TERMELÉSVEZETŐT ÉS MŰSZAK VEZETŐT KERESÜNK - SZOLNOK

Frissítve: 2020. október 15., 16:19 | Azonosító: 7082459

Név:
Csajbók Anett
phoneTelefonszám:
+36303xxxxxx megjelenít
Helység:
Szolnok
Munkavégzés helye:
Jász-Nagykun-Szolnok

26 ÉVE STABILAN MŰKÖDŐ, CSALÁDI VÁLLALKOZÁS KERES MEZŐGAZDASÁGI (TOJÓTYÚK, NÖVÉNYTERMESZTÉS) VÁLLALKOZÁSBA:

TERMELÉSVEZETŐT
ÉS
MŰSZAK VEZETŐT

Feladatok:
-az állatok tartásával és növénytermesztéssel kapcsolatos munkafolyamatok szakmai irányítása és felügyelete
-állattartás ellenőrzése napi szinten
-telephelyi napi munkafolyamatok kiosztása, munkák elvégzésének ellenőrzése
-telephely működésének irányítása

Elvárások:
-jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
-pontos, precíz munkavégzés
-az ágazat sajátosságaihoz igazodó munkaidő és munkarend vállalása
-jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:
-felelősségteljes feladatok, szakmai kihívások
-hosszú távú biztos háttér
-munkába járás támogatása
-mobiltelefon
-kiemelkedő fizetés
-szükség szerint, hozzájárulás a lakhatási problémák megoldásához
-karrierépítés

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye –Szolnok vonzáskörzete
Ha jelentkezni szeretne, vagy további információra van szüksége az állással kapcsolatban az alábbi elérhetőségeken teheti meg:

Vegye fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!