondozo
phoneTelefonszám:
+36304xxxxxx megjelenít
Helység:
Hejőpapi
Munkavégzés helye:
Borsod-Abaúj-Zemplén

Leírás

Hejőpapi telephelyre

1 fő

baromfigondozó munkakörbe
hirdetünk felvételt, hosszútávra

Csak precíz, munkájára igényes, dolgozni akaró, hosszútávon gondolkodó emberek jelentkezését várjuk!

Feladatok:
Brojlercsirkék napi gondozása
Automatizált rendszer kezelése, felügyelete
Brojler istállók napi átjárása
Takarmány fogyasztás folyamatos figyelemmel kísérése
Takarmány lefogadása
Elhullás összeszedése, kihordása
Szalmázás
Elhullási napló vezetése
Gyógyszerek, vitaminok oldatba keverése, adagolóba való elkészítése
Csirkeszállításon való részvétel, szállításra istállók felkészítése
Termelési ciklus végén istállótrágyázás csúszó kerekes rakodógéppel,
Istállók mosása, fertőtlenítése
Istállók felkészítése következő turnus fogadására
És egyéb brojlercsirke hizlalással kapcsolatos feladatok

Elvárások:
Precizitás, munkájára igényes személyiség
Büntetlen előélet erkölcsi bizonyítvány
Jogosítvány
Állatok szeretete
Dolgozni, tanulni akarás
Lelkiismeretes munkavégzés
Becsületesség
Józan életmód
Csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság, csapatjátékos
Leinformálható háttér

Előnyt jelent:
Korábbi munkatapasztalat ténylegesen csirkegondozói munkakörben ellenőrizzük!
Big Dutchman automatizált technológia ismerete, azzal kapcsolatos tapasztalat abban az esetben, ha azt vágócsirkéhez kapcsolódóan szerezte
Műszaki érzék, tudás
Mezőgazdasági iskolai végzettség

Amit kínálunk:
Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
Versenyképes, vonzó fizetés
Korszerű automatizált technológia
Jó munkakörülmények, emberi bánásmód
Teljesítmény elismerése
Kedvező munkaidő beosztás: egy hét munka, egy hét szabadidő a termelés során
Szerviz szünetben fizetett távollét
Szállás biztosított

Jelentkezni fényképes önéletrajz megküldésével lehet.

Önéletrajzában elérhetőségei mellett, kérjük eddigi munkatapasztalatait és munkahelyeit is megjelölni szíveskedjen!

Vegye fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!

Kapcsolódó ajánlatok

// SZERVERBŐVÍTÉS //

Áprilisban közel 1 millió látogatónk volt, és folyamatosan csúcsokat dönt az Agroinform.hu látogatottásága, ezért bővítjük és továbbfejlesztjük a portált kiszolgáló szerverparkot. Kérünk, ha bármilyen lassulást, működési rendellenességet tapasztalsz a portálon, ezen a linken jelezd. Köszönjük!