Villanyszerelő munkatársat keresünk

Frissítve: 2020. augusztus 18., 08:11 | Azonosító: 7051683

Név:
Inter Agrárium Kft
phoneTelefonszám:
+36709xxxxxx megjelenít
Helység:
Nagyecsed
Munkavégzés helye:
Szabolcs-Szatmár-Bereg

Az Inter Agrárium Kft. nagyecsedi telephelyére villanyszerelő munkatársat keres.
Az elvégzendő feladatok:
• az épületek és bennük található villamossági berendezések karbantartása
• öntözőrendszer karbantartása
Elvárás:
• szakirányú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel
Amit kínálunk:
• kihívást jelentő feladatok
• hosszú távú munkalehetőség
• versenyképes jövedelem

Vegye fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!

Kapcsolódó ajánlatok

A hirdető további hirdetései

  • Műhelyvezető-helyettes
    1

    Műhelyvezető-helyettes
    Ár nélkül

    2020. augusztus 10. 09:40Egyéb mezőgazdasági munkaSzabolcs-Szatmár-Bereg

    Legyél MŰHELYVEZETŐ-HELYETTES az Inter Agrárium Kft. növénytermesztési ágazati csapatában! Téged keresünk, ha.. • bármilyen mezőgazdasági végzettséged van •...

    phone Telefon: +36709333392

    Ár nélkül
  • Autóvillamosság szerelő munkatársat keresünk
    1

    Autóvillamosság szerelő munkatársat keresünk
    Ár nélkül

    2020. június 4. 08:43Egyéb mezőgazdasági munkaSzabolcs-Szatmár-Bereg

    Az Inter Agrárium Kft. munkagépek karbantartására autóvillamossági szerelő munkatársat keres. Az elvégzendő feladatok: • erőgépek és munkagépek elektromos...

    Ár nélkül

// SZERVERBŐVÍTÉS //

Áprilisban közel 1 millió látogatónk volt, és folyamatosan csúcsokat dönt az Agroinform.hu látogatottásága, ezért bővítjük és továbbfejlesztjük a portált kiszolgáló szerverparkot. Kérünk, ha bármilyen lassulást, működési rendellenességet tapasztalsz a portálon, ezen a linken jelezd. Köszönjük!